Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4432
Показано матеріалів: 4281-4290

Сторінки: « 1 2 ... 427 428 429 430 431 ... 443 444 »

ЗУПИНИТИ ВОДІЇВ НА ППИНИТИ ВОДІЇВ НА ПІШОХІДНИХ ПЕРЕХОДАХ МОЖУТЬ ЛИШЕ «ЛЕЖАЧІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ»

Тільки цього року, за даними Пирятинського ВДАІ, на вулицях міста травмовано чотирьох перехожих, одна жінка – загинула.

ПЕРЕВАГИ Й НЕДОЛІКИ ЖИТТЯ ПІД САМИМ ДАХОМ

Мати власний будинок – це, звичайно, добре. Але не усім доступна така розкіш, а, можливо, декому просто більш до душі проживання у квартирі багатоповерхівок.
Пирятин – невелике містечко, найбільш висотними багатоквартирними будинками є дев’ятиповерхівки, решта – п’яти- та двоповерхові. Цікаво, за яким принципом вибирають люди собі квартири: мають намір поселитися на якомусь конкретному поверсі чи для них це не має значення? Де краще жити - на верхніх чи нижніх поверхах? Про це ми запитали у мешканців багатоквартирних будинків.

СМЕРТНІСТЬ А ІНВАЛІДНІСТЬ – НАСЛІДКИ ІНСУЛЬТУ

Смертність від судинних захворювань головного мозку посідає друге місце у структурі загальної смертності населення України. В останні десятиріччя відмічається значне поширення цих захворювань та збільшення судинно-мозкової патології серед осіб працездатного віку. Протягом останніх 15-ти років ці показники зросли майже вдвічі.

ЗАПЛАТИВ БОРГ – ЖИВИ СМІЛО

2160,4 тисячі гривень - така загальна сума заборгованості населення за житлово- комунальні послуги на кінець серпня цього року, за даними районного відділу статистики.
Проблема боргів за компослуги – здається, вічна. Одні живуть у квартирах і справно платять, інші теж живуть і так само справно … НЕ платять. Звідки ж «ноги ростуть» у цих боргів? Чи такі вже бідні пирятинці, що не в змозі платити? Чи мають гроші, та свідомо не хочуть платити? Напевно, має місце і перше, і друге.

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

СПАРТАКІАДА ДОПРИЗОВНИКІВ
У рамках заходів по відзначенню 65-ї річниці визволення Пирятинщини від фашистських загарбників, минулої суботи на стадіоні «Ювілейний» пройшла спартакіада допризовної молоді, у якій взяли участь команди навчальних закладів району.
Кожний з учасників змагався з бігу на 100 і 3000 м, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування, метання гранати. За результатами виступів у 5-ти видах програми, в особистому заліку кращим був Максим Кеда з ліцею, другим призером став Євген Динарь з філії ПВНЗ «Європейський університет», на третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся Семен Литвиненко (Великокручанська школа), який з товаришами по команді став переможцем і в загальнокомандному заліку. На другому місці – команда ліцею, на третьому – допризовники коледжу.
Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами, медалями й кубками відділу з питань фізичної культури та спорту РДА.

ЛИЛОСЯ РІКОЮ ЛУЦЕНКОВЕ СЛОВО…

14 вересня гостинна березоворудська земля 18-ий раз поспіль приймала учасників та гостей пісенно-мистецького свята «Осіннє золото», присвяченого пам’яті поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Т. Шевченка Дмитра Луценка.


У ПОЛІКЛІНІЦІ – НОВА ТАЛОННА СИСТАМА ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Довгі черги в коридорах поліклінічного відділення – своєрідний стримуючий фактор для значної частини пацієнтів, які вважають за краще перележати хворобу вдома, займаючись самолікуванням, ніж звернутися за допомогою до лікаря, до якого часто можна потрапити лише після кількагодинного очікування своєї черги. Ці пресловуті черги і є основною причиною того, що з 1 жовтня для підвищення якості обслуговування населення в поліклінічному відділенні планується ввести талонну систему прийому громадян. Про це нововведення читачам нашої газети розповідає завідувач поліклінічним відділенням Пирятинської ЦРЛ Микола БОБИР.

ВЕЧІРНІХ АВТОБУСІВ НЕ БУДЕ: АВТОПАРК ЕКОНОМИТЬ, ЛЮДИ - НАВПАКИ

Прочитавши в останньому номері «Пирятинських вістей» відповідь керівника ВАТ «Пирятинське АТП-15343» Олександра Бондаренка на запитання тижня про те, коли буде відновлено вечірні рейси автобусів у Пирятині, до редакції надійшло декілька звернень від пирятинців, яких зовсім не приваблює перспектива відсутності вечірніх рейсів автобусів по місту.
Аби з’ясувати громадську думку з цього приводу, ми запитали перехожих у Пирятині: «Як ви ставитеся до того, що у вечірній час не будуть курсувати по місту автобуси?».

«ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛІТО-2008»

Усіх небайдужих до занять фізичною культурою та спортом, сильних духом і тілом, любителів активного способу відпочинку зібрало минулої суботи на стадіоні «Ювілейному» велике спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту.


ЯКЩО ХОЧЕШ БУТИ ЗДОРОВИМ

День фізичної культури і спорту – це свято символізує здоров’я, мужність, молодість і красу. Саме такі якості надають кожній людині впевненості у своїх силах, допомагають досягти поставленої мети.


« 1 2 ... 427 428 429 430 431 ... 443 444 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus