Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МУЗИКА – ВІЧНА, АЛЕ ТЕРПІННЯ – НІ

З проханням надати інформацію про законні важелі впливу на порушників тиші у вечірній та нічний час – ми звернулися до старшого дільничного інспектора ВДІМ Пирятинського РВ УМВС України в Полтавській області Якова МІЩЕНКА.
Він повідомив, що згідно статті 182 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», порушення тиші на вулицях, площах, у парках, гуртожитках, житлових будинках та інших громадських місцях у заборонений рішеннями сільських чи міських рад час – тягне за собою попередження чи накладання штрафу в розмірі від 1-го до 3-х неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У п.1 статті 182 говориться: «Передбачене статтею правопорушення посягає на громадський порядок, стоїть на перешкоді нормальному відпочинку й спокою громадян. З об’єктивної сторони воно може виражатися у криці, голосному співі чи розмові, грі на музичних інструментах, подачі звукових сигналів, користуванні телевізорами, радіоприймачами, магнітофонами, включеними на високу гучність, й інших подібних діях. Необхідно мати на увазі, що вказані дії розглядаються як адміністративний проступок тільки у разі їх здійснення у період часу, коли порушення тиші заборонено згідно рішень сільських чи міських рад (як правило, у нічний час – з 23.00 до 7.00). В інший час ці дії в адміністративному порядку не караються».
Ось такий закон. Але, щоб не псувати стосунки із сусідами (може ж, доведеться колись і про допомогу попросити), - не треба бути егоїстами, думаючи лише про задоволення своїх бажань. Включаючи гучну музику чи влаштовуючи танці, варто думати й про те, чи сподобається це сусідам. Тоді не соромно буде їм у вічі дивитися, і приємні посмішки в них не зникатимуть з обличчя при зустрічі з вами.
Оксана БОНДАРЕНКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Пирятинські_вісті (21.03.2008) | Автор: редакція

Переглядів: 560 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus