Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4331
Показано матеріалів: 4291-4300

Сторінки: « 1 2 ... 428 429 430 431 432 433 434 »

ЩОБ РАЙОННА РАДА ПРАЦЮВАЛА КРАЩЕ, НІЖ ВЕРХОВНА

15 квітня згідно районної програми діяльності депутатського корпусу депутати районної ради побували у Верховній Раді України.


НА ПИРЯТИНЩИНІ ЗАПРОВАДЖЕНО ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНОГО ТАКСІ

Послуги „йдуть” до жителів Теплівки

Серед населення Пирятинщини – значна частина одиноких, непрацездатних пенсіонерів та інвалідів. Саме ця категорія людей є найбільш незахищеною і потребує першочергової допомоги та підтримки. З цією метою й запроваджено в районі програму „Соціальне таксі”, на що з районного бюджету, за інформацією заступника голови районної ради Григорія Вельбоя, виділено 25 тисяч гривень. Основне призначення соціального таксі – перевезення інвалідів та одиноких, непрацездатних людей, котрі не мають змоги самостійно пересуватися. Автомобіль було надано територіальному центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних пенсіонерів та інвалідів фондом соціального захисту інвалідів України в Полтавській області й обладнаний він спеціальним підйомником для перевезення інвалідів.


КИПИТЬ РОБОТА НА ПОЛЯХ

Станом на 16 квітня у Пирятинському районі посіяно ярих зернових на площі 14100 гектарів. З них: ярої пшениці - 1400 гектарів, ячменю – 6600 гектарів, вівса - 1000 гектарів, гороху – 1000 гектарів, однорічних трав - 400 гектарів, соняшнику - 2200 гектарів, цукрового буряку – 900 гектарів, кукурудзи – 500 гектарів, овочевих культур – 100 гектарів.
На фото: працівники ТОВ "Давидівське" - Віктор Хижняк, Андрій Заславець, Іван Скрипченко


ВЕТЕРАНАМ ВРУЧЕНО ГРОШОВУ ДОПОМОГУ

Заступник голови райдержадміністрації Олена Салміна, начальник управління праці і соціального захисту населення РДА Василь Миленко, директор територіального центру по обслуговуванню інвалідів Олег Тристан відвідали родину Михайла та Марії Драло, аби вручити допомогу і поспілкуватися з пенсіонерами.

ЗОВНІШНЄ ТЕСТУВАННЯ – ВИПРОБУВАННЯ СКЛАДНЕ

Українські випускники на порозі нового для нашої держави випробування – зовнішнього тестування. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться в усіх регіонах з 22 квітня по 4 червня 2008 року.
До участі в ньому зареєструвалися 512473 особи. Найперший крок – тестування з української мови та літератури 22 квітня буде наймасовішим, оскільки оцінювання знань з цього предмета є обов’язковим для всіх. Воно відбуватиметься одночасно в понад 34-х тисячах аудиторій, розташованих у 1887 пунктах тестування. Який настрій у випускників району та їх вчителів напередодні цього випробування, – у розмові з ними.

АВТОБУСИ – ТО Є, ТО НЕМАЄ, або ЩО ПОТРІБНО ПАСАЖИРУ?

Набридло. По-іншому про рух міських автобусів і висловитися не можу. Як тільки базарний день, - так і зняли обідні рейси автобусів: то «Автошколи», то «Колгоспного ринку» немає. А якщо людина на них розраховує?! То що, на таксі їхати? Але ж за таке «задоволення» 7 гривень платити треба, а де їх набратися (і так усе дороге, куди не поткнися)?
Невже ж автобусів не вистачає? Тоді чому б не «дати добро» приватникам – нехай вони у цей час їздять: на села чи по місту! А то автопарк думає тільки про те, щоб гроші заробити, а про людей – байдуже. Нехай зранку о 8-й годині – давляться, в обід – ідуть пішки, в дощову погоду – відкривають парасольки в автобусах (бо з усіх же дірок вода капає), в суху – витирають спідницями та штаньми пилюку на сидіннях…
Отак і їздимо з «комфортом». На жаль, іншого виходу немає. Були б молодші, - пішки ходили б, а так, як кажуть, «краще погано їхати, ніж хороше йти».
М. ГРИЦЕНКО, м. Пирятин.

ВДАВАТИ, ЩО ПРОБЛЕМИ НЕМАЄ, МИ МОЖЕМО, АЛЕ ДИХАЄМО МИ ВСІ…

Пафосна, на перший погляд, фраза, відображає повною мірою ситуацію з туберкульозом, що склалася у нашому суспільстві. Ця хвороба – поруч нас, і від неї не застрахований ніхто… На початку ХХІ століття туберкульоз є непереможним і являє собою велику небезпеку. Основною причиною погіршення епідемічної ситуації у нашій державі є низький рівень життя значної частини населення, і, як наслідок, недостатнє і неякісне харчування, недоступність до якісної медичної допомоги, низький рівень санітарної і загальної культури. Туберкульоз – соціально-небезпечне інфекційне захворювання, що має в першу чергу соціальне коріння, а його наслідки несуть небезпеку для генофонду нації.

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Стадіон «Ювілейний» став ареною обласних зональних змагань з футболу клубу «Шкіряний м’яч».
Юні футболісти змагалися у трьох вікових категоріях, де були представлені команди з Лубен, Пирятина та Лубенського району. У ході напруженої боротьби право участі у фінальних змаганнях у молодшій та середній вікових групах вибороли футболісти з Лубен, у старшій - наші земляки.

ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ – РІК ГОДУЄ

Усі сільгосппідприємства Пирятинського району розпочали комплекс весняно-польових робіт. Станом на 9 квітня на полях району посіяно 10 тисяч гектарів ярих зернових культур, повністю завершено посів ранніх ярих зернових та однорічних трав. Хлібороби Пирятинщини зараз займаються посівом соняшнику та буряків.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора.
Працівники СФГ «Леляківське» - тракторист Володимир Савченко та сівач Олександр Іващенко.


СТО ЛІТ - І ВЕСЬ СВІТ З НЕЮ

Мова йтиме про просту трудівницю, мудру й добру, в минулому дуже красиву жінку, а тепер - сторічну бабусю. У Мотрони Дмитрівни Мишко з Повстина нинішній рік – ювілейний.

Їй 4 квітня виповнилося 100 літ. Народилася вона у простій селянській родині. В її предовгих роках немає чогось такого, щоб відрізняло, відокремлювало. Колись була видною та статною, тепер – довгожителькою називають. Тільки залишилися вогники, що у бездонних синіх очах молодечий дух випромінюють. На руках мозолястих – борозенки, напружені жили від щоденної роботи. Ходила на ферму чи ланку, буряки доглядала, а оті ж пахощі зеленої трави, рослин, землі, польового вітру пройняли назавжди її обличчя.

« 1 2 ... 428 429 430 431 432 433 434 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus