Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

це завдяки мало розумному крадію вдалося закрити справу! інакше кажучи ні на що ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4452
Показано матеріалів: 4441-4450

Сторінки: « 1 2 ... 443 444 445 446 »

КОЖНА ХАТИНА, ЯК І ЛЮДИНА МАЄ СВОЮ ДОЛЮ

В однієї вона довга і щаслива - тоді в оселі кипить життя, будинок добротний та доглянутий. В іншої – навпаки, тому й хатина покинута, занедбана і розхристана.
І таких, опустілих, усіма забутих осель, проїжджаючи нашими селами, можна побачити безліч. Іноді – навіть цілі вулиці такі й це, ніби гострим лезом, ріже серце й розриває душу кожного небайдужого…

ЗАМІСТЬ 1 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ – 994

Отримують вкладники колишнього Ощадного банку СРСР

Тема виплати вкладів Ощадбанку не втрачає й донині своєї актуальності. Люди продовжують поспішати до відділення банку за компенсаціями. Останнім часом чергова хвиля стурбованості й невдоволення прокотилася серед вкладників – замість обіцяної тисячі гривень їм виплачують на 6 гривень менше. В чому ж причина?


ВЕСНА-КРАСНА, ЩО ТИ НАМ ПРИНЕСЛА? - СМІТТЯ?...

З приходом весни все актуальнішим стає питання чистоти наших вулиць, адже надіятися на сніг, який приховає купи сміття, вже немає сенсу. Саме тому і почастішали тривожні дзвіночки до редакції – читачі розповідають про купи сміття, які можна зустріти у найнеочікуваніших місцях. Одне з запитань наступного змісту: хто повинен прибирати провулок, що веде від вулиці Абаканської до дитячого садка «Берізка» і коли нарешті буде ліквідовано неподобство у вигляді купи побутових відходів обабіч дороги?

ДИМ – ІЗ РОКУ В РІК. ДОПОКИ?

Мабуть, кожен з нетерпінням чекає приходу весни, адже вона приносить тепло, сонце, буяння зелені та квітів, щебетання птахів. Але щороку весняний настрій пирятинців і свіже повітря псуються через… їдкий дим, який традиційно окутує навесні та восени наше місто.
І щороку ми на сторінках газети піднімаємо цю проблему, але, як кажуть, віз і нині там. Як палили, так і палять. Тоді виникає думка: а, може, пирятинцям подобається дихати димом, а не свіжим весняним повітрям? Про це ми у них і запитали.

УВАГА! ЛОХОТРОН

Місцезнаходження Пирятина по трасі Київ-Харків, вочевидь, слугує досить частим відвідуванням всіляких проїжджих пройдисвітів.
Згадуєш про них лише тоді, як десь інколи прочитаєш у пресі, почуєш від знайомих, або ж якщо тебе саму не мине „щастя” мати з ними знайомство. Ми уже усвідомили попередження не вступати в контакти з особами циганської національності, наперсточниками, так званими „працівниками соцзабезу”, бути пильними в базарні дні, коли торгують цигани дешевим товаром, бо з ними прибувають і кишенькові крадії...
Знаємо приклади, як, прослідкувавши за людиною з щойно отриманими коштами в банківській установі, „провівши” її до безлюдного місця і зайшовши наперед „раптом”, знаходять гаманець (так звану «ляльку»), зацікавлюють знахідкою людину, а закінчується це як? Правильно – залишають без власного гаманця з щойно отриманими коштами...

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

8 чоловічих команд розіграли цьогорічну першість району з волейболу. За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, за підсумками попередніх змагань до фінальної частини вийшли команди: «Податківець», «Ветеран» та села Малютинець.

А ЖІНКА В СВІТ ПРИХОДИТЬ ДЛЯ ЛЮБОВІ

Такими словами розпочала ювілейне засідання жіночого клубу „Ластівка”, що у Харківцях, одна з його натхненниць Наталія Журба. Важко у це повірити, але збираються ці жінки, за ініціативи вчительки місцевої школи Наталії Журби та завідуючої сільською бібліотекою Галини Самбур, уже 15 років. Місцем зустрічей був і Будинок культури, і дитячий садок, і сільська рада, і сільпо, й школа. Збиралися, де була можливість у різні часи й трохи тепла. Ми вже й забули, коли відключали світло у наших оселях, а жіночий клуб почав працювати ще до цього. У ті „цікаві” часи на засідання приходили зі свічками, використовували для освітлення й картоплину з ниткою та олією. Часи зараз не менш цікаві: у Будинку культури так же холодно і Галині Самбур доводиться до початку зібрання розганяти „церковне” повітря обігрівачами.

ДОЛІ ДИТЯЧІ

Прекрасна пора кожної людини – дитинство. І саме в дитинстві людина потребує особливої любові, уваги та захисту. Але ця формула іноді не спрацьовує лише через просту істину: діти батьків не вибирають.
Щороку збільшується кількість дітей, які внаслідок смерті батьків чи з інших причин залишаються без піклування батьків. Переважну більшість складають соціальні сироти і лише невеликий відсоток – це діти, які втратили батьків. І тому причина бездоглядності дітей здебільшого полягає не у фізичній втраті батьків, а у втраті батьками здатності повноцінно виконувати функцію піклування про дітей.

ДТП: ЩО РОБИТИ?

Сталася дорожньо-транспортна пригода. Що робити? Перша думка у водія: залишити місце пригоди й тікати, тікати, тікати. Друга думка – потрібно розібратися на місці й не викликати працівників ДАІ. То чим же керуються учасники дорожньо-транспортних пригод, залишаючи місце аварії та постраждалу людину, життя якій часто можна врятувати хоча б своєчасним повідомленням до медичного закладу? Напевно, інстинктом самозбереження, оманливим почуттям безкарності, або надією обійти закон.

РОЗПОЧАЛОСЯ УСЕ З ПІСНІ

Із задоволенням читаємо вашу газету всією родиною, разом з вами і сумуємо, і радіємо, і переживаємо, і тішимося. Адже пишете про нас, для нас так, як є насправді. От і я хочу поділитися з вами приємною подією. Маю надію, що цікавою вона буде і для читачів газети.

« 1 2 ... 443 444 445 446 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus