Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4507
Показано матеріалів: 4291-4300

Сторінки: « 1 2 ... 428 429 430 431 432 ... 450 451 »

СМОТРИКАМ І КРИЗА НЕ СТРАШНА

Відтоді, як з травня 2008 року смотриківське господарство стало співпрацювати з інвестором -компанією «ІNTERагро», - в усіх галузях господарювання помітні позитивні зрушення і намічаються перспективи.
У ФГ «Вікторія-агро-2007» за минулий рік значно зросла продуктивність молочного стада. Надої молока на кожну корову збільшилися на 2 тисячі кіло¬грамів.


МИ СЛАВИМО СОБОРНІСТЬ НАЦІЇ, СВЯЩЕННИЙ ЇЇ ОБЕРІГ

22 січня у Пирятині біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди 90-ї річниці соборності України.

Сотні років український народ виборював своє право жити у єдиній, незалежній, суверенній державі. 22 січня 1919 року було зроблено один з перших кроків до цієї споконвічної мети – проголошено об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
Цю вікопомну для України дату відзначали і пирятинці. Цього дня керівники району, представники окремих політичних партій та громадськості вшанували пам’ять тих, хто боровся за вільну Україну і її єдність, покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря Тараса Шевченка. До присутніх на мітингу з вітальним словом звернулися голова райдержадміністрації Василь Митропан, голова районної ради Олексій Рябоконь, а від молодого покоління – студентка Пирятинської філії Європейського університету Ліля Тимошенко.
Пісенні вітання пирятинцям дарували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури.
Оксана БОНДАРЕНКО.
Фото автора.

ТАК НЕ ЇЗДИТИ ДАЛІ НЕ МОЖНА

Проблема надання транспортних послуг по перевезенню населення у межах нашого району – не нова. Особливо гостро вона була відчутна наприкінці 2008 року, коли майже усі села залишилися без автобусного сполучення з райцентром, та й у Пирятині нерідко мали місце зриви маршрутів.
У зв’язку з тим, що нарікання на роботу ВАТ “Пирятинське АТП-15343” неодноразово надходили до районної влади, було вирішено провести конкурс перевізника на визначені маршрути (оголошувався він у районних, обласних, всеукраїнських ЗМІ, Інтернеті), але, крім нашого АТП, ніхто не виявив бажання взяти у ньому участь.
З 14 січня цього року Пирятинське автотранспортне підприємство здійснює вісім маршрутів по району, ще два – приватні перевізники Валерій Козін та Анатолій Боргун і один – Березоворудський тех¬нікум. Єдиний маршрут, який зараз не здійснюється, - на Дейманівку.


СТАРТУВАВ 2009-Й: ПЛАНИ, НАДІЇ, СПОДІВАННЯ

Наталія БЕРЕГОВА, начальник Центру електрозв’язку №6 м. Пирятин Полтавської філії ВАТ «Укртелеком»:


- На сьогодні телекомунікаційна мережа задіяна 100-відсотково, тож нових установок цього року не плануємо.
Одне з першочергових наших завдань – зберегти тих клієнтів, які нині користуються послугами провідникового зв’язку. А для цього, звичайно ж, необхідно підвищувати їх якість. Тому цього року є потреба у проведенні поточного та капітального ремонтів ліній. Матеріали вже замовлено – ними забезпечуватиме Полтавська філія ВАТ «Укртелеком». Крім того, у 2008 році розпочато роботи з реконструкції телекомунікаційної мережі у Вікторії, тож у 2009-му плануємо їх завершити.


НЕХТУВАННЯ ЕКОЛОГІЄЮ – ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН!

Пишу відгук на публікацію у «Пирятинських вістях» про екологічний стан довкілля на нашій рідній Пирятинщині.
Інформація про очисні споруди, технологічне їх використання до глибини душі вражає. Весь час і взагалі у нашій державі, куди не кинь, то всюди клин. А як же наше грядуще покоління буде виживати? Бере жах від думки, що без війни чи якогось лиха наше покоління задихнеться від нечистот або ж відходів життєдіяльності. Тема екології піднімається неодноразово: на очисні споруди, на сміття ми дивимося скоса і найжахливіше - те, що приживаємося з усім цим!
Інформація на цю тему сьогодні складає гнітюче враження. Куди ми йдемо, куди котимося?
Хочу конкретно описати про очисні споруди житловому містечку села Велика Круча. Я сам родом з цього села і мені дошкуляє ця проблема. Роками мені доводиться спостерігати за роботою очисних споруд нашого села.
Газета описала думку господаря цих очисних споруд – пана Гамбарова, який категорично відхилив сам факт забруднення стоками річки Удай. Це ж жахливий цинізм! Та за півстоліття, як течуть стоки в те болотце, воно загадилося більш ніж на 1,5 метра висоти ( і продовжує стікати і накопичуватися!).

ПИРЯТИНЩИНА-КОМЛО: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

З 17 по 19 січня цього року на Пирятинщині з візитом перебувала угорська делегація.
Кульмінаційним моментом зустрічі представників двох міст сусідніх держав – України та Угорщини - стало підписання 19 січня угоди про співробітництво між угорським містом Комло та Пирятинським районом.


РОБОТА ПО СТВОРЕННЮ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ПИРЯТИНСЬКИЙ» АКТИВІЗУЄТЬСЯ

Пирятинці побували в Ічнянському національному природному парку.
Зелене світло для активної роботи по підготовці та проведенню наступного етапу у створенні природного парку в нашому районі дав Указ Президента України від 1 грудня 2008 року, яким підтримано ініціативу пирятинської громади мати свою природоохоронну територію. Як уже повідомлялося, підготовча робота за участю районної ради, науковців Київського Національного уні¬верситету ім. Тараса Шевченка та місцевих спеціалістів створили всі умови для підписання такого Указу.


РЕКОНСТРУКЦІЯ ГОСПРОЗРАХУНКОВИХ ОЧИСНИХ СПОРУД – СПРАВА УСІЄЇ ГРОМАДИ


На останній сесії районної ради депутат Віктор Дворник повідомив, що у річці Удай, у межах Повстина, рибалки помітили, що вода в річці забарвлена у жовтий колір і має характерний неприємний запах. Ця інформація жваво обговорювалася депутатами, розмова перейшла у площину проблем Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд. Прозвучали й звинувачення на адресу місцевої екологічної служби та санстанції, які не інформують населення про якість води в Удаї та ЗАТ «Пирятинський сирзавод» , мовляв, це він скидає у річку стоки без очистки.
Голова районної ради Олек¬сій Рябоконь висловив стурбованість екологічним станом Удаю та наголосив на тому, що населення району повинно бути належним чином поінформоване про стан води у річці та функціонування очисних споруд. Адже лише тоді у більшості пирятинців може сформуватися об’єктивний погляд на цю проблему.
Редакція вирішила провести “розслідування”, аби у міру своїх можливостей об’єктивно проінформувати населення району про дану проблему. Ми побували на Удаї, зустрілися з спеціалістами, рибалками та вислухали їх точку зору.

СТАРТУВАВ 2009-Й: НОВІ ПЛАНИ, НАДІЇ, СПОДІВАННЯ

Початок нового року – це той час, коли кожен з нас будує нові плани, ставить перед собою завдання та окреслює шляхи їх вирішення. Водночас - це період нових сподівань та надій на краще життя. І яким саме воно буде, - залежить від усіх нас разом і кожного, зокрема.
Цікаво, які плани на 2009 рік будують представники влади району, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств та окремих установ Пирятинщини? Про це ми дізнавалися безпосередньо у них.

ЛЬОДОВА НЕБЕЗПЕКА

Такої сніжної і по-справжньому «зимової» зими пирятинці не бачили вже давно. Та поряд із позитивними емоціями, зима принесла і безліч неприємних сюрпризів.
Один із них – підвищений рівень травматизму на дорогах. За період з 1 грудня 2008 року по 14 січня 2009 року до травматолога у поліклінічному відділенні ЦРЛ з травмами різного ступеня тяжкості звернулося близько 100 пирятинців.
Фото Л. Волик.


« 1 2 ... 428 429 430 431 432 ... 450 451 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus