Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗПОЧАЛОСЯ УСЕ З ПІСНІ

Є на Полтавщині невеличке село Сасинівка. Звичайне село і люди в ньому звичайні: турботливі, працелюбні, співучі.
Саме у Сасинівці два роки тому народився народний аматорський колектив „Молодички”, керівником якого є Ніна Цись. Хоча народним колектив мав стати ще у 90-ті роки, адже звідти тягнеться коріння могутнього співу.
А розпочалося все з пісні в колі друзів чи рідних. Далі пішли районні звіти, виступи на сцені сільського Будинку культури. Незмінними учасницями колективу і сьогодні є Ольга Калініченко, Тетяна Шавела, Ніна Цись (керівник), Світлана Міщенко, Тетяна Кузьмич, Олена Драло, Лідія Мусієнко, Любов Худолій. Художнім керівником „Молодичок” є Олексій Цись.
Надбанням колективу стали не один десяток пісень, котрі вони із великим задоволенням виконують на районній та обласній сценах, на Всеукраїнських конкурсах, у рідному селі Сасинівка. Уже стали традицією виступи на Сорочинському ярмарку, Луценківському святі (с. Березова Рудка), непоодинокі поїздки до Полтави та Києва, звідки „Молодички” привозять призові місця. Проте, є давня мрія: здійснити поїздку з концертом за кордон. Щиро хочеться вірити, що мрія стане реальністю.
У народного аматорського колективу є ще одна подія, варта уваги. Керівники „Молодичок” Ніна та Олексій Цись відзначають ювілейні 30 років з того часу, як подарували себе сцені. Подружжя разом закінчили Гадяцьке культурно-освітнє училище, за направленням працювали й жили у селі Сазонівка Оржицького району, а вже звідти переїхали до рідного села Ніни, де й продовжують свою творчу діяльність і сьогодні.
На жаль, культура України зараз далеко не на високому рівні. Як завжди, не вистачає коштів, уваги та бажання. Сасинівський Будинок культури – не виняток. Він знаходиться в аварійному стані. Хоча жителі села, особливо молодь, мають надію на краще. І в цьому їм допомагає любов до пісні, прагнення і бажання творити. А „Молодички” намагаються втілити ці ідеї у реальне життя, даруючи свій спів односельцям.
Тож нехай і надалі радують вони людей новим репертуаром. Любові, злагоди, тепла їм в оселях, гарного настрою і міцного здоров’я. Адже Україні потрібні такі, як вони.
Л. КУЦЕВИЧ,
м. Бориспіль, Київська область.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Пирятинські_вісті (07.03.2008) | Автор:

Переглядів: 691 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 3.7/3 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus