Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

У категорії матеріалів: 4509
Показано матеріалів: 4451-4460

Сторінки: « 1 2 ... 444 445 446 447 448 ... 450 451 »

НА ЦІЙ ЗЕМЛІ ПОВИННО БУТИ ЩОСЬ СВЯТЕ…

Прочитала у «Пирятинських вістях» про те, як нелюди поглумилися над будівництвом Успенської церкви й обуренню немає меж. До чого ми дійшли?! Просто соромно за те, що в нас є такі особи. Раніше у Пирятині було п’ять церков - і нічого. Зараз у нас залишилася одна християнська православна церква російського патріархату (Різдво-Богородицька) й розпочато будівництво Успенської церкви - християнської православної українського патріархату. Повинна ж бути і така церква, бо ми живемо на Україні. Ми – українці за національністю, тож ми маємо право на свою мову, свою церкву тощо. Чому ж ми не хочемо мати своє рідне, українське. Чому ми цураємося цього?! Так само ми цураємося своєї культури, своїх звичаїв та обрядів. Живемо на Україні й чомусь нехтуємо її цінностями.

ПОЖЕЖА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ЧОЛОВІКА

Протягом квітня у районі сталося 5 пожеж, 1 з яких забрала життя людини.

ПРАЦЯ ВОЗВЕЛИЧУЄ ЛЮДИНУ

Ніщо так не красить людину, як праця. Особливо селяни звикли фізично трудитися – на городі, у саду, біля домашньої птиці та тварин тощо. Травневі свята – для багатьох є днями не відпочинку, а кропіткої праці.
Ольга та Олексій Василенки із Смотриків цими днями саджають картоплю у щойно виорану землю. Настрій радісний, адже так приємно споглядати свої “володіння”, а пізніше – перші сходи та рясний урожай…


ПАНИ Б‘ЮТЬСЯ, А У СЕЛЯН ЧУБИ ТРІЩАТЬ, або ЯК ЖИТИ ПЕРЕСІЧНОМУ МАЛЮТИНЧАНИНУ ДАЛІ?

Чимале, як за нинішніми мірками, чисте й охайне село Малютинці зустріло нас похмурими і пригніченими людськими обличчями – у селі ліквідували господарство, люди залишилися без роботи… Із розмови з сільським головою Юрієм Вірченком дізналися, що із 709 жителів села 314 – працездатного віку, з них молоді віком до 35-ти років – 128 осіб. У селі функціонує і дитсадок (відвідує 17 дітей), середня школа (58 учнів). Та, зрозуміло, що у випадку, коли в селі немає роботи, - село приречене на занепад.


«ВІКТОРІЯ-АГРО-2007» МІЦНО СТОЇТЬ НА НОГАХ

Занепад колись процвітаючих господарств у селах – це на сьогодні уже не новина, а скоріше - звична справа. Та все ж цей процес не можна назвати закономірним. Приклад цьому – сільгосппідприємство у Смотриках, що донині називалося СВК «Смотриківський», а нині – фермерське господарство «Вікторія-агро-2007», яким керує молодий, але завзятий аграрій Віталій Бабак.


ПАЛИМО І БУДЕМО ПАЛИТИ…

«Добрий день, улюблена газето! Не можу мовчати, набридло! Весь час тільки й чуємо – благоустрій, благоустрій. Звичайно, кожна людина у цю гарячу пору прагне зробити своє житло привабливим, навести лад на подвір’ї. Добре, якщо є можливість прибрати і при цьому вивезти кудись сміття. Але що робити одинокій пенсіонерці, яка не має змоги самотужки відвезти сміття у призначене для нього місце. А машина, яка збирає у жителів приватного сектора, до нас не доїжджає, бо ж живемо ми в кінці Пролетарської. Не так би прикро було, якби та машина взагалі не їздила. Але ж ні, їздить по нашій вулиці, і ті люди, які живуть ближче до центру, мають змогу позбутися сміття без ніяких проблем. Нехай би ми і гроші за цю послугу сплачували, але б не мали «головного болю» - куди ж таки подіти те нещасне сміття, щоб і чисто навколо було, і не завдавати шкоди здоров’ю своєму і оточуючих. А так, палимо і, швидше за все, палитимемо…
Любов С., м. Пирятин.»

МОЄ ДИТИНСТВО НЕ БУЛО ЩАСЛИВИМ

Так говорить про свої дитячі роки завідуюча Давидівською сільською бібліотекою-філіалом Марія ГРИЦЕНКО.


ЯКЩО ГРОШІ ПЛАТИТИ, – ТРЕБА ЗНАТИ ЗА ЩО

«З початком виплати компенсацій по вкладах колишнього Ощадбанку СРСР працівникам Ощадбанку доводиться працювати у складних умовах. Це і зрозуміло – об’єм роботи збільшився, у приміщенні, немов у рукавичці, - повно людей, та і відповідальність велика, адже працюють з грошима. Але залишатися людьми треба в будь-якій ситуації, і «відіграватися» на відвідувачах – справа остання.

НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ...…

На новозбудованій капличці біля Свято-Успенської церкви було встановлено купол та хрест.


ВИШИВАНКА – ЦЕ ЦІЛИЙ СВІТ

В оселі цієї милої, чарівної жінки – немов у віночку – звідусіль яскравими кольорами відсвічують різнобарвні вишиванки.Усе своє життя Валентина Василівна Царенок кохається у шитті. Наймолодша із сестер, вона переймала у старших уміння, споглядала їх вправні рухи, і сама, стьожка за стьожкою клала на полотно візерунки. Так і повелося з самого дитинства – вишиванки поруч у кожну мить.


« 1 2 ... 444 445 446 447 448 ... 450 451 »

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus