Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Асфальтове покриття по вулиці Архітектора Хітріна відремонтували

Кілька тижнів тому до редакції «Пирятинських вістей» звернулася жителька вулиці Архітектора Хітріна Валентина Горбатенко. Ось яку проблему вона порушила:
«На сайті міської ради та в газеті «Пирятинські вісті» була інформація про те, що відремонтовано проїжджу частину та зроблено тротуар по вулиці Архітектора Хітріна. Але, насправді, зроблено лише незначну її частину. Мешканці вулиці неодноразово зверталися до міської ради, зокрема особисто до міського голови Олексія Рябоконь на сходці, щоб цю дорогу відремонтували. З цього приводу до міської ради жителі вулиці направили колективну заяву».
З приводу порушеної читачкою проблеми ми направили офіційний запит до Пирятинської міської ради, де просили повідомити, чи буде зроблено ремонт асфальтового покриття вище названої вулиці повністю.
Офіційної відповіді на запит ми поки не отримали, але на сайті міської ради з’явилася інформація про те, що під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг заступник міського голови Максим Варава проінформував членів комісії та присутніх, що ремонт дорожнього покриття вулиці Архітектора Хітріна від пожежної частини до магазину „Калина“ завершується.
Окрім цього, на засіданні було розглянуто звернення жителів цієї вулиці, які порушили питання про встановлення додаткових вуличних ліхтарів та дорожнього знаку на їхній вулиці. Директор комунального підприємства „Каштан“ Віталій Скочко не заперечував, при умові наявності коштів, встановити додатковий ліхтар у місці, вказаному у зверненні громадян, та замовити і встановити дорожній знак. Члени комісії рекомендували бюджетній комісії міської ради разом з фахівцями фінансового управління розглянути питання щодо виділення коштів комунальному підприємству для придбання вуличних ліхтарів та дорожніх знаків.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (29.09.2016) | Автор:

Переглядів: 94 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus