Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чи можна обміняти або повернути речі, придбані в секонд-хенді?

Ніде правди діти: секонд-хенди набувають все більшої і більшої популярності. Однак, чи можливо повернути придбаний одяг, якщо виявилося, наприклад, що він вам не підходить чи не пасує? Адже кожен такий магазин рясніє попередженнями про те, що товар поверненню і обміну не підлягає.
Ми звернулися за коментарем до провідного спеціаліста відділу економічного прогнозування виконкому Пирятинської міської ради Лілії ЗУБКО:
- Відповідно до статті 8 (пункт 2) Закону України «Про захист прав споживачів» повернення або обмін непродовольчих товарів, що перебували у використанні, можливий за згодою продавця. Це стосується секонд-хендів, комісійних магазинів. У Пирятині вже траплялися випадки, коли покупець звертався до підприємця-власника секонд-хенду і він погоджувався на обмін чи повернення. Однак, варто пам’ятати: якщо ви вже вирішили придбати щось у секонд-хенді, то свідомо погоджуєтеся отримати товар неналежної якості.
Виходить, попередження в «секондах» цілком доречні: законодавство не може гарантувати, що придбані речі вам обміняють чи повернуть витрачені на них кошти. Все залежить від продавця.
Ольга ЛАСА

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2018) | Автор:

Переглядів: 21 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus