Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Архів новин

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ АВТОМОБІЛІВ СПРОЩЕНО

До редакції зателефонував житель села Нові Мартиновичі Н. з проханням розмістити на сторінках «Пирятинських вістей» нові правила реєстрації автомобілів, які були у використанні. За цією інформацією ми звернулися до начальника Пирятинського відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи управління ДАІ Анатолія КУЗЬМЕНКА. Він повідомив наступне:
- Згідно нових правил віднині під час реєстрації вітчизняних та зарубіжних автомобілів, які були у використанні та зареєстровані на Україні (первинна реєстрація), пенсійний збір та оцінка автомобіля проводитися не буде. При реєстрації власник транспортного засобу платить за техпаспорт і державний номер, а також за бажанням проводить експертизу двигуна та кузова. Отже, якщо виникнуть якісь проблеми з невідповідністю номерних знаків – відповідальність за це нестиме тільки власник авто.
Раніше ж, за старими правилами, для автовласника були обов’язковими пенсійний збір, оцінка та експертиза двигуна і кузова.
Що ж стосується реєстрації нових вітчизняних та зарубіжних автомобілів, які реєструються вперше, то податок у Пенсійний фонд сплачується: 3% – якщо вартість авто до 189 255 гривень, 4% – від 189 255 до 332 630 гривень, 5% – перевищує 332 630 гривень. І за бажанням власник транспортного засобу може провести експертизу двигуна та кузова.

Чи перевіряються сертифікати та ліценції в заїжджих продавців, які ходять зі своїм товаром по установах міста?

Начальник відділу з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва РДА Галина КОНОПЛІЧ:
- Стихійна торгівля або ж торгівля, яка здійснюється у невстановлених для цього місцях, в Україні заборонена і карається згідно чинного законодавства. Хочу закликати споживачів не купувати товари у таких продавців, а йти у стаціонарні об’єкти торгівлі. Якщо ж ви стали свідком стихійної торгівлі, зверніться до міліції або ж безпосередньо у відділ з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва РДА за номером 2-07-87.

Чому після Нового Року в поштових відділеннях району почали брати комісійний збір за плату за компослуги?

Начальник цеху обслуговування споживачів №2 Тетяна ШКАРУПА:
- «Укрпошта» завжди безкоштовно для споживачів приймає плату за комунальні послуги. Але кожного року в січні ми переукладаємо договори з підприємствами- отримувачами коштів. До того часу, поки не вирішені всі «паперові» питання, споживачі мусять сплачувати комісійний збір. Але хочу запевнити усіх клієнтів «Укрпошти» - найближчим часом усі питання будуть залагоджені і проплата за компослуги буде здійснюватися безкоштовно.

Чи є вільні місця у дитсадках Пирятина?

Методист відділу освіти райдержадміністрації Людмила ЗІБНІЦЬКА:
- Більшість дитсадків міста – переповнені. У зв’язку з відкриттям нової групи у дитсадку «Сонечко» з’явилися вільні місця. Окрім цього, лише частково наповнена ясельна група у «Ромашці». Тож лише ці дошкільні заклади міста на даний час готові прийняти нових відвідувачів.

Чому в Пирятині немає гуртків, де б діти займалися бальними танцями, брейк-дансом, хіп-хопом, тощо?

Директор районного Будинку культури Сергій КОЗІН:- Для того, щоб відкривати нові гуртки, потрібно, перш за все, кошти, яких у нас, як це банально не звучить, просто немає.
Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Людмила СТАДНИК відповіла наступне:- Гуртків, де діти б займалися подіб¬ними видами танцю, у нас немає тому, що немає спеціалістів, які б могли їх цьому вчити.

Чи надається працівниками терцентру послуга масажу на дому для пенсіонерів та інвалідів, які перенесли інсульт?

Директор територіального центру соціального обслуговування району Олена САЛМІНА:
- Цю послугу повинна надавати патронажна медична сестра з масажу. Але зараз у штатному розписі терцентру такої посади немає. Нині ми вивчаємо питання її введення. Надіємося, що найближчим часом це питання буде вирішено позитивно. Але введення однієї ставки такого спеціаліста не вирішить повністю цю проблему, адже процедура масажу для людей, які перенесли інсульт, відрізняється від звичайного масажу і спеціаліст за день може обслужити лише кількох осіб, а потреба є значно більшою.

Коли будуть закриті люки по місту, зокрема, в районі податкової та школи №1?

За відповіддю на запитання минулого тижня про те, коли будуть закриті люки по місту, зокрема, в районі податкової та школи №1, ми звернулися до заступника міського голови Максима ВАРАВИ, керівника КП «Каштан» Віталія СКОЧКА та керівника КП «Пирятинський міський водоканал» Миколи ДУБРОВА.
Усі вони повідомили, що ситуація з люками по місту – постійно на контролі. У разі, якщо до відповідних служб надходить сигнал про пропажу люка чи працівники виявляють, що він зник чи просто відсунутий, проблему відразу ж усувають. Але всі керівники одноголосно заявляють і про те, що сторожа приставити до кожного люка – неможливо. І те, що вони зникають чи хтось їх постійно відсовує, – на совісті недобросовісних мешканців міста.

Чому на залізничному переїзді поблизу комбінату хлібопродуктів немає тротуару для пішоходів?

Заступник голови райдержадміністрації Юрій МИТРОПАН:
- Зазначений залізничний переїзд належить до четвертої категорії та згідно з Інструкцією з улаштування та експлуатації залізничних переїздів повинен бути об¬ладнаний пішохідною доріжкою та тро¬туаром, тому що переїзд розташований у населеному пункті. Переїзди на пере¬хрещенні залізничних колій з ав¬томо¬більними дорогами загального ко¬рис¬тування або вулицями в населених пунктах належать до переїздів загального корис¬тування. Порядок їх обслуговування і ут¬римання встановлюється власником за¬лізничної колії та за його рахунок. Районною державною адміністрацією рекомендовано власнику переїзду терміново провести роботи по облаштуванню пішохідної доріжки.

Чому ніхто не регулює гучність звуку на концертах у приміщенні районного Будинку культури?

Директор районного Будинку культури Сергій КОЗІН:
- Гучність звуку на кожному заході, концентрі, які відбуваються у стінах РБК, контролює звукорежисер. Хочу запевнити усіх пи¬ря¬тинців, що у Будинку культури стоїть апа¬ратура, яка спеціально призначена для при¬міщень, вона розрахована на розмір залу і відповідає необхідним вимогам. Але є один нюанс – чим заповненіший зал, тим тихіший звук, адже частина звуку погли¬нається одягом глядачів. Якщо ж зал напів¬порож¬ній, то звук лунатиме набагато голосніше.

Якщо у день голосування виборця не буде вдома, чи зможе він у такому разі проголосувати?

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Юлія ТУРПАК:
- Так, є можливість тимчасово змінити місце голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Іншими словами, кожен виборець, який у день виборів буде перебувати у відрядженні, на лікуванні, навчанні тощо, тобто за межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, зможе проголосувати на тій дільниці, яку вкаже в заяві. Для того, щоб виборець з’явився у списках виборців саме на цій виборчій дільниці, необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).
До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси: довідка медичного закладу, довідка з місця роботи, документ, що підтверджує місце проживання виборця на території відповідної виборчої дільниці.
Заява розглядається відділом ведення Реєстру невідкладно. Виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке він повинен пред’явити дільничній виборчій комісії у день виборів.
Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.
Це стосується також виборців, які проживають на території району, але зареєстровані поза його межами, і членів виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання.
Необхідно зазначити, що всі заяви і звернення виборців розглядаються тільки до 22 жовтня, бо саме в цей день почнеться формування уточнених списків виборців, за якими і відбудеться голосування 28 жовтня. Зміни в уточнені списки виборців можливо внести тільки за рішенням суду. До речі, звернутися у суд виборець зможе не пізніше, як за 2 дні до дня голосування.
Отже, для того, щоб кожен громадянин у день виборів зміг використати своє виборче право і не мав при цьому проблем, необхідно завчасно про це потурбуватися.
Звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців можна в робочі дні з 8-ї до 17-ї години, у вихідні, починаючи з 29 вересня, — з 8-ї до 12-ї години.
Наша адреса: м.Пирятин, вул. Леніна, 42 (адмінбудинок), кімната 25, контактні тел.: 2-03-01, 2-02-01.

« 1 2 3 4 ... 25 26 »
 
 
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus