Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЧИМ ЖИВЕ СЕЛО: Вісті з Вікторії

По вулицях Київській та Центральній у селі Вікторії здійснено реконструкцію вуличного освітлення. За інформацією сільського голови Наталії Пазюк, довжина ліній - 2461 м. Кількість світильників - 29 штук. Проведено ямковий ремонт доріг: вул. Київська - 1 200 м; Центральна - 360 м, на суму – 299 701 гривень.
Велика увага у Вікторії приділяється підростаючому поколінню, адже молодь – це майбутнє села. Після десяти років перерви відродилася спортивна команда «Вікторія», яка займає призові місця в районі. Для команди придбано спортивну форму та спортивний інвентар (м’ячі футбольні, волейбольні, баскетбольні, сітки для футболу і волейболу) на суму 23 800 грн., тенісний стіл - 6200 грн. Також спортивна команда забезпечена транспортом, а після змагань отримують кошти по відрядженню. За цей період виплачено 3840 грн. На розвиток спорту виділено 80 тисяч гривень.
Вікторійська сільська рада взяла участь в районному конкурсі Проектів територіальних громад Пирятинського району «Капітальний ремонт частини Будинку культури села Вікторія». Загальна сума по проекту - 301 234 грн. Також цього року придбано нові сорочки жіночі, чоловічі - 8, костюми танцювальні для дітей, підлітків, вокального підліткового ансамблю на суму 90 000 гривень, музична підсилювальна апаратура (80 000 грн.). На даний час в Будинку культури проводяться роботи з реконструкції опалення будинку на суму 280 000 грн.
«Ми взяли участь ще в одному Проекті – «Поточний ремонт земляної дамби в с. Архемівка Вікторійської сільської ради Пирятинського району Полтавської області» на суму 48 533 грн., - розповідає Наталія Пазюк. - У селі також проводяться роботи з благоустрою та озеленення території сільської ради. Зокрема, зон відпочинку, придорожніх смуг, упорядкування пам’ятника Великої Вітчизняної війни, утримання в належному стані цвинтаря, території Будинку культури, ДНЗ «Веселка». По Програмі «Благоустрій Вікторійської сільської ради на 2016 рік» було придбано 9 урн на суму 5 000 гривень».

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (25.11.2016) | Автор:

Переглядів: 71 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus