Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Архів новин

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

Скільки у районі налічується осіб, котрі мають право голосувати на виборах до Верховної Ради України?

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Юлія ТУРПАК:
- Відомості про кількість виборців що¬місяця розміщуються на офіційному веб-сайті ЦВК, оскільки саме вона є розпо¬рядником Державного реєстру виборців. Зазначені відомості зберігаються у вільному доступі протягом 3-х місяців. Станом на 31 липня кількість виборців Пирятинського району становила 27127 осіб.

Чи буде Пирятинщина представлена на Сорочинському ярмарку і якими саме підприємствами?

Начальник відділу з питань торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва управління економіки РДА Галина КОНОПЛІЧ:
- На Сорочинському ярмарку Пирятинщину пред¬ставлятимуть АТ «Пирятинський сирзавод» та приватні підприємці Сьомін і Суворов, які демонструватимуть свої вироби з глини у містечку народних майстрів. Також на ярмарку будуть представлені підприємства агропромислового комплексу нашого району та їхні досягнення.

Куди повинно зливати відходи з виро¬бництва ПП «Лукулл»?

Заступник директора з виробництва ПП «Лукулл» Сергій ДЕБЕЛИЙ:
- Відходи з підприємства вивозяться на міські очисні споруди. З цим комунальним підприємством ми уклали угоди, згідно яких відходи зі свого виробництва ми вивозимо саме туди.
Також на це запитання ми попросили дати відповідь начальника відділу оперативного регулювання питань використання природних ресурсів державного управління охорони навколишнього середовища в Полтавській області Володимира МИЛЕНКА:
- У сфері охорони навколишнього середовища будь-яке підприємство, в тому числі й ПП «Лукулл», повинно користуватися відповідними дозволами. Це дозвіл на спеціальне водокористування, дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарних джерел та дозвіл на розміщення відходів. Такі дозволи у ПП «Лукулл» є. Стосовно утворення та розміщення відходів, слід сказати, що це підприємство своєю виробничою діяльністю утворює 44 найменування твердих відходів та плюс рідкі. На розміщення цих відходів ПП «Лукулл» уклало відповідні угоди із спеціалізованими підприємствами. На побутові відходи у них складені угоди з КП «Каштан» (у 2011 році на сміттєзвалище було вивезено 102 м3 сміття, за 6 місяців 2012 – 101 м3). Що ж стосується відходів тваринного походження та ковбасного виробництва, з подальшим використанням його на кісткове борошно, то у них укладена угода з державним підприємством «Хорольський ветеринарно-санітарний завод» (у 2011 році підприємство вивезло туди 5 тонн відходів, за цей рік – 2,5 тонни). Крім того, на утилізацію нафтопродуктів повинні укладатися угоди з відповідними спеціалізованими підприємствами, котрі ПП «Лукулл» також має.
Для утилізації рідких нечистот підприємство уклало угоду з Пирятинськими госпрозрахунковими очисними спорудами. У середньому в місяць вони вивозять туди 32 м3 відходів.
Хочу зауважити, що будь-якому підприємству забороняється видаляти свої відходи на відкритий рельєф (місцевість). Якщо такі випадки є, то це - порушення чинного законодавства. Усі відходи повинні вивозитися на сміттєзвалища або здаватися іншим фірмам на утилізацію. Притягнути ж до відповідальності недобросовісних керівників можна, якщо буде безпосередньо зафіксовано факт незаконних виливань відходів у навколишнє середовище.

На скількох пляжах у районі офіційно дозволено купатися?

Виконуючий обов’язки головного санітарного лікаря району Роман СОЛДАТЕНКО:
- Жоден з пляжів на Пирятинщині не відповідає усім санітарним нормам, не облаштований і не перевірений належним чином. Тому райсанепідемстанцією винесено постанову про заборону купання на пляжах району. Принагідно хотів би відзначити, що санепідемстанція постійно контролює якість води у водоймах на предмет відхилення відповідних показників від норми. Щотижня беруться проби річкової води на аналіз. У результаті – протягом цього року жодного разу не було виявлено відхилень від норми. Та якість води - це лише один із аспектів перевірки відповідності пляжу нормам.
Начальник відділу оперативного регулювання питань використання природних ресурсів Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Володимир МИЛЕНКО доповнив відповідь на запитання тижня:
- Працівники природного парку «Пирятинський» облаштовують місця відпочинку населення на берегах водойм. Так, на території району створено 21 рекреаційну зону. Відгуки населення про цю роботу дуже схвальні. А от купатися у водоймах чи ні – люди вирішують для себе самі.

Чи буде цього року працювати дитячий оздоровчий табір «Світанок»?

Методист райметодкабінету Марія САВ`ЯНЕНКО:
- У зв’язку з тим, що приміщення табору не відповідає вимогам, табір у Гурбинцях цього року працювати не буде.

Чи правда, що у Пирятині закривається АС-1 на трасі Київ-Харків?

В.о. начальника автостанції №1 Надія ГРИЦАЙ:
- Так, дійсно, ще на початку квітня керівництво «Полтаваавтотранс» попередило нас про те, що ми працюємо до 6 червня, а потім автостанція припиняє свою роботу. За словами полтавського керівництва, закриття станції відбувається через її збитковість. Працівники АС-1 звернулися до керівництва міста та району з проханням вплинути на ситуацію. Наразі питання знаходиться на контролі місцевої влади, яка пообіцяла до останнього відстоювати право на існування нашої автостанції на трасі Київ-Харків-Довжанський.

Яких заходів вживає виконком міськради стосовно жителів міста, котрі з настанням весни масово спалюють листя та сміття?

Заступник міського голови Максим ВАРАВА повідомив, що уповноваженими на складання адмінпротоколів працівниками міської ради здійснюється постійна робота по виявленню порушників та притягненню їх до адміністративної відповідальності.
У телефонному режимі до міської ради надходять сигнали від громадян, щодо спалювання сміття на території міста, але на жаль, такі випадки з повідомленнями поодинокі, а як наслідок - не завжди вчасне реагування.
Для оперативного вжиття заходів та фіксування факту спалювання громадяни міста можуть звернутися у приймальню міського голови за тел. 2-05-81 або безпосередньо до спеціаліста з екологічних питань – 2-01-72.
Штрафні санкції за спалювання сміття - від 340 до 1700 гривень.

Хто і як саме повинен чистити димоходи?

Начальник Пирятинського району газопостачання ПАТ «Лубнигаз» Олександра КУРОЧКИ, пояснив, що пічники, котрі цим займаються, мають відповідний перелік цін де, зокрема, зазначено окрему ціну на перевірку димоходу, а іншу – на його чистку. Отже, перевірка та чистка димохідної труби – це дві різні речі, за які потрібно платити окремо, зазначив О. Курочка. При перевірці димоходу працівник за допомогою спеціального пристрою перевіряє наявність у ньому тяги, його цілісність та засміченість. Якщо ж димохід не відповідає нормі, його чистять, але це вже додатково оплачується.
Проте, споживач, якщо знає як, може й сам виконати цю процедуру, не вдаючись до послуг відповідної служби, зауважив Олександр Курочка.

Чому у Пирятинському відділенні ПАТ «Укртелеком» не працює автоматичний переговорний пункт?

Начальник дільниці з продажу послуг та комплексного обслуговування споживачів філії «Укртелекому» Юрій ЛЯШЕНКО:
- Так, дійсно, деякий час тому в Пирятинському відділенні ПАТ «Укртелеком» було зачинено автоматичний переговорний пункт. Це непопулярне рішення було прийнято керівництвом компанії у зв’язку зі збитковістю пункту. Підприємству економічно невигідно утримувати потрібне обладнання: затрати потрібні немалі, а прибутки – мінімальні.

Яка вартість процедури щеплення домашньої тварини від сказу у селах району?

Начальник управління ветеринарної медицини району, головний державний ветеринарний інспектор району Андрій СЕРЕДА:
- Процедура щеплення коштує 2 гривні. У цю вартість входять одноразовий шприц, спирт і вата. Сама ж вакцина від сказу - безкоштовна. За словами А. Середи, дякуючи активній та злагодженій роботі працівників ветеринарної служби, за минулий рік на Пирятинщині не було виявлено жодного випадку сказу.

« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »
 
 
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus