Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Архів новин

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

КОЛИ ВІДРЕМОНТУЮТЬ БАНЮ?

Відповідає міський голова Дмитро ШАПОВАЛ:
Це приміщення було викуплено ще у 2003 році одним із приватних підприємців, а минулого року – перепродано. Новий власник обіцяє вже цього року відремонтувати будівлю та відкрити там лазню.

Чому в районі не працює „телефон довіри”?

Відповідає начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Алла МЕЛЕНТЬЄВА:

- „Телефон довіри” повинен приймати дзвінки цілодобово. На даний час у нашому районі не працює „телефон довіри” у зв’язку з відсутністю коштів з міського бюджету, необхідних для виділення окремого приміщення та окремої телефонної лінії. До того ж, потрібні фахівці, які пройшли б спеціальне навчання у місті Києві.


Що потрібно, аби створити прийомну сім’ю?

Відповідає начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Інна ГРИЦАЙ:

- Найперше - мати добре серце та бажання стати прийомними батьками для дитини, яка залишилася без батьківського тепла, мати власну житлову площу з відповідними санітарно-гігієнічними та побутовими умовами, середньомісячний сукупний дохід на кожного члена сім’ї не нижчий ніж рівень прожиткового мінімуму, встановлений законодавством, пройти відповідне навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
За детальними консультаціями можна звертатися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також до служби у справах дітей райдержадміністрації (тел.: 2-15-34; 2-02-84).


Якщо до 10-го числа не заплатите за газ, - знімуть пільги (50%).

Відповідає начальник Пирятинської дільниці ВАТ «Лубнигаз» Олександр КУРОЧКА:

- Пільги по оплаті за газ надаються з моменту письмового звернення абонента та надання ним необхідних документів. Щорічно, до 20 січня абоненту потрібно проходити перереєстрацію пільг та надавати підтверджуючі документи. У разі змін кількості мешканців або опалювальної площі, необхідно в 10-денний термін повідомити Пирятинську дільницю ВАТ «Лубнигаз».

Абоненти, що мають прилади обліку природного газу, особливо ті, які отримують субсидію або користуються пільгами по оплаті за газ, зобов’язані щомісячно з 20 по 27 число надавати кінцевий показник лічильника в абонентський відділ Пирятинської філії ВАТ «Лубнигаз» за тел. 2-05-72.

Щомісячне зняття показників лічильника – умова, обов’язкова для правильного нарахування обсягів фактичного використання природного газу, субсидій та пільг. Плата за надані протягом розрахункового періоду послуги з газопостачання вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.

У разі несплати у зазначений термін за надані послуги, на 10-й день після отримання письмового попередження з відміткою про його вручення, газопостачальник має право відключити споживача від газопостачання. Припинення газопостачання не звільняє споживача від обов’язку сплатити заборгованість за фактично отримані послуги з газопостачання.


Хто заслуговує на почесне звання «Мати-героїня»?

Відповідає начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Алла МЕЛЕНТЬЄВА:

- Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною. Згідно з Положенням про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року, почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.


У Мікромістечку переводять будинки на індивідуальне опалення.

У Мікромістечку переводять будинки на індивідуальне опалення. Тож коли у 5-ти 16-квартирних будинках буде встановлено котли та газові лічильники?».

Відповідає заступник міського голови Микола БЕЗХЛІБНИЙ: Замовником робіт виступає обласне управління житлово-комунального господарства. Минулого року виділено з державного бюджету та співфінансування – з міського, кошти у сумі 430 тисяч гривень. За ці кошти було закуплено обладнання і виконано роботи по переведенню на індивідуальне опалення у 4-х житлових будинках Мікромістечка. По 2-й лінії співфінансування була домовленість з ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» на виділення ще 430 тисяч гривень. Але ці кошти не виділено. Тому на цей рік замовлено цю суму з державної субвенції і після того, як ці кошти надійдуть, роботи по переведенню решти будинків Мікромістечка на індивідуальне опалення буде продовжено.


« 1 2 ... 24 25 26
 
 
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus