Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДИМ – ІЗ РОКУ В РІК. ДОПОКИ?

Наталія, 31 рік:
- Звичайно ж, не подобається. У мене – маленька дитина. Надворі потепліло, хочеться довше погуляти, подихати свіжим повітрям. Але після обіду увесь Пирятин так димить, що доводиться тікати у квартиру.
- Палять, і хай собі палять. Нічого страшного в цьому немає. Не цілий же рік люди це роблять. Я й сам, або дружина, спалюємо листя та деяке сміття, що здатне горіти. А де ж його подіти?
Галина, 44 роки:
- Уже просто набридло це. Як тільки весна чи осінь, - так і нічим дихати. Це, мабуть, тільки у Пирятині таке робиться. Часто буваю у своїх рідних чи знайомих і в Лубнах, і в Прилуках – ніде такого немає. Куди дивиться наша міська влада, санстанція та екологія?
Надія, 73 роки:
- Ой, цей дим – просто біда. У мене астма, й так важко дихати. А від того диму вже й у власній хаті не сховаєшся – він і туди проникає.
Марія, 69 років:
- Я й сама бува спалю там якесь листячко чи папірець. Воно ж миттю згорає. А то що ж, будуть ті купи листя чи сміття лежати, поки й вітер порозносить. І вся робота й старання будуть марні.
Олексій, 42 роки:
- Кому ж хочеться дихати димом?! Самі ж люди й винуваті, бо вони, а не хтось інший, і палять. А ще – міська влада, бо стоїть осторонь. Здається, що її у нашому місті взагалі немає. Невже не можна зробити хоча б раз рейд: проїхати по місту, оштрафувати тих, у кого у дворі чи біля двору горять купи сміття, написати прізвища паліїв у газеті чи показати по телебаченню. Може, тоді б і покращилася ситуація.

Тож, виявляється, більшості пирятинців усе ж не подобається дихати димом навесні. А хто ж палить? Вони й палять. То чи не пора врешті подумати про здоров’я власне та оточуючих? Хіба не досить нам вихлопних газів, радіації, не зовсім якісної питної води, забрудненої річки та інших негараздів?!

Опитування провела
Оксана БОНДАРЕНКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Пирятинські_вісті (14.03.2008) | Автор: редакція

Переглядів: 548 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus