Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЧИТАЧ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГАЗЕТИ

Чому, аби пройти процедуру РЕГ, потрібно чекати місяць?
Таке запитання цікавить пирятинку Оксану, яка, звернувшись у редакцію «Пирятинських вістей», розповіла наступне:
«Я проходила курс лікування і для того, аби з’ясувати, наскільки результативним воно було, лікар направив мене на РЕГ голови. Я звернулася у кабінет, де роблять цю процедуру, і мене записали на проходження процедури майже через місяць після мого звернення. Поцікавившись, чому так довго чекати, почула у відповідь, що черга - велика, раніше ніяк не можна… Мені, наприклад, цікаво, як можна досліджувати динаміку лікування через місяць після закінчення курсу?».
Із питанням, порушеним нашою читачкою, ми звернулися до завідуючої поліклінічним відділенням ЦРЛ Наталії ДЕДЯЄВОЇ. Ось, як вона прокоментувала дану ситуацію:
- Реоенцефалограма голови (скорочено РЕГ) – дуже затребувана останнім часом процедура, дуже багато пацієнтів отримують на неї направлення. Зважаючи на те, що у нас один лікар, який приймає і пацієнтів, що лікуються в стаціонарі, і тих, кого направляють лікарі з поліклінічного відділення, то роботи в нього дуже багато. Окрім цього, на одному апараті проводиться і РЕГ (три дні на тиждень), і дослідження судин кінцівок (два дні на тиждень). Тому черга на ці послуги – досить велика. Але як лікар-невропатолог я можу відзначити, що нічого страшного в тому, що процедура буде проведена через кілька тижнів після закінчення курсу лікування, - немає, лікар візьме необхідну для себе інформацію про результат лікування.
Чому пільговики платять за проїзд?
До редакції зателефонував учасник бойових дій в Чехословаччині Василь Ващенко та запитав, чому його право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті перевізники ігнорують?
Відповідь надав заступник міського голови Ігор ШИКЕРИНЕЦЬ:
- До 2016 року надання пільг різним категоріям громадян, зокрема і пільгового перевезення, здійснювалося за рахунок Держбюджету, оскільки ці пільги встановлювала Верховна Рада України. А з минулого року в Держбюджеті на вказані пільги кошти не передбачалися. Тому, враховуючи незахищеність пільгових категорій людей, міська рада планує у 2017 році передбачити видатки на пільгове перевезення по місту.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (24.02.2017) | Автор:

Переглядів: 75 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus