Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПРИХОДЬТЕ У СІЛЬСЬКУ БІБЛІОТЕКУ, ЧИТАЙТЕ...

Сільський голова Михайло Іванина, коментуючи цю ситуацію, говорить: «Коштів у сільському бюджеті, аби провести електропроводку й відновити освітлення сільської бібліотеки, - немає. До того ж, вона працює у денний час». Але ж дні бувають не завжди сонячні та ясні, а зачасту – похмурі й дощові. Як же відвідувачу-селянину (а це часто люди вже не молодого віку, може, і з поганим зором, враховуючи те, що люблять читати) переглянути передмову до книги, яка зацікавила, чи періодичну пресу почитати в читальному залі?
Начальник відділу культури РДА Володимир Прокопенко, якого ми теж попросили прокоментувати відсутність освітлення у сільській бібліотеці, зазначив, що Смотриківський будинок культури знаходиться на балансі сільської ради. Тож піклування про цей заклад культури - її обов’язок. І саме у сільському бюджеті й повинні передбачатися кошти на належне утримання та технічне забезпечення закладу культури села.
Виходить, і сільська рада, і РАЙОННИЙ відділ культури стоять осторонь цієї проблеми. А кому ж тоді, як не їм, її вирішувати?!
Тож судячи з почутого та враховуючи те, що освітлення у Смотриківській сільській бібліотеці відсутнє уже протягом декількох років і ніхто цим питанням донині не переймався, можна з сумом констатувати: світла у ній, напевне, відвідувачам не бачити, «як власних вух». І жителю цього села Олексію Василенку, котрий, до речі, й порушив цю проблему після відвідування сільської бібліотеки, як і іншим селян, доведеться й надалі одягати окуляри з найсильнішими лінзами, переглядаючи книги. Якщо, звісно, не відпаде охота взагалі ходити до бібліотеки.
Оксана БОНДАРЕНКО.
Фото автора.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Пирятинські_вісті (21.03.2008) | Автор: редакція

Переглядів: 573 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 1

20.04.2009 Спам
1. Skynu
olkogolizm - otlichnoe hobby

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus