Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановні відвідувачі сайту!ПРОХАННЯ!

Не писати провокаційні повідомлення.

Не розповсюджувати недостовірну інформацію.

Не розміщувати інформацію особистого характеру, яка не цікава іншим відвідувачам, пропаганду політичних чи релігійних організацій, течій, ідеологій, рекламу чи антирекламу, інформацію комерційного характеру. Якщо Вам потрібна реклама, просимо звертатися за розцінками у редакцію.

Не вживати ненормативну лексику, образи і провокаційні висловлювання, які принижують гідність людини, незалежно від її статі, національної та мовної приналежності, громадянства, походження, соціального та майнового статусу, політичних поглядів та релігійних переконань.

Не розміщувати статті, великі матеріали, що передруковані з інших сайтів, новини, прес-релізи, нормативні акти.

Якщо ви бажаєте взяти участь в обговорені існуючих тем чи створенні нових, будь ласка, зареєструйтеся та введіть отримані дані для ідентифікації на сторінці!

 


Сторінки: « 1 2 3 4 ... 8 9 »
Показано 16-30 з 125 повідомлень
27.01.2014 Спам
110. Саня
Яка офіційна позиція Пирятинської районної влади? Повинна бути офіційна заява - чи підтримує вона дії влади, чи засуджує. Якщо засуджує - хай підтверджують діями:вихід з ПР та заяви на звільнення. Якщо підтримують - розганять мирно-силовим методом!
Слава Україні!

23.01.2014 Спам
109. Саня
Якщо, за гроші - зрадники. Якщо-за велінням "зверху" - ДИ_б!_и.

Найсвіжіша та актуальна інформація з Києва
http://vk.com/public62043361
"правий сектор"

22.01.2014 Спам
108. Надія
ВЕЛИКА КОЛОНА ПИРЯТИНЦІВ ПРИЇХАЛА ДО КИЄВА (22.01.2013) ПІДТРИМАТИ ЯНУКОВИЧА!!!!!!!!! ОТАК ПИРЯТИНЦІ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ!!!!!

13.01.2014 Спам
107. Олена Небайдужа
Чому в Пирятині відмінили традицію святкування випускного вечора школярів в центрі міста?
| Місто: Пирятин

20.12.2013 Спам
106. Саня
Пирятин - міліційне містечко("мєнтовський город")! Потрібно перетворювати його на мистецьке!!!!!

12.12.2013 Спам
105. Анатолій
Круто, шо у вас тепер є погода в Пирятині. Можна тепер без проблем зайти і узнать. Спасиба!
| Місто: Пирятин

22.11.2013 Спам
104. Пирятинка
Шановна редакціє, щиро дякуємо, що звернули увагу на наше питання і допомогли розібратися в ньому! Ви нам дуже допомогли!
| Місто: Пирятин

17.11.2013 Спам
103. Юрій
ганьба вам за недостовірну інформацію!!!!!! ви надрукували замовлену статтю про нового директора Березовох Рудки. Ну, що він піариться це і так зрозуміло - у нього є вороги, він всім хоче втерти носа. Але чому вами він "жар загрібає". Не все так погано в технікуму, як там написано. то , можливо, треба було перевірити інформацію????? ганьба вам!!! ви опиустилися до банальної жовтої преси!!!

17.08.2013 Спам
102. Людина небайдужа (=))
Добрий день газето "Пирятинські вісті"
Я би хотіла щоб моє питання порушилось на сторінках вашої газети і щоб це питання не закрилось поки не вирішиться
По вулиці Петровській де знаходиться ваша редакція кожен вечір хтось палить невідомо що,стоять ці клунки диму,воняє немає чим дихати нможливо вийти подихати свіжим повітрям як починаєш просто напросто задихатися,повісиш білизну так вона провоняється так що знову потрібно прати,вікна теж не відкрити весь будинок в диму,а так хочеться відкрити вечером вікно щоб спати було добре свіжо,а бідні ті люди які хворіють астмой.я прошу прийміть якісь заходи не залишайте так це
| Місто: Пирятин

22.02.2013 Спам
101. Водій Таврії
Прочитавши у Пирятинських вістях статтю про безпеку руху «Перехід у встановленому місці – не гарантує безпеку пішохода» хочеться прокоментувати слідуюче. Про те, що перехід не гарантує безпеку пішохода, то це факт. Про це ми бачимо і чуємо із телебачення, коли люди гинуть прямо на пішохідних переходах і саме не від водіїв Таврій. Я сам водій Таврії і тому хочу стати на захист саме таких водіїв, як кажуть: своя сорочка ближче до тіла. Мені також доводиться підвозити дитину до ліцею (школи №2) і я б заперечив, що здебільшого неввічливі водії «Жигулів» і «Таврій». Про неввічливість водіїв таксі, взагалі на дорогах, я не заперечуватиму, вони можуть зупинятися, залишати авто де і як їм зручно . І це до речі бачить державтоінспекція. Правила потрібно не лише знати, але і їх виконувати – це істина, всім водіям.
Хотілося б знати модель авто, шановного читача (Миколи Сергійовича), що в нього така антипатія до «Жигулів» і «Таврій». А можливо і він колись був водієм такого авто, а тепер він огого .. . Про водіїв іномарок також можна це сказати, що вони неввічливі і т. ін. Складається таке враження, якщо ти водій Таврії чи Жигулів, то ти не людина, а особливо ще із села. І саме це у мене найбільше викликало обурення.
Ми всі водії колись, і якось порушуємо правила дорожнього руху, але важлива ціна порушення. І я впевнений, що і Ви шановний (горожанин) відноситеь до таких.
Тому я б не конкретизував якого авто ти водій, із села чи міста, це виглядить принизливо, на мою думку, а краще в загалі звернутися до державтоінспекції, щоб саме вони робили висновки, як фахівці, які водії неввічливі і карали за це належним чином та вживали певних заходів і були взірцем самі для водіїв.
До шановних водіїв, я також звертаюсь: давайте поважати один одного не по марці авто, а як людина людину і бути ввічливими та обережними на дорогах. Безпека руху – це життя.
| Місто: м. Пирятин

08.02.2013 Спам
100. Микола Сергійович
Доброго дня. Турбує мене питання пішохідного переходу біля ліцею.(школи №2). Сьогодні відвозив доньку до школи і був шокований нашими водіями-наїздниками! І це біля школи де у дитини формуїться психіка і її майбутнє. Це начебто -"школа життя", перебіжи дорогу поки тебе якийсь шумахер на папчиній машині незбив. Здебільшого неввічливі водії жигулів та таврій, можливо ці люди з села і невиїзджають-то навіщо їм читати правила??? Які цікаво методи проводить міліція??? Мабуть ніяких!!!!!
| Місто: м. Пирятин

22.09.2012 Спам
99. Anxious - Олені Небайдужій
Доповнення: ось і відповідь на повідомлення 111. Олена Небайдужа "Чому в Пирятині немає майданчика для молодіжних дискотек (так як це було декілька років тому)?" Відповідь Олені: "А тому, що міська влада, напевно, краще віддасть безоплатно недіючий літній кінотеатр "Юність", загальною площею 553 кв. м., балансовою вартістю 19 852 грн., зі спільної власності територіальної громади - будь-кому, а би тільки не пирятинській молоді, в т.ч. - для дискотеки під відкритим небом і вечірніми зорями!" Всі знають, що за молоддю - майбутнє нашої країни, чи " краще", якщо вони просто по місту бродить будуть!?" sad

22.09.2012 Спам
98. Anxious
На офіційному сайті міста http://pyriatyn.osp-ua.info/ в розділі "Матеріали до чергової сесії" можна побачити проект рішення міськради "Про передачу недіючого літнього кінотеатру "Юність" по вул.Червоноармійській, 14-В. Навіть перший погляд на проект такого рішення викликає не те, що подив, а й безліч запитань до міської влади. Вдумайтесь люди: "...розглянувши звернення Єпископа Кременчуцького і Лубенського... та лист-звернення жителів м. Пирятин, врахувавши рекомендації постійних комісій районної ради, передати безоплатно недіючий літній кінотеатр "Юність", загальною площею 553 кв. м., балансовою вартістю 19852 грн.,... зі спільної власності територіальних громад Пирятинського району та з балансу відділу управління комунальним майном Пирятинської районної ради релігійній громаді Олексія, Чоловіка Божого... Невже пирятинцям не потрібно літнього кінотеатру або дитячого центру (майданчика), невже зайві 19 852 грн. вартості майна, що належать усім пирятинцям? Передати безоплатно !!!! Коли закінчиться дерибан власності громади міста? Що це за Олексій, Чоловік Божий? Адже в усіх священників православної церкви московського патріархату є цивільні громадянські прізвища, імя,по-батькові! Редакція газети "Пирятинські вісті" теж повинна озвучувати проекти подібних рішень для їх обговорення усією громадою, а не тільки обмеженим колом місцевих депутатів і ще до прийняття рішення сесії! Просимо міську владу провести громадські слухання щодо подальшої долі кінотеатра "Юність" з висвітленням їх ходу не тільки на електронних ресурсах (сайтах), а і в місцевих друкованих ЗМІ !
cry

18.09.2012 Спам
97. паша василик (Пашильда)
Скажіть будь-ласка чи можна спалювати опале листя? У місті на вулиці Леніна не можна вийти погуляти з малою дитиною, самі задихаємося а як малечі.Куди дивиться екологія і хто за цей сморід повинен відповідати?
| Місто: Пмрятин

15.06.2012 Спам
96. Юлія
Добрий день! Цікавить питання: коли у місті буде поновлено розмітку пішохідного переходу у районі колишнього літнього кінотеатру- пам"ятника Ремеслу-магазину "Люкс"??? Адже наші водії погано виконують правила дорожнього руху-при її наявності та чіткій видимості, а без неї- годі й говорити.. angry
| Місто: Пирятин


Ім*я *:
Email*:
ICQ:
Місто:
Код *:

 

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus