Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4507
Показано матеріалів: 4271-4280

Сторінки: « 1 2 ... 426 427 428 429 430 ... 450 451 »

КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

ПОТРАПИВ ПІД ГАРЯЧУ РУКУ
ПРИЙОМНОГО СИНА
У чергову частину райвідділу міліції надійшла письмова заява від громадянина К. про те, що 2 лютого цього року у Пирятині його побив прийомний син М. - на грунті раптово виниклих неприязних стосунків. Внаслідок цього потерпілий К. отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Відносно ж кривдника М. порушено кримінальну справу за ст. 122 ч. 1 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

ВЛУЧНЕ СЛОВО – ДОРОСЛИМ І ДІТЯМ

Хіба міг знати в ті далекі сорокові роки хлопчик Миколка, що йо¬го повсякденні дитячі радощі й скорботи не просто залишаться в па¬м’яті, а вже у зрілі літа повернуться словесними образами й розкажуть у віршах про забави, ігри, лічилки, колядки й щедрівки? Зимового Різдвяного вечора співуче проказував колядку, а за це мав не тільки яблуко, а й справжнього магазинного бублика. Але значно більша радість від того, що бачив повеселілі обличчя сусідів, бо в той голодний 1947 рік у їхньому селі Харківці Пиряти¬н¬с¬ь¬кого району на Полтавщині так рідко зустрічалися усміхнені обличчя.


СВЯТО ЗА ЗВИЧКОЮ, ЧИ ДАНИНА ПОВАГИ І ВДЯЧНОСТІ?

Які б нові свята не з‘являлися у календарі, та для більшості з нас саме 23 лютого – день, коли ми вітаємо чоловіків. Саме ця дата пов’язана з мужніми захисниками Батьківщини, з тими, хто подарував нам мирне майбутнє.


ПИРЯТИНСЬКИЙ ХЛІБ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ТЕЖ ПОДОРОЖЧАЄ


У пресі почастішала інформація про те, що хліб до кінця поточного місяця подорожчає на 10-15 %. І от уже в середині цього тижня в обласних друкованих ЗМІ з’явилися повідомлення, де говорилося, що у торговельних закладах Полтави хліб подорожчав у середньому на 30-50 копійок за буханку.
До полиць пирятинських магазинів, станом на 17 лютого, подорожчання в більшості випадків не дісталося. Лише у деяких торгових точках хліб іногородніх виробників подорожчав на 20-30 копійок.
Чому ж не поспішають підвищувати ціни хлібопекарні Пирятинщини? Звертаючись до власників пекарень міста з цим запитанням, почули такі відповіді:

НА СХИЛІ ЛІТ ПОТРІБНА ЇМ ПІДТРИМКА, або ХТО ДОПОМОЖЕ ОБРОБИТИ ГОРОД

Не всі зустрічають старість при доброму здоров’ї, у колі рідних, які повсякчас готові в усьому прийти на поміч. Багатьом стареньким доводиться самотужки долати старість. А коли вже сили зовсім їх покидають, - просять про допомогу.
Днями до редакції надійшов лист від нашої постійної читачки, учасниці війни, ветерана праці, 81-річної Ганни Попової з Заріччя:

ПИСЬМЕННИКУ-ГУМОРИСТУ МИКОЛІ СЕНЧИЛУ – 70!

Десятки років письменник-гуморист, член Національної спілки письменників України, член Всеукраїнського товариства «Просвіта» М. Сенчило тримає міцний зв’язок з односельчанами нашого села Харківці. Кожну написану збірку творів письменник з радістю надсилає до бібліотек, школи, дитсадка, бібліотеки м. Пирятин. Ці збірки письменник видає за свою мізерну пенсію, бо видавнича справа в Україні ледве животіє.
Усього Микола Єлисейович написав і видав більше десятка збірок гумору і сатири в поезії і прозі, п’ять збірочок дотепних гумористичних віршів для дітей, загадки, п’єси.
М. Сенчило – прекрасний лірик. Видана ним збірка «Струни серця» хвилює кожного читача нашого села, бо там згадки про рідний край, село Харківці, річку Удай, де пройшло нелегке дитинство та юнацькі роки. Гумор і сатира збірки письменника М. Сенчила – це наше сьогодення з його негараздами і надією на краще майбутнє.


РІДНЕ МІСТО МОЄ, Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ, АЛЕ…


Для багатьох пирятинців, котрі народилися й виросли у Пирятині, або проживають тут тривалий час, наше місто (яким би воно не було) є рідним, улюбленим, найкращим.
Та любов до рідного міста не заважає його мешканцям помічати всілякі недоліки та негаразди, з якими вони чи не щодня стикаються, живучи у Пирятині. Що саме не подобається пирятинцям, - ми дізнавалися на вулицях нашого міста.

ЧЕМПІОНАТ З МІНІ-ФУТБОЛУ ТРИВАЄ

Відбувся шостий тур другого кола першості району з міні-футболу.
Чемпіонат з міні-футболу проходить четвертий місяць поспіль, у ньому беруть участь 11 команд. Завершиться турнір 21 березня 2009 року.
Наводимо турнірне становище команд:
1.«Удай-1» (Велика Круча), 43 очки.
2.«Удай-2» (Велика Круча), 37 очок.
3.«Граніт» (ПП Мельникович), 35 очок.
4.«Олімп» (Автостанція), 33 очки.
5.«Лісництво» («Пирятинський держлісгосп»), 20 очок.
6.«Ветеран» (м. Пирятин), 20 очок.
7.«Пантера» (команда вуличного футболу), 17 очок.
8.«Сокіл» (с. Каплинці), 15 очок.
9.«Титан» (Пирятинська позавідомча охорона), 14 очок.
10.«Коледж» («Європейський університет»), 6 очок.
11.«ДЮСШ» (м. Пирятин), 4 очки.
Трійка кращих бомбардирів чемпіонату:
1.Андрій Самохатка (команда «Удай-1»), 52 м’ячі.
2.Антон Марченко (команда «Лісництво»), 43 м’ячі.
3.Андрій Острянський (команда «Олімп»), 41 м’яч.

НА БІРЖУ – В ЧЕРГУ ЗА РОБОТОЮ

Економічна криза добралася й до Пирятина.

Однією з її ознак є ріст безробіття. Протягом січня цього року районним центром зайнятості зареєстровано 150 осіб, з них: звільнені у зв’язку зі скороченням штатів – 4, за згодою сторін – 88, за власним бажанням – 28, з інших причин – 30 осіб. Загалом, станом на 1 лютого цього року, на обліку в район¬ному центрі зайнятості знаходилося 880 осіб, з них: міського населення – 444, сільського – 436; жінок – 465, молоді до 35-ти років – 289.
На початок лютого було всього 18 вакансій – робочі місця пропонували ВАТ «Пирятинське АТП-15343», ЗАТ «Пирятинський сирзавод», Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди, приватні підприємці тощо. Протягом січня ж центром зайнятості працевлаштовано 35 осіб, на громадських роботах за рахунок коштів роботодавців працювало 20 безробітних, направлено на профнавчання – 25 осіб.

Оксана БОНДАРЕНКО.


Грант Світового Банку Реконструкції і Розвитку виграно у Березовій Рудці

10 лютого цього року в Бе¬ре¬зо¬ворудській школі за участю го¬ло¬ви районної ради Олексія Рябо¬коня відбулося відкриття на¬в¬чального комп’ютерного ком¬п¬лексу, який школа отримала, ви¬гравши грант за Програмою «Рі¬в¬ний доступ до якісної освіти», яка фінансувалася за кошти Сві¬тового Банку Реконструкції і Розвитку. Комп’ютерний комплекс вартістю 84 тисячі гривень школа отримала на початку нав¬ча¬ль¬но¬го року. На придбання меблів для розміщення комп’ютерного комплексу районна рада виділила кошти в сумі 30 тисяч гривень.

« 1 2 ... 426 427 428 429 430 ... 450 451 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus