Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Архів новин

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

Хто і коли повинен зробити перерахунок по оплаті за газ (опалення) в багатоповерхових будинках?

Відповідає начальник Пирятинської дільниці ВАТ «Лубнигаз» Олександр КУРОЧКА:
- На початку поточного року було проведено перерахунок оплати за газ для всіх без винятку абонентів і в залежності від кількості спожитого за минулий рік газу вони будуть цього року платити за новими чи минулорічними тарифами. Стосовно мешканців багатоквартирних будинків, то там розміри оплати залишилися такі ж, як у минулому році, бо кількість спожитого газу залишилася такою, як і була до цього.

Коли на сайті газети «Пирятинські вісті» в Інтернеті будуть розміщуватися оголошення?

Повідомляємо, що поки що питання про розміщення безкоштовних оголошень на сайті не розглядається. Стосовно платних об’яв та реклами, то питання це вирішується за додаткову оплату.

Чому однакова ціна на квитки в автобусі «Пирятин – Полтава» і з жорсткими сидіннями, і з м’якими?

Відповідає начальник автобусної станції “Пирятин“ Тетяна ВАСИЛЕНКО:
- Уже кілька років не існує розподілу тарифів на жорсткі та м’які. Усі квитки коштують, як на автобус із м’якими сидіннями

Як обраховується трудовий стаж та майбутня пенсія зареєстрованим приватним підприємцям та їх найманим працівникам?

Відповідає головний державний податковий інспектор Пирятинського відділення Лубенської ОДПІ Анатолій ГРОМЕНКО:
- При досягненні підприємцем або найманим працівником пенсійного віку людина звертається до відділення податкової інспекції, де отримує довідку про те, протягом якого часу була платником податків, які прибутки отримувала та про суми сплачених податків. На основі цієї довідки Пенсійний фонд і обраховує пенсію. Тобто, кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.

Чому у телефонній слухавці говорить радіо?

Начальник Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» Центр електрозв’язку № 6 Наталія БЕРЕГОВА:
- Дати відповідь на це питання в загальному неможливо. Кожен абонент у разі виникнення такої проблеми повинен звернутися за телефоном «08» і викликати майстра. А вже потім на місці монтер з‘ясує причину й усуне несправність.

Чи не планується у Пирятині відкриття ендокринологічного відділення?

Начальник відділу охорони здоров‘я райдержадміністрації Петро ГРИГОРЕНКО:
- Функціонування такого відділення передбачено лише на третинному рівні надання медичної допомоги, тобто в лікарнях обласного підпорядкування, в районних центрах таких відділень немає (винятки становлять міста обласного підпорядкування). Хворим на цукровий діабет людям, що проживають на Пирятинщині, найзручніше звертатися в Полтавську обласну лікарню.

Чому в цьому році не можна підключитися до швидкісного АDSL Інтернету ОГО?

Заступник начальника Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» Центру електрозв’язку №6 Юрій Ляшенко:
- Перед Новим роком ми проводили акцію, під час якої підключення здійснювалося за 2 гривні. Саме тоді всі наявні у нашому розпорядженні 258 портів було продано. На сьогодні вільних портів немає. Розраховуємо на їх появу у третьому кварталі цього року.

Чи достатню увагу приділяє дозвіллю молоді відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації?».

Начальник названого відділу Алла МЕЛЕНТЬЄВА:
- Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відповідно до покладених на нього завдань, не займається організацією змістовного дозвілля молоді. Але одним із напрямків його роботи є організація різноманітних конкурсів. Зокрема, традиційними в останні роки стали такі – «Студент року», «Твоє майбутнє, Пирятине», «Їх стиль життя – бути кращими», «Проводи в армію» та інші.

«Чим займається управління сільського господарства, якщо у районі не залишилося жодного колгоспу?»,

Начальник управління агропромислового розвитку РДА Іван ЩЕГЕЛЬСЬКОИЙ:
- Згідно Положення про управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, основними завданнями управління є: участь у реалізації державної аграрної політики; участь у реалізації соціальної політики на селі; здійснення державного контролю за якістю сільськогосподарської продукції у процесі її виробництва, закупівлі та переробки; організація роботи з питань розвитку галузей АПК, збереження родючості грунтів, якісного стану та продуктивності земель, наукового та кадрового забезпечення, удосконалення інформаційного забезпечення АПК.
Управління відповідно до покладених на нього завдань здійснює заходи щодо врегулювання земельних і майнових відносин в агропромисловому комплексі, створення ефективних форм господарювання на засадах приватної власності на майно і землю; аналізує та прогнозує тенденції розвитку галузей агропромислового виробництва і вносить відповідні пропозиції керівництву районної та обласної державної адміністрації; надає методичну допомогу з питань створення та діяльності на базовому рівні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, кредитних спілок, заготівельно-збутових, агросервісних та інших структур малого підприємництва; координує роботу щодо збалансування потреб і надходження засобів захисту рослин, хімічних добрив; проводить моніторинг цін на основні види сільськогосподарської продукції; бере участь у розробці пропозицій з питань раціонального використання та охорони земель сільськогосподарського призначення, підвищення родючості грунтів тощо.

! Хто дозволяє будівництво АЗС і чому не слідкує за цим екологічна та інші відповідні служби?»

Відповідає завідувач Пирятинським сектором охорони навколишнього природного середовища Володимир МИЛЕНКО:
- Законних підстав для заборони будівництва автозаправних станцій немає, оскільки відсутні норми – скільки повинно бути АЗС на душу населення чи на певній території. На сьогодні в районі АС-1 заправки будуються у комплексі. Дозвіл на виділення земельної ділянки під будівництво у межах міста надається міською радою, за межами – райдержадміністрацією, та погоджується в установленому порядку в усіх інстанціях. Потім виготовляється проект будівництва, який проходить відповідну експертизу й погодження. Після будівництва об’єкта державна комісія приймає його в експлуатацію. Тож усі наявні АЗС пройшли цю процедуру.

« 1 2 ... 23 24 25 26 »
 
 
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus