Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4300
Показано матеріалів: 4271-4280

Сторінки: « 1 2 ... 426 427 428 429 430 »

СВОЯ СЕРЕД ЧУЖИХ, або НАЙВИЩА НАГОРОДА ЗА ПРАЦЮ – ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА ВІД ЛЮДЕЙ

Багато у світі існує професій. І кожна з них – по-своєму нелегка, але вкрай потрібна. І в кожній – є “випадкові” люди, а є й такі, про яких з упевненістю можна сказати: “Ця людина – на своєму місці”. Такі – сповна віддаються улюбленій роботі, а в нагороду отримують вдячність, шану й повагу від оточуючих. Саме про таких “майстрів своєї справи” (яких, повірте, не мало на Пирятинщині) ми будемо розповідати на сторінках нашої газети, започаткувавши рубрику “Шанована людина”.

ВЕСНЯНА «КРАСА» ПИРЯТИНА, або КУДИ НЕ ГЛЯНЬ, – І СКРІЗЬ СМІТТЯ

Так хочеться, щоб око пирятинців та гостей нашого міста радувала весняна краса – зелень, квіти і… чистота. Але все це затьмарюється іншою «красою» - купами сміття, яким встелені як найпотаємніші, так і цілком людні куточки Пирятина.


ВАСИЛЬ МИЛЕНКО: «МЕНІ ЩАСТИЛО НА ХОРОШИХ ЛЮДЕЙ»

Його знає у нашому районі мало не кожен. Одним – доводилося звертатися до нього з приводу оформлення чи виплати якихось соціальних допомог, інші ж – протягом багатьох років зустрічаються з ним на сторінках «Пирятинських вістей».
Тож, хто ще не знає, - знайомтеся: Василь Миленко – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА, депутат районної ради, член виконкому міської ради, член президії районної ветеранської організації, постійний і незмінний громадський кореспондент районної газети.

А, ОСЬ ХТО ПАЛИТЬ!

27 березня, з 8.30 до 12.00, вул. Петровського, 2.
Фото О. Бондаренко.


СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

2 команд різних вікових груп взяли участь у традиційному баскетбольному фестивалі „Оранжевий м’яч”.
У турнірі наймолодших баскетболістів, за інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, перемогу святкували лубенчани, другими стали наші земляки, а третіми – баскетболісти з Миргорода.

ЩОБ МІСТО БУЯЛО ЗЕЛЕННЮ


У рамках проведення “Весняної толоки з озеленення і благоустрою” минулої суботи працівниками держустанов міста було висаджено дерева.

ЧОМУ РОЗЛУЧАЮТЬСЯ ДВОЄ?...

«На рушничок стати – навік друга мати», - саме цю народну мудрість проголошує щотижня обрядовий староста, поєднуючи у шлюбі молоді пари. Напевно, кожен із молодят і надіється на те, що щастя буде вічним.

Але минає зовсім небагато часу і молодята знову опиняються у відділі РАЦСу, але вже з іншої причини – оформляють розлучення.

МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН – ЗАСІБ ЗВ‘ЯЗКУ, А НЕ ПРЕДМЕТ РОЗКОШІ

У наш час технологічного прогресу всі – від малого до великого користуються новинками техніки з легкістю. У життя кожного з нас увійшли DVD-програвачі, МР3-плеєри, ноутбуки та інші пристрої. Одним із них, безперечно, є мобільний телефон. У наші дні не в дивовижу зустріти сивочолу бабцю з мобілкою біля вуха чи п’яти-шестирічне дитя, що всю свою увагу сконцентрувало на екрані мобільного телефону.

Якщо для бабуськи цей прилад – засіб для спілкування із рідними, які знаходяться часто-густо за сотні чи тисячі кілометрів, то для дітей же це – ІГРАШКА. Вона – в центрі уваги тоді, коли дитина мала би займатися іншими – більш корисними справами. Замість слухати розповідь учителя на уроці, дитина із захопленням відправляє СМС-повідомлення чи грається в ігри. Що думають пирятинці з приводу захоплення дітей мобільними телефонами та чи варто користуватися ними в школі, – про це ми вирішили запитати у жителів міста.

«БРАНЦІ ГОЛКИ» ЗІ СВІТУ ІЛЮЗІЙ, або НАРКОМАНІЯ ЗБЛИЗЬКА

Перша викурена сигарета, перша пляшка пива, - так ще років 15-20 тому починала «дорослішати» наша молодь. І саме цигарки й алкоголь вважалися неписаними складовими молодіжної культури. Але протягом останніх років до цих «ознак» додалася ще одна – наркотики. Розмах наркоманії і пов’язаних з нею інших серйозних проблем – у деякій мірі затьмарює куріння й алкоголізм.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні щорічно виявляється і береться на облік 10-15 тисяч осіб з діагнозом «наркоманія». Особливо небезпечною є тенденція поширення вживання наркотиків молоддю. Саме молоді люди віком до 30-ти років складають 70% від загальної кількості наркозалежних. Середній вік наркомана становить 28 років. Молодь починає вживати наркотики ін’єкційним шляхом у 16-18 років, а іноді – наркоманами стають й у 12-13-річному віці.

КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

"ПІДПІЛЬНІ АРСЕНАЛИ"
29 лютого цього року в жителя одного із сіл району працівниками райвідділу міліції вилучено гвинтівку військового зразка 1938 року системи «Мосіна» та три патрони до неї. За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 263 ч. 1 Кримінального кодексу України.
З ФАЛЬШИВИМИ ДОКУМЕНТАМИ – У КРЕДИТНИЙ РАЙ
Ще у 2006 році громадянин С. надав фіктивні документи до одного з банків нашого міста. Там же оформив кредитний договір, на підставі якого отримав кошти в сумі 5 тисяч гривень, які були перераховані громадянину К. Після цього К. перерахував частину коштів С., а решту – залишив собі. За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 358 ч. 3 ККУ.

« 1 2 ... 426 427 428 429 430 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus