Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановні відвідувачі сайту!ПРОХАННЯ!

Не писати провокаційні повідомлення.

Не розповсюджувати недостовірну інформацію.

Не розміщувати інформацію особистого характеру, яка не цікава іншим відвідувачам, пропаганду політичних чи релігійних організацій, течій, ідеологій, рекламу чи антирекламу, інформацію комерційного характеру. Якщо Вам потрібна реклама, просимо звертатися за розцінками у редакцію.

Не вживати ненормативну лексику, образи і провокаційні висловлювання, які принижують гідність людини, незалежно від її статі, національної та мовної приналежності, громадянства, походження, соціального та майнового статусу, політичних поглядів та релігійних переконань.

Не розміщувати статті, великі матеріали, що передруковані з інших сайтів, новини, прес-релізи, нормативні акти.

Якщо ви бажаєте взяти участь в обговорені існуючих тем чи створенні нових, будь ласка, зареєструйтеся та введіть отримані дані для ідентифікації на сторінці!

 


Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 8 9 »
Показано 31-45 з 125 повідомлень
16.05.2012 Спам
95. Олена Небайдужа
Чому в Пирятині немає майданчика для молодіжних дискотек (так як це було декілька років тому)?

22.04.2012 Спам
94. Олена Небайдужа
Сім раз відмір, а один раз відріж!
(Початок) Про неї знято фільм. Вона не просто один із символів нашого міста, а ще й важлива ланка в дорожньо-транспортному ланцюзі зі сполученням Київ-Харків. Пирятинська автостанція №1 робить наше невеличке містечко ближчим до цивілізації. Ми звикли до сервісу, до того, що в зручний час заздалегідь можемо придбати квитки за необхідними маршрутами. Чомусь ніколи не спадало на думку, що цього всього може не стати. В черговий раз підтверджується загальноприйнятий стереотип – все добре колись закінчується, тому з легкої руки “вищих сил” було піднято питання про закриття автостанції, основною причиною чого слугує її збитковість.
Пирятин має вигідне розташування і функціонально-повноцінна автостанція забезпечує престиж нашому місту, але судячи з тієї ситуації, яка склалася, для тих, кому автостанція здається не потрібною – це не аргумент. Усувають одну проблему, але цим самим створюють ще декілька. Чому ніхто не думає про людей, які багато років пропрацювали тут сумлінно виконуючи свої обов’язки?! Чому люди, які образно кажучи ще вчора мали роботу і стабільність, наразі залишаються фактично ні з чим, адже ні для кого не секрет, що знайти роботу в Пирятині зовсім не легко. Окрім цього, ще одним яскравим недоліком у випадку закриття автостанції буде те, що створюється ряд незручностей для пасажирів, на яких всі ці перевороти позначаться в першу чергу. Але, на жаль, це мало кого хвилює тому, що ми вже давно звикли до того, що коли мова йде про гроші – людські цінності відступають на задній план і дуже прикро, що ціною такої втрати в цьому знову можна пересвідчитися.
| Місто: Пирятин

22.04.2012 Спам
93. Олена Небайдужа
(Закінчення статті )
Поки що автостанція функціонує в своєму традиційному режимі, але якщо все таки її закриють – це негативним чином позначиться на загальному рівні нашого міста, це рух у зворотньому напрямку. Позбавляти людей того, до чого вони звикли, того, що здавна було не розкішшю, а нормою, м’яко кажучи, не справедливо. Автостанція №1 – це візитна картка нашого міста, але яка її подальша доля і в чиїх вона руках покаже чаc.
| Місто: Пирятин

11.04.2012 Спам
92. вася іванович (ivanovych)
Доброго дня, шановна громада!
Останнім часо (місяців зо два) звернув увагу на те, що вода, яка біжить з крана чомусь дуже мутна, з яким осабом(хоча одразу наберав у стакан). У квартирі стоять 2 очисники води, але при набиранні плавають залишки землі, металу. З цією проблемою звернувся до Миколи Дуброва - директора Пирятинського водоканалу, але ніякої відповіді, крім лайки, образ та нецензурної лексики не почув. То чи ремонтуються труби, куди використовуються гроші, які ми платимо за воду. Хотілось, щоб редакція розкрила це питання на стрінках своєї газети. (якщо кореспондентам пощастить і вони отримають відповідь від М.Дуброва):'(
| Місто: Пирятин

23.03.2012 Спам
91. Сергій
Колеги, нижче анонс нашого заходу в рамках Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA!
Щиро запрошуємо smile
А також передайте, будь ласка, цю інформацію тим, для кого вона може бути цікава!

Під час фестивалю Docudays UA молодь та журналістів навчатимуть впевнено спілкуватись з міліцією
Експерти Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) проведуть два майстер-класи під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Під час майстер-класів учасники дізнаються, як поводитись в ситуаціях, коли доводиться спілкуватись з працівниками міліції, і як захистити свої права від порушень. Майстер-класи проходитимуть в київському Будинку кіно 25 та 26 березня (вул. Саксаганського, 6).

Перший майстер-клас «Міліція для Тебе чи Ти для міліції? Як убезпечити себе від незаконних дій правоохоронців» відбудеться 25 березня об 11.00 в Синій залі Будинку кіно. До участі у ньому запрошуються усі охочі – молодь, активісти неурядових організацій, студенти та усі відвідувачі фестивалю, яких цікавлять проблемні питання спілкування з міліцією.
Другий майстер-клас зацікавить в першу чергу працівників ЗМІ та громадських журналістів – «Чи має робота міліції бути відкритою та прозорою? Як убезпечити себе від незаконних дій правоохоронців?» Він відбудеться 26 березня о 10.00 в Блакитній вітальні Будинку кіно. чи можуть працівники міліції вилучати відзняті матеріали, забирати камери та яким чином можливо оскаржити неправомірні дії правоохоронців.
Більш докладну інформацію про діяльність Асоціації УМДПЛ шукайте на сайті: http://umdpl.info/
Дізнатись про детальну програму Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA можна на офіційному сайті фестивалю: http://www.docudays.org.ua
--
Марина Цапок
Асоціація УМДПЛ
+38 (097) 96 173 46
marishka.ts@gmail.com
| Місто: Пирятин-Київ

22.03.2012 Спам
90. Сергей (iakow771847)
Уважаемые граждане Украины.
У нас в стране сейчас активно пропагандируется гендерная политика. Понятие "гендер" идет из Европейского Союза и означает "не важно, кем человек родился, но важно, кем он себе чувствует (гетеросексуалом, бисексуалом, гомосексуалистом, лесбиянкой).
Главная цель гендерной политики - позволить регистрировать однополые браки, усыновление детей гомосексуалистами, внедрение гомосексуализма в программу сексуального воспитания детей в школах, изменить понятие пол (мужской, женский) на гендер. При такой идеологии ребенок имеет «право» выбрать свой пол самостоятельно.
В рамках гендерной политики в 2012 году хотят ввести ювенальную юстицию. Эта служба не будет подчиняться ни одной государственной службе Украины. В школах, учебных заведениях будут работать«специалисты – медиаторы», главной обязанностью которых будет смотреть за душевным, физическим и материальным состоянием детей. Причинами, по которым ювенальная служба может заинтересоваться ребенком и отобрать его из семьи, может быть плохая успеваемость в школе, материальный уровень семьи ниже установленного, жалоба ребенка на родителей о том, что они заставляют его делать уроки или убраться в комнате (это считают насилием над ребенком), запрещают ходить в «сомнительные» компании.
Родители не имеют право ребенку запрещать смотреть порнографию, употреблять наркотики или алкоголь – это все ювенальная юстиция трактует как насилие в семье над ребенком. Также нельзя будет наказывать ребенка или что-либо ему запрещать.
16-19 мая этого года провести первый в Украине "Гей-парад".
Уже в 2012 году в Украине подпольно хотят внедрить ювенальную юстицию, а параллельно легализировать гомосексуализм и однополые браки!
Граждане Украины, боритесь, контролируйте введение в школах новых предметов, не отвечайте бездумно на анкеты, котторые вам предлагают психологи в школах. [color=red]
| Місто: Пирятин-Київ

01.03.2012 Спам
89. Тетяна
Хотілося б дізнатися де в Пирятині можна провести щеплення тварин від сказу. Чи безкоштовна ця процедура, якщо ні - скільки коштує і чи можливе щеплення вдома?
| Місто: Пирятин

28.02.2012 Спам
88. Надежда Игоревна (mitiaevo)
Здраствуйте,у меня к вам необычная просьба,буду очень благодарна,если вы сможете помочь.Меня завут Надя,в данны момент я проживаю в Крыму,но до этого три года жила в Пирятине(2000-2003)по улице Ленина 37,училась в школе номер 4,ходила на кружки в БДЮТ,хореографию.Так вот вроде в 2003 году весной в районном доме культуры проходил какой-то фестиваль и мы с колективом там выступали с танцем "Лилия",если у вас есть хоть какие-то фото или видио отошлите мне пожалуйста!!!!!!!!

14.02.2012 Спам
87. Читач
Про це сказав сьогодні на прес-конференції в ІА "Новини Полтавщини" начальник Головного управління Держкомзему у Полтавській області Григорій Шарий.
« Орендна плата за паї у нас найвища в Україні і сягає 4% від нормативної грошової оцінки. У грошовому виразі - 370 грн. за 1 га землі. »
Григорій Шарий на прес-конференції в «Новинах Полтавщини»
10 березня 2010 р./19:52
Виникає питання: яка нормативна грошова оцінка 1га землі в Пирятинському районі?
Який розмір орендної плати за паї у нас в Пирятинському районі за 2011р?

Чи є мінімальний розмір орендної плати за паї і хто його встановлює?
Опублікуйте в газеті список підприємств-орендарів землі і як вони провели розрахунок по орендній плат за землю.
Також читачів цікавить як закінчилася епопея по приватизації в Березовій Рудці?
Скільки не витребуваних паїв по району і куди йде оплата за їх використання?
| Місто: Пирятин

29.01.2012 Спам
86. паша василик (Пашильда)
Люди остерігайтеся!!! В нових магазанах ( супер модних) нас дурять продають не свіжу продукцію. В котре переконався. Тепер ніяких карток та акцій. Піду краще в перевірені часом чи фірмові магазині. Бережіть себе та рідних.

13.01.2012 Спам
85. Bigboy Boybig (Bigboy)
Доброго дня, шановна редакціє!
При оплаті за спожиту електроенергію у сільських філіях «Укрпошти» в січні місяці беруть комісійні , мотивуючи це наказом керівництва. Самого наказу на вимогу населення для ознайомлення надано не було.
Виникає питання: що це за комісійні і куди йдуть кошти?
| Місто: Пирятин

21.10.2011 Спам
84. Алексей
де можна дістати оригінал фото http://piryatin-visti.at.ua/_pu/11/80504089.jpg???
| Місто: Пирятин

04.08.2011 Спам
83. пирятинка
чому на телеканалі "Пирятин" по четвергам не виходить програми "Зворотній зв"язок"
| Місто: пирятин

04.08.2011 Спам
82. Ольга
Усім добре відомий продуктовий супермаркет "Фора", який не так давно діє в нашому місті.... Так от. Не знаю, що там трапилося на їхніх складах.... Але борошно і цукор, куповані в них, виявилося.... з черв"ячками і міллю! Жах! І це уже не вперше.... А знайомі скаржаться на крупи, куповані в "Форі". Приносять додому пакунок, не встигли відкрити - а там уже міль... І це стосується не продукції якихось фірм. Заражені лише продукти у прозорих пакетиках з наклейкою "Фора" (ні виробника, нічого іншого там не вказано)... Викинуто на вітер купу грошей..... Чи довго таке буде продовжуватися?????? Провести б розслідування.....

15.06.2011 Спам
81. (серж)
Доброго дня. Шановна редакція, хочу попередити Вас і жителів. що висвітлюється багато проблем нашого міста та району. Але на жаль більшість з цих проблем залишаються невирішеними.Хочу попередити людей які працюють будивельніками у місті та в окрузі , у селі Мокіївка ,Чорнухінского району мешкае людіна яка наймае людей на працю а потим не розраховуеться , вже богато людей пишли голи та босі до він вважае себе високою людиною з міста київа якого звать Євгеній.Люди я бажаю Вам здоровья та надхнення та будьте уважнішими.Хто бачев цю статтю і читав , розкажіть бліжнему та місцевим . Дякую за увагу.


Ім*я *:
Email*:
ICQ:
Місто:
Код *:

 

 
Розробка дизайна — СтудіяWebus