Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Андрій Сімонов надав допомогу терцентру


Пункт прокату технічних засобів реабілітації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району поповнився 10 новенькими ходунками на суму 7,5 тисячі гривень.
Депутат обласної ради Андрій Сімонов відгукнувся на прохання працівників терцентру та придбав за власні кошти ходунки, яких закладу не вистачало, щоб забезпечити потребу. «Пункт прокату технічних засобів реабілітації забезпечує людей похилого віку та людей з інвалідністю милицями, палицями, інвалідними візками та іншим приладдям. Але потреба зазвичай більша, ніж наявність. От, наприклад, ходунців до сьогодні ми мали 102, а на черзі на цей вид засобів реабілітації стояли ще 10 осіб. Тому ми звернулися до Андрія Вікторовича з проханням допомогти нам вирішити дану проблему. Він одразу ж відгукнувся - і от сьогодні ми отримали 10 новеньких ходунців, якими зможуть користуватися наші підопічні», - розповідає заступник директора терцентру Тетяна Ятченко.
До слова, Андрій Сімонов далеко не вперше допомагає закладам соціальної сфери, в тому числі й Територіальному центру соціального обслуговування. Неодноразово за його сприяння вирішувалися ряд питань, зокрема, підвозу соцпрацівників до сіл району для надання послуг. Така фінансова і матеріальна допомога закладам соціальної сфери, за словами депутата, продовжуватиметься й надалі.
«Нині для мене соціальний захист – одна з пріоритетних сфер, наряду з медициною. Я намагаюся залучати в район якомога більше коштів з обласного бюджету. Але і сам не залишаюся осторонь і, коли до мене звертаються з проханням допомогти, – допомагаю. Сьогодні я вирішив одну невеличку проблему. І на цьому співпраця не закінчиться», - говорить А. Сімонов.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (24.02.2017) | Автор:

Переглядів: 64 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus