Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

19 дітей району потребують усиновлення

Ставлення суспільства до підростаючого покоління відображає загальний рівень захисту прав людини та соціальної політики держави. Яскравим показником підвищення соціальних стандартів у нашій країні є опіка держави інтересами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Їхні права гарантуються Конституцією України. Правові, організаційні, соціальні засади державної підтримки цих категорій визначаються Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
Про те, скільки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проживає в Пирятинському районі, нам розповіла начальник служби у справах дітей Пирятинської РДА Інна ГРИЦАЙ:
- Станом на 1 січня 2017 року на обліку служби у справах дітей Пирятинської РДА перебуває 77 дітей, з них: 23 – сироти, 54 – діти, позбавлені батьківського піклування. З усіх дітей, які перебувають на обліку, 57 нині під опікою: 5 – в прийомних сім’ях, 9 – в дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ), 1 – в дитячому будинку системи Міністерства освіти і науки України, 2 – в дитячих будинках-інтернатах системи Міністерства соціальної політики України, по 1 навчаються в ПТУ та коледжі на повному державному забезпеченні.
В прийомних сім’ях можуть виховуватися 4 дитини, включаючи власних, а в ДБСТ – 10. Щоб взяти дітей на такі форми виховання, потенційні прийомні батьки повинні пройти спеціальне навчання та отримати ліцензію. Крім того, служба у справах дітей здійснює постійний нагляд за умовами життя та виховання дітей в прийомних сім’ях та ДБСТ. Батьки прийомних сімей та ДБСТ отримують визначену законодавством соціальну допомогу та виплати. На території району проживає 2 прийомні сім’ї та 5 ДБСТ, в яких виховуються 37 дітей. В сім’ях опікунів (піклувальників) виховується 11 дітей з інших територій.
А от усиновлювачі отримують допомогу лише один раз – при усиновленні. Вона відповідає соціальним виплатам при народженні дитини. У 2016 році відбулося 1 внутрішньо сімейне усиновлення, тобто усиновлення дитини одного з подружжя іншим. Усиновлення сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, в минулому році в районі не було. Загалом, усиновлюють частіше маленьких дітей або дітей дружини чи чоловіка від попереднього шлюбу. Нині в районі проживає 15 усиновлених дітей. На регіональному обліку перебуває 19 дітей, які можуть бути усиновлені. На сьогодні кандидатів-усиновлювачів у районі немає.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (23.03.2017) | Автор:

Переглядів: 42 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus