Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4507
Показано матеріалів: 4441-4450

Сторінки: « 1 2 ... 443 444 445 446 447 ... 450 451 »

СВІТЛОФОРИ ПРАЦЮВАЛИ НЕДОВГО

З року в рік пирятинці піднімали питання про відновлення роботи світлофорів у місті. Міська влада, враховуючи побажання жителів Пирятина, спромоглася наприкінці минулого року «запустити» роботу світлофорів на перехрестях вулиць Червоноармійської, Леніна та Абаканської.


ХТО ПОЗНУЩАВСЯ З ДЕРЕВ?

З таким запитання звернувся до редакції один небайдужий до природи житель нашого міста. Він мав на увазі стовбури, які залишилися від дерев, що ростуть за Пирятином по дорозі до Заріччя.


СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

На виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту та з метою удосконалення системи фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання, навчання та роботи протягом травня-червня цього року на базі сільських населених пунктів району будуть проходити Дні фізичної культури і спорту та І етап районних спортивних ігор на кубок місцевого самоврядування.

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ЛЮДЯМ В ОРДЕНАХ І МЕДАЛЯХ

Чим більше минає часу від 9 травня 1945 року, тим менше залишається учасників і свідків тієї кровопролитної війни…
Серед живих свідків подій Великої Вітчизняної – ветерани війни, березоворудчани Олександр Федорович Зубенко та Варфоломій Андрійович Назаренко.


МИ ПАМ’ЯТАЄМО ВАШІ ІМЕНА

Урок слави під такою назвою, присвячений землякам, Героям Радянського Союзу, проведено минулого вівторка для школярів та студентів нашого міста.


МАЛЮТИНСЬКИМ ДІТЛАХАМ - ТЕПЛО І ЗАТИШОК

Кілька років тому в Малютинцях було відкрито дитсадок.


ДБАЮТЬ ПРО ЗДОРОВ’Я СМОТРИКІВЧАН

У Смотриківському ФАПі – охайно та затишно. Поблизу самого приміщення – прибрано, радують око відвідувачів розквітлі весняні квіти.


НА ЦІЙ ЗЕМЛІ ПОВИННО БУТИ ЩОСЬ СВЯТЕ…

Прочитала у «Пирятинських вістях» про те, як нелюди поглумилися над будівництвом Успенської церкви й обуренню немає меж. До чого ми дійшли?! Просто соромно за те, що в нас є такі особи. Раніше у Пирятині було п’ять церков - і нічого. Зараз у нас залишилася одна християнська православна церква російського патріархату (Різдво-Богородицька) й розпочато будівництво Успенської церкви - християнської православної українського патріархату. Повинна ж бути і така церква, бо ми живемо на Україні. Ми – українці за національністю, тож ми маємо право на свою мову, свою церкву тощо. Чому ж ми не хочемо мати своє рідне, українське. Чому ми цураємося цього?! Так само ми цураємося своєї культури, своїх звичаїв та обрядів. Живемо на Україні й чомусь нехтуємо її цінностями.

ПОЖЕЖА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ЧОЛОВІКА

Протягом квітня у районі сталося 5 пожеж, 1 з яких забрала життя людини.

« 1 2 ... 443 444 445 446 447 ... 450 451 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus