Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2016-й став роком старту до розвитку

2 березня відбулося засідання колегії райдержадміністрації.
Про підсумки соціального та економічного розвитку та виконання бюджету району за 2016 рік доповідав начальник відділу економіки РДА Володимир Петрик. За його оцінкою, минулий рік був для району успішним на фоні кількох попередніх років. Склалися відносно сприятливі умови для розвитку економіки – зниження до прийнятних рівнів інфляції та девальвації, вихід товаровиробників на альтернативні російському ринки збуту продукції. Рівень промислового зростання перевершив показники 2015 року на 33,8%. Галузь сільського господарства продемонструвала неочікувано високий ріст – в 2,4 раза. Загалом, усі галузі економіки отримали у 2016 році 146,8 млн. інвестицій. В рейтингу районів області Пирятинський піднявся з 15 на 12 позицію. Слабкими місцями соціального та економічного розвитку району В. Петрик назвав кризу в галузі будівництва, викликану низькою купівельною спроможністю та відсутністю Генеральних планів забудови населених пунктів району, і слабкий розвиток транспортної сфери.
Начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко назвала 2016-й роком старту до розвитку. Вона відмітила, що у звітному році видаткова частина зведеного бюджету району виконана на 98,6% в сумі 238,5 млн. грн. А це - хороший результат. Крім того, цьогоріч держава надала значну фінансову підтримку – до районного бюджету надійшло 192 млн. грн. трансфертів з Державного бюджету. «В той же час, податків до Держбюджету з району надійшло 42,5 млн. грн.», – зазначила начальник Пирятинського відділення Лубенської ОДПІ Ірина Коломієць. Отже, у 2016 році Пирятинський район отримав в чотири рази більше коштів з державної казни, ніж зібрав до неї.
Обговорювали під час засідання і питання реформування медичної галузі району. Головний лікар Пирятинської ЦРЛ Олександр Гаркавенко зазначив, що Міністерство охорони здоров’я розробило та підготувало на затвердження Уряду пакет нормативних актів, які регламентують створення в Україні госпітальних округів. В Полтавські області планується утворити 4 округи. Пирятин увійде до Лубенського округу і наша райлікарня матиме статус медзакладу планової терапії, тобто без реанімаційного та акушерського відділень. Голова РДА Олег Куча зазначив, що на рівні області він відстоює статус лікарні інтенсивної терапії, адже через наш район проходить близько 40 км автошляху міжнародного значення, а це - висока вірогідність ДТП, коли ургентна допомога необхідна якнайшвидше.
Члени колегії взяли до відома звіт голови комісії з припинення юридичної особи Пирятинського районного центру зайнятості населення Марії Пшиченко, розглянули ряд інших питань. За підсумком роботи колегії прийнято відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.03.2017) | Автор:

Переглядів: 55 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus