Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПЕРЕДПЛАТІТЬ „ПИРЯТИНСЬКІ ВІСТІ” – НЕ ПОШКОДУЄТЕ!

Одержавши чергові номери преси – „Сільські вісті”, „Порадниця”, „Зелена планета”, „Пирятинські вісті”, одразу ж беру й перечитую спочатку „Пирятинські вісті”, дружина – „Порадницю”, а тоді – інші газети.
Коли читаю „Пирятинські вісті”, я ніби побував у Пирятині, в селах, дізнаюся про життя-буття їх мешканців, організацій та установ. На фотоілюстраціях пізнаю багато знайомих облич, з якими доводилося бачитися і працювати за 42 роки моєї роботи.
З сумом читаю некрологи та поминальні рядки людей, які пішли за межу життя, адже і тут багато знайомих людей, з якими доводилося спілкуватися.
З газети дізнаюся, як розвивається наше місто, про трудові колективи й установи. Я навіть ніби побував і на ринку - дізнався про ціни на товари першої необхідності, про мистецьке життя району та інше.
Ось тому я й не розлучаюся з улюбленою газетою. І не тільки сам читаю, а даю й сусідам, знайомим, особливо пенсіонерам. Проводжу роз’яснювальну роботу по передплаті районки. І це мені вдається. Коли я кажу: ”Не пожалійте 10 гривень на квартал і передплатіть газету – не пошкодуєте!”, - то пізніше дізнаюся, що ці люди вже передплатили районну газету.
От я і вирішив звернутися до всіх передплатників і жителів району: “Передплатіть – і не пошкодуєте!” Давайте читати іншим – сусідам, знайомим, проводьте роз’яснювальну роботу по передплаті районної газети, її змістовні тиражі.
З усього прочитаного у газеті роблю висновок: у редакції працює злагоджений і грамотний колектив. У минулому році газета відзначила свій 90-річний ювілей. Тож зичу успіхів вам у подальшій роботі.

Постійний читач улюбленої газети

І. РЕМЕСЛО, с. Теплівка.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: admin (05.03.2008) | Автор: І. РЕМЕСЛО, с. Теплівка.

Переглядів: 1187 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 1.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus