Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Андрій СІМОНОВ: робота депутата оцінюється результатом


Трохи більше року минулого від часу, коли набули своїх повноважень депутати обласної, районної, міських та сільських рад. Пирятинщина в обласній раді цього скликання представлена відразу п’ятьма депутатами. Наймолодший, але в той же час найактивніший з них – Андрій СІМОНОВ. Яким видався для нього перший досвід роботи в облраді та що зроблено протягом першого року роботи, – тема нашої розмови.
- Андрію Вікторовичу, Ви вже були депутатом районної ради, тому депутатська діяльність для Вас – не зовсім нова. Які Ваші перші враження від роботи в раді вищого рівня?
- Почну з того, що намагаюся бути дисциплінованим депутатом, не пропускати ані пленарних засідань сесії, ані засідань постійної комісії з питань бюджету та управління комунальним майном, членом якої я є. Точної статистики не веду, але був приблизно на 90% всіх зібрань, а якщо і пропускав якісь, – то лише з поважних причин. Окрім цього, дуже часто беру участь у роботі сесії та засідань постійних комісій районної ради, відвідую сесію міської ради.
Не хочу і не буду говорити про те, скільки разів я виступав на таких зібраннях, які порушував питання, про що висловлював стурбованість, скільки зустрічей з виборцями провів... Адже суть роботи депутата - не в цьому... На мою думку, діяльність кожного депутата, те, наскільки вона є успішною, потрібною людям, оцінюється та вимірюється тими результатами, яких досягнуто, а не самим процесом роботи, не тим, наскільки яскраво і красиво він виступав, а якого конкретно результату в цифрах було досягнуто його роботою. Для мене пріоритетом завжди є результат.
- Розкажіть, якими конкретно справами займалися в обласній раді, до участі у вирішенні яких проблем Пирятинщини долучилися?
- Цей рік - мій перший досвід. Певний період потрібен для того, щоб розібратися, адже специфіка роботи депутата районної та обласної ради відрізняється. Але дещо із задуманого вдалося втілити в життя. Я - член бюджетної комісії, тому в тому, що наприкінці минулого року понад 1 мільйон гривень іншої субвенції вдалося залучити в район при розподілі вільного залишку, - є і частка моєї роботи. Влітку цього року на розвиток Пирятинського району було виділено 500 тисяч гривень. Виділення цих коштів теж повністю було забезпечено завдяки позиції бюджетної комісії. Частина цих коштів була освоєна по двох проектах у Малютинцях, 100 тис. грн. з них використані на погашення боргу за рентген-обладнання, встановлене у Пирятинській ЦРЛ, ще частину грошей було вкладено у розвиток Нових Мартиновичів, і невелику суму виділено на закупівлю необхідного райлікарні медичного обладнання. Це - відносно невелика сума, але це був пілотний проект, який став поштовхом до набагато грандіознішого проекту - створений фонд розвитку територій Полтавської області в сумі 85 мільйонів гривень. Саме фракція ВО «Батьківщини» в облраді виступила розробником проекту, фінансування якого на даний час вже проголосоване у бюджеті області на 2017 рік.
- Про що йде мова?
- Кошти Фонду будуть виділені на райони, готові освоювати їх, взявши участь у співфінансуванні проектів, що реалізовуватимуться за ці гроші. За моїми прогнозами, для розвитку Пирятинського району буде виділено близько 5-ти мільйонів гривень. Хоча підходи до розподілу коштів фонду ще остаточно не сформовані і тому, можливо, сума буде змінюватися. Фракція ВО «Батьківщина» разом з ОДА ретельно доопрацьовуємо цей процес, щоб узгодити всі механізми, щоб все працювало якнайкраще. Результати будуть відомі вже на початку 2017 року.
- У розробці яких програм Ви ще брали чи берете участь?
- Мною також була подана ще одна бюджетна пропозиція і зараз я разом з відповідним структурним підрозділом облради розробляємо обласну програму, яка дозволить підвищити енергоефективність комунальних та бюджетних закладів. Ця програма дасть змогу профінансувати з обласного бюджету заміну неефективних, неекономних котлів у закладах освіти, охорони здоров’я, культури тощо на котли на альтернативному паливі, які дозволять у рази зекономити бюджетні кошти. Потреба у заміні котлів є на теренах нашого району, зокрема у Новомартиновицькій школі, на обігрів якої в рік витрачається близько 900 тисяч гривень. Заміна котла дозволить знизити вартість обігріву того ж приміщення у три рази, тому сподіваюся, що програма буде затверджена і ми зможемо залучити в наш район ці кошти. Обсяг фінансування такої програми на рік - 10 мільйонів гривень. Повторюся, зараз програма відшліфовується і на найближчій сесії, я переконаний майже 100-відсотково, буде прийнята.
- Андрію Вікторовичу, Ви – людина відома на Пирятинщині своїми добрими справами. Кому і чому допомагаєте?
- Безумовно, важливим аспектом депутатської діяльності є допомога тим, хто її потребує. Мій фонд, як і кожного депутата обласної ради, - 30 тис. грн. Ці кошти використані повністю. Всіх, хто звертався по допомогу, я намагався підтримати. Коли ці кошти закінчилися, я витратив у рази більше власних коштів на допомогу людям. В першу чергу, безумовно, виділяю кошти на лікування. Кожному, хто звертався з такими проблемами, надав від 2-х до 5-ти тисяч гривень, а в деяких випадках – і більше.
Хочу відзначити, що надаю допомогу не лише жителям свого округу (я обраний депутатом по сільському округу). Для мене не є принциповим те, де живе людина, важливо, що саме її змусило звернутися до мене, в яку ситуацію вона потрапила.
Часто до мене надходили звернення від батьків, чиї діти відвідують дитсадки та ходять у школи: люди зіткнутися з тим, що їм потрібно було проводити ремонтні роботи у класних кімнатах та групах, на що потрібно було великі кошти, зібрати які батькам самим було не під силу. Тому я допомагав у такій ситуації.
Буквально днями до мене звернулися батьки одного з класів школи №4 з тим, аби я допоміг у співфінансуванні поїздки їхніх дітей до Києва на екскурсію. Розумію, що це, начебто, не нагальна проблема, але з іншого боку дітям потрібно дарувати свято. Тому і долучився до цієї справи.
Я цікавлюся життям сіл, тим, що в них відбувається, які є проблеми. По можливості намагався побувати на кожному святкування Днів сіл, вітав людей не лише добрим словом, але й корисними подарунками або грошовими відзнаками. Під час святкувань вручав кошти на розвиток закладів соціальної сфери: дитсадків, закладів культури; надавав матеріальну допомогу учасникам АТО та ветеранам Афганської війни, багатодітним матерям, молодим родинам, ювілярам.
Розуміючи, що культура, а особливо різноманітні заходи та фестивалі, часто фінансуються не на достатньому рівні, матеріально підтримую більшість таких заходів, що проходять на Пирятинщині, - «Осіннє золото», «Кобзарський табір» та інші.
По можливості допомагаю і в будівництві храмів – у Пирятині, в Крячківці, в Березовій Рудці, в Олександрівці.
Одним із важливих напрямків для мене є підтримка галузі спорту, особливо в сільській місцевості. Тому постійно виступаю спонсором Вікторійської та Березоворудської футбольних команд.
Цього року я профінансував придбання та встановлення дитячого майданчика у Нових Мартиновичах (50 тис. грн.), також придбане, але поки не встановлене обладнання для дитячого майданчика в Олександрівці.
Протягом року брав участь у співфінансуванні ремонтних робіт у кількох закладах культури – у Вікторії та Крячківці. Зокрема, у Крячківський сільський клуб мною вкладено понад 100 тисяч гривень власний коштів.
В полі зору – і заклади охорони здоров’я: як сільські ФАПИ, так і центральна районна лікарня. Буквально нещодавно працювали по Березоворудській амбулаторії сімейної медицини: допоміг у придбанні конвекторів та встановлення дверей.
Загалом, хочу відзначити, що мені дуже приємно спостерігати за тими процесами, які нині відбуваються у багатьох селах Пирятинщини. Сільські ради, сільські голови активно долучилися до участі в розробленому та профінансованому районною радою проекті розвитку територіальних громад. За цей рік у розвиток сіл Пирятинщини залучили понад 3 мільйони коштів, які використані на ремонти доріг, закладів соціальної сфери та багато інших справ. Ця унікальна на рівні області програма розроблена за ініціативи голови районної ради, керівника районного партійного осередку ВО «Батьківщина» Сергія Пазюка.
Приємно відзначити, що активно працює в напрямку залучення коштів і Пирятинська райдержадміністрація. Голова райдержадміністрації Олег Куча проводить велику роботу по залученню коштів з обласного та державного бюджетів у ремонт доріг на Пирятинщині. Успішною була і робота по вирішенню питання погашення боргу за рентгенобладнання.
- Які плани маєте на наступний рік?
- На наступний рік пріоритетними напрямками моєї роботи буде допомога закладам медичної галузі, яка тривалий час у нашій державі фінансується за остаточними принципами. Ми з року в рік при затвердженні районного бюджету стикаємося з недостатністю фінансування цієї галузі. Їм не вистачає коштів навіть на заробітні плати, не дивлячись вже на закупівлю якогось нового обкладання, автомобілів. Ці проблеми, в тому числі і по сільських закладах охорони здоров’я, будуть особисто для мене в пріоритеті. Є амбітні плани по придбанню автомобіля швидкої допомоги у Березову Рудку, Нові Мартиновичі.
Для розвитку фізкультури та спорту на селі теж варто докладати зусиль, адже створення умов для заняття спортом сільської молоді – це також вклад у їхнє здоров’я. Наступного року плануємо за кошти обласного бюджету, за співфінансування з районного бюджету, сільської ради, зробити майданчик зі штучним покриттям у Березовій Рудці. На моє звернення кошти на фінансування закладення основи під майданчик вже закладено у бюджет сільської ради на наступний рік. Я теж не стоятиму осторонь і також виділю кошти на співфінансування цих робіт.
Ще одне пріоритетне завдання, яке ставлю перед собою на наступний рік, - продовжувати розпочаті цього року ремонти у закладах культури: Крячківському клубі, Вікторійському Будинку культури.
- Зроблено багато, але, напевно, є і те, що не вдалося зробити?
- Звісно, не все, що хотілося б, вдається виконати. Причина цього банальна: не завжди вистачає коштів, аби допомогти всім, хто звертається, аби зробити те, що потрібно. Але намагаюся до кожного, хто звернувся, поставитися по-людськи, вирішити фінансову проблему хоча б частково.
Підсумком моєї діяльності за рік, окрім залучених значних сум з обласного бюджету, є і виділені значні суми власних коштів.
Розмову вела
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (30.12.2016) | Автор:

Переглядів: 127 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus