Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДОЛІ ДИТЯЧІ

Дорослі не забезпечують їм належних умов проживання і більшість із цих дітей не можуть уявити, що таке затишний будинок, чиста постіль, смачна їжа. І це, як правило, не через скрутне матеріальне становище (на спиртне гроші завжди знаходять), а через розбещеність та безвідповідальність батьків.
На жаль, деяким дітям домівкою стають державні заклади. Так, у лютому цього року 10-річна Люда з нашого району до влаштування її в обласний притулок для дітей перебувала в дитячому відділенні. Її мати за своє життя більше піклувалася про своїх „друзів“ та про те, як „доцільніше“ провести час, а не про виховання доньки. У листопаді 2007 року жінка померла. Працівниками служби велися пошуки батька. Встановлено, що на сьогодні він проживає в Києві з іншою сім’єю. Від самого народження він не цікавився дитиною, не говорячи про відповідальність за неї, і тому при звістці про смерть матері дитини категорично відмовився забрати дівчинку до себе на виховання, зазначивши, що своєю донькою її не вважає.
За своєю вдачею Люда - жвава, відверта, любить спілкуватися, але всю дорогу до притулку (з Пирятина до Полтави) була мовчазна, а її очі - повними сліз. Адже навіть у свої 10 років її лякає невідомість, вона розуміє, що пригорнутися їй не- має до кого. За таких обставин буде вирішуватися питання про позбавлення батька батьківських прав.
Розуміємо, що за кожним таким епізодом стоїть доля дитини, яку, починаючи від народження, калічать власні батьки. І не бояться вони ні людського осуду, ні самотньої старості, ні великого гріха по відношенню до своїх дітей. Тому одне із завдань служб у справах дітей – захистити цю категорію дітей. Адже дитина при таких „горе-батьках“ найнезахищеніша і потребує особливого захисту й підтримки держави. Нині в Україні розроблено заходи, якими передбачено стимулювання національного усиновлення та підтримки сімей, які беруть на виховання дітей. І тому для людей, котрі мають добре серце та бажання допомагати обездоленим дітям завжди відкриті двері служби у справах дітей райдержадміністрації.
Звертайтеся за адресою: м. Пирятин, вул. Леніна, 42, кім 61 або за тел. 2-02-84.
Т. ЗАПОРОЖЕЦЬ,
головний спеціаліст
служби у справах дітей.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Пирятинські_вісті (07.03.2008) | Автор: редакція

Переглядів: 618 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 1.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus