Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чому газу «дали» менше?

Так вже традиційно склалося у стосунках «Пирятинських вістей» з нашими читачами, що часто люди звертаються зі своїми проблемами та запитаннями до районки, аби отримати відповідь чи допомогу. Серед тих, хто часто приходить, - пенсіонер з Пирятина Михайло КРИВОБОК. Незважаючи на свій поважний вік, чоловік цікавиться життям міста та проблемами людей, порушуючи іноді питання, важливі не лише для нього особисто, а й для багатьох жителів міста. Цього разу Михайло Сергійович звернувся з особистою проблемою:
- Я – інвалід війни ІІ-ї групи, тому маю право на 100-відсоткову пільгу в оплаті житлово-комунальних послуг. Це, звісно, добре. Але цікаво, чому цього року норми споживання газу для моєї родини скоротили? Якщо минулі роки така норма була понад 300 куб. м, то зараз - 220 куб. м природного газу. Вкластися у цю норму – складно, зважаючи ще й на те, що у квартирі – висока стеля: якщо у стандартних будинках висота – близько 2,5 м, то в нас – понад 3 м. Мені радили опустити стелю, замінити вікна, але звідки у 86-річного пенсіонера такі гроші? Хотів узяти кредит, які дають для застосування енергозберігаючих технологій, але не дали, бо вік уже в мене «не той»…
Начальник Пирятинського району газопостачання ПАТ «Лубнигаз» Олександр КУРОЧКА повідомив, що норми газопостачання зменшені відповідно до Постанови КМУ №317 від 27 квітня 2016 року:
- Якщо відповідно до діючої до прийняття цього документу Постанови норма споживання газу на 1 кв. м житла становила 7 куб. м, то після того, як Постанова вступила в дію, на 1 кв. м дається 5,5 куб. м. Для пільговика дається газ на 21 кв. м житла та плюс до цього – 10,5 кв. м на кожного члена родини пільговика. Висота стелі в будинку не враховується в обрахунку норми споживання газу. Тому і вийшла така норма споживання газу. Кошти за спожитий газ сплачує держава, вона і регулює: який об’єм газу йому дати. Змінити щось в цій ситуації – не в наших силах.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.02.2017) | Автор:

Переглядів: 90 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus