Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бюджет району на 2017 рік прийнято


22 грудня відбулося пленарне засідання 15-ї позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Центральне питання порядку денного - затвердження районного бюджету на 2017 рік. Начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко детально проінформувала депутатів та всіх присутніх на зібранні про методику, відповідно до якої проводилося формування показників районного бюджету на наступний рік. Зокрема, вона повідомила, що показники бюджету були сформовані на основі податкової реформи та реформи міжбюджетних відносин, побудованих на принципах децентралізації фінансів та зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування. Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік розроблена на основі норм чинного Податкового та Бюджетного кодексів України, інших законодавчих актів.
Бюджет району на 2017 рік затверджено у сумі 201823,7 тис. грн. Із власних надходжень до доходної частини бюджету заплановано отримати податок на доходи фізичних осіб у сумі 22 млн. грн., дохід від оренди землі – 88,7 тис. грн.
У прийнятій редакції видатки на наступний рік заплановані в обсязі 201823,7 тис. грн., що більше від показників 2016 року на 27,8%. У проекті бюджету передбачено зростання мінімальної заробітної плати до 3200 грн. на місяць, видатки на оплату компослуг та енергоносіїв розраховано з урахуванням збільшення тарифів на коефіцієнт 1,1095.
На утримання установ освіти району визначено видатки в сумі 26414,9 тис. грн., з яких на заробітну плату педагогічних працівників 12-ти загальноосвітніх шкіл та 1 НВК планується витратити 19494,3 тис. грн. Незабезпеченість галузі освіти за повноваженнями, переданими до районного бюджету, становить близько 2 млн. грн. На утримання Березоворудської станції юних натуралістів буде спрямовано 294,4 тис. грн., на установи, які обслуговують сільські школи (методкабінет, централізовану бухгалтерію, господарчу групу), - 2093,2 тис. грн., на Крячківський НВК – 527,1 тис. грн.
На утримання закладів охорони здоров’я передбачено видатки в сумі 14858,1 тис. грн. Незабезпеченість галузі коштами за повноваженнями, переданими на районний бюджет, становить 2238 тис. грн., на оплату праці за повноваженнями Держбюджету незабезпеченість становить 6223,6 тис. грн.
Серед інших показників районного бюджету, затверджених у рішенні сесії, видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення становлять 143580,5 тис. грн., з яких 139703,4 – субвенція Державного бюджету. На фінансове забезпечення бюджетних установ галузі культури у бюджеті району передбачено кошти в сумі 3360,9 тис. грн., на утримання закладів фізкультури та спорту, які перебувають у підпорядкуванні районної ради, та на реалізацію заходів галузі передбачено 308,4 тис. грн.
Після тривалого обговорення питання, участь у якому взяли голова районної ради Сергій Пазюк, голова райдержадміністрації Олег Куча, депутати обласної ради Віталій Бабак, Олександр Гаркавенко, Андрій Сімонов, депутат райради Єгор Киричевський та інші, бюджет Пирятинського району на 2017 рік було прийнято.
Районний бюджет на 2017 рік прийнято одноголосно.
Орім цього, в ході сесії було затверджено районну комплексну Програму «Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, інвалідів та учасників антитерористичної операції на 2017 рік». Відповідним рішенням сесії депутати також надали дозвіл Пирятинській ЦРЛ на опалення приміщень від модульної котельні ТОВ «Наше тепло» на альтернативному виді палива (пілети). Представники фірми, яка встановлюватиме котельню у Пирятинській ЦРЛ, запевнили, що вартість опалення пілетами буде дешевшою від вартості обігріву газом при будь-яких коливаннях ціни на газ на 10%.
Вів засідання сесії голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (30.12.2016) | Автор:

Переглядів: 128 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus