Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бути лікарем – це покликання


В третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Рівень відповідальності та важливість їх роботи важко переоцінити, тому з давніх-давен лікарів особливо поважали. Нині серед шанованих медиків Пирятинщини – подружжя лікарів Володимира та Алли Криворучко.
Володимир Криворучко має 22 роки загального медичного стажу, працює завідувачем стоматологічного відділення Пирятинської ЦРЛ з серпня 2001 року. Його добре знають на Пирятинщині і навіть у сусідніх районах як лікаря-стоматолога, до якого не страшно сідати у крісло. Адже він завжди в доброму гуморі, втішним, жартівливим словом уміє підбадьорити пацієнта. Родом Володимир Володимирович із Лубенщини, у виборі професії не вагався – пішов стопами мами, яка теж працювала стоматологом. Тому по закінченні школи вступив до Лубенського медичного училища, потім працював завідувачем ФАПу, а пізніше продовжив навчання в Українській медичній стоматологічній академії в Полтаві. Свою роботу В. Криворучко любить за можливість допомогти людині:
- От приходить пацієнт із жахливим зубним болем, мало не плаче. А виходить з кабінету, вже посміхаючись, – в стоматології у 90% випадків результат роботи видно відразу. Єдине, що може мене засмутити – коли люди нехтують своїм здоров’ям і зволікають вчасно звернутися за медичною допомогою. В результаті трапляються настільки запущені випадки, особливо онкологічних захворювань, що я як лікар вже просто не в змозі допомогти. Тому завжди раджу і своїм пацієнтам, і всім знайомим, вчасно звертатися до лікарів.
Аллу Криворучко теж добре знають чимало пирятинців, вона має 16 років лікарського стажу і працює завідувачем інфекційного відділення Пирятинської ЦРЛ з 2002 року – відділення, де рішення лікар повинен приймати і швидко, і виважено, і безпомилково. Всіма цими якостями Алла Григорівна володіє, а крім того, як справжня жінка, вона турботлива і уважна до кожного пацієнта:
- Медицина – це моє покликання, ні за що в світі я б не погодилася змінити професію. Бути лікарем часом важко, часто денна зміна переходить у нічне чергування, а на ранок – знову в денну зміну. Та й пацієнти нині фінансово не завжди можуть собі дозволити навіть банального курсу лікування. Але іноді людині конче необхідна саме моральна підтримка і я намагаюся ніколи не обходити увагою своїх пацієнтів. Мені завжди хотілося допомагати людям. Зі шкільних років я мріяла бути медсестрою і після закінчення Лубенського медучилища хотіла вже йти працювати. Але батько вмовив мене продовжити навчання - і я вступила на факультет лікувальної справи до Української медичної стоматологічної академії в Полтаві. Саме під час навчання у ВУЗі, до речі, і познайомилася з майбутнім чоловіком.
Алла та Володимир Криворучки зізнаються, що для них робота зачасту продовжується і вдома – вони діляться один з одним досвідом, питають порад, іноді навіть консультують з вузькопрофільних питань. Усі рідні і близькі давно звикли, що медицина займає в житті родини чільне місце, більше того - розділяють і підтримують молодих та успішних лікарів. У подружжя Криворучків двоє дітей - син і донька. І якщо 17-річний син вже визначився – і обрав у житті немедичну професію, то 8-річна донька, можливо, продовжить династію лікарів.
Напередодні професійного свята Володимир та Алла Криворучки бажають усім своїм колегам міцного здоров’я, злагоди в родинах, миру і Божої благодаті, а ще – поменше в практиці складних випадків і побільше взаєморозуміння між лікарем та пацієнтом.
«Пирятинські вісті» приєднуються до вітань та зичать усім лікарям сил, енергії, достатку та гідного визнання в суспільстві.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (28.07.2017) | Автор:

Переглядів: 106 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus