Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Аграрії відзначили своє професійне свято


16 листопада у великій залі адмінбудинку відбулися урочистості, присвячені працівникам сільського господарства – людям, завдяки чиїй праці кожен з нас щодня має на столі хліб і до хліба.
Голова райдержадміністрації Олег Куча у вітальному слові наголосив на важливості сільськогосподарського виробництва, адже саме воно є основою економіки держави й основою утворення бюджету нашого району. Голова районної ради Сергій Пазюк відмітив, що українська держава завжди спиралася на працівників сільського господарства. «Зараз люди знову навчилися цінувати, обробляти землю, - говорить С. Пазюк. - Радує, що сільські господарники району допомагають селам, вкладають у їхній розвиток».
Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Павло Повшедний подякував тим, хто забезпечив цьогорічний урожай. Він відзначив, що, станом на 15 листопада, Пирятинський район посідає 2-гі місця в області за урожайністю зернових, бобових та сої, 6-те – за урожайністю соняшнику і 1-ше – за урожайністю кукурудзи на зерно. Серед господарств , які мають значно вищі показники врожайності, ніж середні в районі, – ПАТ «Каплинцівське», ПП «Удача», ФГ «Ян-Агро», ТОВ «Руда», ПП «Калиновомостівське», ФГ «Вікторія-Агро». Найпродуктивніші у галузі тваринництва – ТОВ «Леляківське», ТОВ «Вишневе-Агро» (філія у с. Смотрики), ПАТ «Велика Круча», ФГ «Берегове».
Привітав присутніх і ветеран сільськогосподарського виробництва Павло Ільєнко. «Все своє життя я пропрацював у сільському господарстві – розповів П. Ільєнко. – І зовсім не жалкую про це». А студент Березоворудського аграрного коледжу Олександр Ковтун зазначив, що саме від сільських господарників залежить життя на Землі та, зокрема, добробут України, її майбутнє і конкурентоспроможність серед інших держав.
За високі виробничі показники, вагомий внесок в розвиток агропромислового виробництва та з нагоди професійного свята Почесну грамоту Департаменту агропромислового розвитку отримав Дмитро Ралець. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового виробництва та з нагоди професійного свята спільними Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороі передовики сільськогосподарської галузі: Віталій Бабенко, Євгеній Грибанов, Анатолій Гомулько, Василь Давидюк, Петро Кулак, Віталій Литвин, Олександр Левченко, Сергій Левченко, Петро Михайленко, Світлана Осьмак, Дмитро Ралець, Валерій Рева, Марина Самочкіна, Олександр Смілянець, Василь Старун, Іван Трихліб, Валерій Ширай, Микола Ящик. За активне представлення району на державних, обласних та місцевих ярмарково-виставкових заходах та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства грамоту вручили ПП «Калиновомостівському» в особі директора Анатолія Зубенка. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток кооперативного руху та з нагоди професійного свята нагородили грамотою сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Степ» в особі директора Олександра Педяша. Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради і пам’ятними подарунками відзначили ветеранів сільськогосподарського виробництва Олександра Зубенка, Володимира Салівона, Тамару Шевченко, Івана Щегельського, Василя Яковенка, Павла Ільєнка.
Також з нагоди Дня студента грамотами райдержадміністрації було нагороджено майбутніх агрономів – студентів Березоворудського аграрного коледжу Юлію Качан і Тараса Коршака.
Ольга Ласа.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (06.12.2017) | Автор:

Переглядів: 33 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus