Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4509
Показано матеріалів: 4441-4450

Сторінки: « 1 2 ... 443 444 445 446 447 ... 450 451 »

ВОНА – КРАЩА СЕРЕД КРАЩИХ

12-річна пирятинка Ірина Мартиненко – постійна учасниця районних та обласних змагань з рекреаційних видів спорту. І не просто учасниця, а й неодноразова переможниця, за що має ряд дипломів, подяк та нагород.


ЛЕВАДА ПЛАЧУ

Невимовний біль щоразу охоплює серце, коли навідуєшся до Левади. Тут вічним сном спочивають мирні жителі, розстріляні за національним походженням, – євреї, цигани та військовополонені, активісти радянської доби, комуністи – три тисячі осіб.
Весняне поле, що чекало плуга та зерна, отримало від рук карателів закривавлені тіла дорослих і дітей. 66 років минуло від тих страшних подій. Поховано всіх разом у братських могилах посеред тиші, притулилися одне до одного. Життя кожного, як свіча, воно б горіло яскраво, зігріваючи тих, хто поряд. Не судилося…

СВІТЛОФОРИ ПРАЦЮВАЛИ НЕДОВГО

З року в рік пирятинці піднімали питання про відновлення роботи світлофорів у місті. Міська влада, враховуючи побажання жителів Пирятина, спромоглася наприкінці минулого року «запустити» роботу світлофорів на перехрестях вулиць Червоноармійської, Леніна та Абаканської.


ХТО ПОЗНУЩАВСЯ З ДЕРЕВ?

З таким запитання звернувся до редакції один небайдужий до природи житель нашого міста. Він мав на увазі стовбури, які залишилися від дерев, що ростуть за Пирятином по дорозі до Заріччя.


СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

На виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту та з метою удосконалення системи фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання, навчання та роботи протягом травня-червня цього року на базі сільських населених пунктів району будуть проходити Дні фізичної культури і спорту та І етап районних спортивних ігор на кубок місцевого самоврядування.

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ЛЮДЯМ В ОРДЕНАХ І МЕДАЛЯХ

Чим більше минає часу від 9 травня 1945 року, тим менше залишається учасників і свідків тієї кровопролитної війни…
Серед живих свідків подій Великої Вітчизняної – ветерани війни, березоворудчани Олександр Федорович Зубенко та Варфоломій Андрійович Назаренко.


МИ ПАМ’ЯТАЄМО ВАШІ ІМЕНА

Урок слави під такою назвою, присвячений землякам, Героям Радянського Союзу, проведено минулого вівторка для школярів та студентів нашого міста.


МАЛЮТИНСЬКИМ ДІТЛАХАМ - ТЕПЛО І ЗАТИШОК

Кілька років тому в Малютинцях було відкрито дитсадок.


ДБАЮТЬ ПРО ЗДОРОВ’Я СМОТРИКІВЧАН

У Смотриківському ФАПі – охайно та затишно. Поблизу самого приміщення – прибрано, радують око відвідувачів розквітлі весняні квіти.


« 1 2 ... 443 444 445 446 447 ... 450 451 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus