Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4331
Показано матеріалів: 4261-4270

Сторінки: « 1 2 ... 425 426 427 428 429 ... 433 434 »

СЕЛО МАЛЕНЬКЕ – ПРОБЛЕМИ ВЕЛИКІ

Нещодавно до редакції надійшов лист наступного змісту: «Ми, пенсіонери села Кроти, не можемо без болю дивитися за занедбаним, спустошеним селом. Мешканців села у нас мало і це переважно люди похилого віку. Душа болить через те, що сталося із будівлями, які ще нещодавно були окрасою нашого села, основна з яких – школа.

КУРЯЧІ СТЕГЕНЦЯ ЗАМІСТЬ ЯКІСНОГО М‘ЯСА, або У міської влади немає грошей для дітей свого міста

Фраза «Діти – наше майбутнє» - це не просто пафосний набір слів. Ми продовжуємося у дітях. Саме на них покладаємо всі надії і віримо, що вони зроблять те, чого не зуміли ми. Але, зі свого боку, саме в дитячому віці ми повинні закласти базу для їх розвитку, дати поштовх для успішного майбутнього. Одним із важливих чинників нормального розвитку дитини є якісне і здорове харчування.
Та, на жаль, у дитсадках нашого міста у плані якості харчування є значні проблеми – тих 6-ти гривень, котрі виділяються на 1 день харчування дитини, – недостатньо для того, щоб закуповувати якісні продукти. Дітлахам не доступні навіть овочі – капуста, морква, не кажучи вже про свинину чи яловичину, – замість них лише курячі стегенця. Хоча це славнозвісне «швидке м’ясо», що виростає за 2 місяці завдяки гормонам, не несе тієї кількості корисного білка, яка є у звичайному м’ясі. Воно (це м’ясо) взагалі не відповідає принципам здорового харчування і від нього давно відмовляються люди, що хочуть зберегти власне здоров’я.


ВОНА – КРАЩА СЕРЕД КРАЩИХ

12-річна пирятинка Ірина Мартиненко – постійна учасниця районних та обласних змагань з рекреаційних видів спорту. І не просто учасниця, а й неодноразова переможниця, за що має ряд дипломів, подяк та нагород.


ЛЕВАДА ПЛАЧУ

Невимовний біль щоразу охоплює серце, коли навідуєшся до Левади. Тут вічним сном спочивають мирні жителі, розстріляні за національним походженням, – євреї, цигани та військовополонені, активісти радянської доби, комуністи – три тисячі осіб.
Весняне поле, що чекало плуга та зерна, отримало від рук карателів закривавлені тіла дорослих і дітей. 66 років минуло від тих страшних подій. Поховано всіх разом у братських могилах посеред тиші, притулилися одне до одного. Життя кожного, як свіча, воно б горіло яскраво, зігріваючи тих, хто поряд. Не судилося…

СВІТЛОФОРИ ПРАЦЮВАЛИ НЕДОВГО

З року в рік пирятинці піднімали питання про відновлення роботи світлофорів у місті. Міська влада, враховуючи побажання жителів Пирятина, спромоглася наприкінці минулого року «запустити» роботу світлофорів на перехрестях вулиць Червоноармійської, Леніна та Абаканської.


ХТО ПОЗНУЩАВСЯ З ДЕРЕВ?

З таким запитання звернувся до редакції один небайдужий до природи житель нашого міста. Він мав на увазі стовбури, які залишилися від дерев, що ростуть за Пирятином по дорозі до Заріччя.


СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

На виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту та з метою удосконалення системи фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання, навчання та роботи протягом травня-червня цього року на базі сільських населених пунктів району будуть проходити Дні фізичної культури і спорту та І етап районних спортивних ігор на кубок місцевого самоврядування.

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ЛЮДЯМ В ОРДЕНАХ І МЕДАЛЯХ

Чим більше минає часу від 9 травня 1945 року, тим менше залишається учасників і свідків тієї кровопролитної війни…
Серед живих свідків подій Великої Вітчизняної – ветерани війни, березоворудчани Олександр Федорович Зубенко та Варфоломій Андрійович Назаренко.


МИ ПАМ’ЯТАЄМО ВАШІ ІМЕНА

Урок слави під такою назвою, присвячений землякам, Героям Радянського Союзу, проведено минулого вівторка для школярів та студентів нашого міста.


« 1 2 ... 425 426 427 428 429 ... 433 434 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus