Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4432
Показано матеріалів: 4261-4270

Сторінки: « 1 2 ... 425 426 427 428 429 ... 443 444 »

ЖИТТЯ ПО-БІЛОЦЕРКІВСЬКИ

Село Білоцерківці заснувалося, за переказами місцевих старожилів, близько 400 років тому. А таку назву отримало, бо його засновники, розвідавши ще не заселені родючі землі, приїхали з міста Біла Церква Київської губернії – звідси й Білоцерківці.
Село мало-помалу розбудовувалося – з’явився цегельний завод, потім церква, школа, згодом – клуб, лікарня тощо. В історії села післявоєнного періоду записано: «…Є сільська лікарня, в якій – 18 осіб медперсоналу, 15 ліжко-місць, функціонує аптека. Працює сільський клуб, де читаються доповіді й лекції на різні теми, силами гуртківців влаштовуються вистави і концерти; діє сільська бібліотека з книжковим фондом у 5400 примірників. Середня школа з 11-річним терміном навчання нараховує 24 вчителів. Матеріальний добробут і культурний рівень селян невпинно зростає…». Так було, а що зараз? Чим нині живе це село? І чи живе?

СПІЛКУЄМОСЯ З ЧИТАЧЕМ

ЩЕ ОДИН АКТ ВАНДАЛІЗМУ НА КЛАДОВИЩІ
Цього разу – в Кейбалівці. Стався він, як повідомив, зателефонувавши до редакції, житель цього села Іван Любрич, позаминулого тижня у ніч з вівторка на середу. На сільському цвинтарі невідомими особами пошкоджено декілька надгробних па¬м’ятників. «А що ж робити молоді? - говорить чоловік. - Адже спортзал у селі не працює, клуб не відкривається. Куди ж їм піти? Тож і розважаються, хто як придумає…».
З приводу випадку, що стався у Кейбалівці, та дозвілля молоді у селі ми звернулися до сільського голови Віктора ДОРОШЕНКА. Він підтвердив, що такий випадок на сільському кладовищі у Кейбалівці дійсно мав місце. Там пошкоджено три надгробні пам’ятники. Сіль¬ський голова повідомив про це міліцію, на місце виїздила оперативна група і на сьогодні правоохоронці працюють над цим питанням.
Щодо організації дозвілля сіль¬ської молоді, то В. Дорошенко запевнив: «У цьому питанні проблем немає. Клуб працює щодня, крім понеділка, по п’ятницях і суботах проводяться дискотеки. Діє у селі і спо¬рт¬зал, є там відповідальна особа – В. Скорик (зараз він перебуває на навчанні). Тож дозвілля молоді організовується. Інше питання: що більш до душі молоді – йти у клуб чи спортзал, або ж у так звані «ганделики». Ні для кого не секрет, що підпільно діють у селі «точки», де у будь-який час доби можна при¬дба¬ти спиртне. Я особисто не раз звертався з цього приводу і до мі¬лі¬ції, і податкової, але … «віз і нині там». А тоді й зрозуміло, що під впливом оковитої декого тягне на «подвиги».

ПОМ’ЯНУТИ КОЖНУ ДУШУ, КОЖНУ ЖЕРТВУ…

Такої трагедії не знав, мабуть, жоден народ. Голодомор 1932-33 років – одна з найтрагічніших, найболючіших сторінок історії української нації.
Дослідники стверджують, що 75 років тому від голоду загинуло понад 8 мільйонів українців. Полтавщина належить до територій, які постраждали найбільше. За даними істориків, кількість жертв Голодомору в нашому краї сягає близько мільйона осіб. У цей період зникли назавжди по¬над 500 малих населених пунктів області.
На Пирятинщині, виходячи з порівняльного аналізу даних перепису 1926 і 1939 років, населення зменшилося на 12 тисяч осіб. І, безумовно, більшість цього сумного підсумку склали люди, котрі померли від голоду в 1932-33 роках.


ЩАСТЯ МОЄ – ДОБРІ Й МУДРІ БАТЬКИ

«Своєму покійному татові Анатолію Пантелеймоновичу та мамі Надії Василівні я, в першу чергу, завдячую за все найкраще у моєму житті. І їм звітую про свої здобутки», - говорить В’ячеслав РОССОХА.


ГАЗЕТА «СВІТ МОЛОДІ» - НА ДРУГОМУ МІСЦІ В УКРАЇНІ

Газета «Світ молоді», що з 2000 року видається у Пирятині, стала переможцем четвертої Всеукраїнської виставки газетних видань для молоді «Молодіжний акцент-2008», зайнявши друге місце у конкурсі «Найкраща молодіжна газета». Виставка проходила 13-15 листопада у Запоріжжі. У ній взяли участь більше ста молодіжних, студентських та шкільних газет з усієї України. Молоді журналісти мали змогу взяти участь у “круглому столі”, майстер-класах, проведених провідними фахівцями, для най¬кращої презентації своїх видань використали заздалегідь підготовлені виставкові площі. Але, звичайно, найприємні¬ше – привезти додому диплом та кубок переможця.


ПО СЛІДАХ «КОРОЛЕВИ БЕНЗОКОЛОНКИ»

18 листопада до Пирятина завітала знімальна група телеканалу СТБ.


САНСТАНЦІЯ ДАЛА «ДОБРО» НА ПРОДАЖ НАПІВФАБРИКАТІВ

говорилося про те, що якість м’ясних напівфабрикатів у кіоску на центральному ринку не перевірялася райсанепідемстанцією.
Як повідомила лікар з гігієни харчування СЕС Людмила КОНСТАНТИНЕНКО, всі зразки продукції на даний час перевірені. Окрім санстанції, продукцію постійно перевіряє ветеринарна служба ринку. У результаті перевірки грубих порушень і відхилень виявлено не було, натомість видано всю доз¬вільну документацію. Як наголосила Л.Константиненко, і в подальшому якість цієї продукції буде постійно триматися на контролі санепідемстанцією.
Людмила ВОЛИК.

ДЛЯ ВРЯТУВАННЯ УДАЮ ПОТРІБНІ КОШТИ

Важко уявити Пирятин без острова Масальського, важко уявити Масальський – без Удаю. Та як¬що пустити на самоплив стан річки, то пирятинці можуть залишитися без неї. Справа у тому, що останнім часом русло Удаю в окремих місцях майже повністю пересохло. Рівень води значно впав. І пляжі на Масальському вже зовсім не схожі на пляжі, бо води – обмаль…


«НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ» СТАРИМИ ШТРАФАМИ

Нові ж - добряче «вдарять по кишенях» водіїв

Лічені дні залишилися до введення у дію нових штрафних санкцій за порушення Правил дорожнього руху. Тож до 17 листопада водії ще можуть «насолоджуватися» старими штрафами, а далі…


ВРЯТУВАТИ ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ВІД ЦІЛКОВИТОГО ЗАНЕПАДУ

Питання стану позашкілля – основне, серед тих, які розглянули депутати на сесійному засіданні минулого вівторка.

« 1 2 ... 425 426 427 428 429 ... 443 444 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus