Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чи отримають Вікторійські вчителі кошти на проїзд?

Днями до редакції звернулася вчителька з Вікторії Юлія ПРИСТАНСЬКА. Жінка попросила надрукувати на сторінках нашого видання відповідь на запитання, яке хвилює групу педагогів цієї школи. Ось, що вона розповіла:
- У Вікторійській школі, окрім мене, працює ще троє вчителів, які проживають не в цьому селі, а в інших населених пунктах (Тетяна Лисенко, Юрій Касенич, Ліна Велика). Тож на роботу ми мусимо добиратися, хто як зможе, і платити при цьому кошти з власної кишені. Останнім часом проїзд значно подорожчав і тому сума за місяць набігає «кругленька»… Хотілося б знати, чи планує Вікторійська сільська рада виділити нам кошти на компенсацію вартості під’їзду, як це вже зробили у деяких сільських радах району?
Надати відповідь на це питання ми попросили Вікторійського сільського голову Наталію ПАЗЮК:
- Наразі я не можу дати відповідь на це питання, адже лист з проханням про виділення 16276 грн. (саме така сума потрібна для компенсації вартості проїзду педагогів), який нам надіслала школа, будуть на найближчій сесії розглядати та приймати по ньому рішення депутати. Впевненості в тому, що він буде задоволений, в мене немає… Потреба в коштах дуже велика – та ж школа направила нам й інші листи (на заробітну плату техперсоналу потрібно 113590 грн., на харчування дітей молодшої школи та пільгових категорій – 47 тис. грн., на Програму покращення матеріально-технічної бази закладу – 269260 грн.; окрім цього треба дофінансовувати шкільний автобус у зв’язку зі зростанням цін). А ще ж треба кошти і на медицину, і на культуру, і КП «Вікторійське джерело» потребує фінансування, особливо в частині заміни мережі сільського водогону. Статей видатків дуже багато… Ми не відмовляємося від підтримки, але поки не знаю, чи вистачить на все коштів сільського бюджету, адже видатки наші ростуть (в тому числі й через підвищення заробітної плати), а доходи не збільшуються…

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2018) | Автор:

Переглядів: 264 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus