Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12°С чи 20°С?

До редакції надійшов лист такого змісту:
«Шановна редакціє!
Прохання висвітлити на сторінках газети проблему Пирятинського ліцею, зокрема, чому в деяких класах температура повітря становить лише 12-15 градусів, і директор В. Хропко не робить ніяких дій щодо запобігання ситуації, внаслідок чого діти постійно хворіють і сидять одягнені. Підкреслюю, це лише в деяких класах на другому поверсі.
По-друге, чому з дітей «примусово-добровільно» стягують кошти у розмірі 100 гривень, навіть не пояснюючи навіщо, в такий скрутний час?».

З питаннями, порушеними в листі, ми звернулися до директора Пирятинського ліцею Віри ХРОПКО:
- Дійсно, минулого тижня, коли вдарили сильні морози і було дуже вітряно, у двох класах на другому поверсі школи температура опускалася до 14°С. Але звинувачення адміністрації ліцею в бездіяльності – безпідставні. Адже при виявленні невідповідності температурного режиму нормі, ми одразу ж перевели дітей до інших кімнат і негайно перевірили систему опалення закладу. Але збоїв у роботі котла не було виявлено. Тому вирішили прибрати з батарей в класних кімнатах вагонку - це дало певний результат і нині нижче 20°С температура не опускається. До слова, медпрацівник школи веде табель температурного режиму, для цього щодня перевіряється температура у класних кімнатах. Після закінчення опалювального сезону ми плануємо замінити батареї опалення в класах, де мало місце порушення температурного режиму, на більш ефективні. Зараз ситуація - під контролем. І ще раз наголошую, що звинувачення в бездіяльності – безпідставні.
На запитання з приводу «примусово-добровільних» внесків нам відповіла голова шкільного батьківського колективу Оксана ЗАПОРОЖЕЦЬ:
- Коштів ні з батьків, ні, тим більше, з дітей примусово ніхто не стягує. Є фонд школи, до якого внески збираються тільки на добровільній основі. Під час засідання голів класних батьківських комітетів ми обговорюємо, на які цілі і які суми плануємо збирати. Потім в кожному класі окремо під час батьківських зборів вирішується питання, чи підтримувати таку ініціативу. Рішення здавати кошти чи ні батьки кожної дитини приймають самостійно. Ніякого тиску батьківський комітет не чинить. Хочу зазначити, що кошти, зібрані у фонд школи, витрачаються на покращення умов навчання наших дітей, адже ми розуміємо, що усього ні держава, ні міська рада забезпечити не можуть. Нашим дітям, в першу чергу, необхідна наша підтримка. В школі діти проводять значну частину дня, тому бажання зробити їхнє навчання комфортнішим є у більшості батьків.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2017) | Автор:

Переглядів: 59 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus