Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чому так мало нараховують субсидії на газ у квітні?

Нашу читачку Наталію Мужанову цікавить, чому так мало кубів газу дають за субсидією у квітні, рахують по нормі тільки до 7 числа, а не до кінця місяця, як у деяких інших районах області?
На це запитання відповідає начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир ГУДЗЬ:
- В нарахуванні субсидій управління соціального захисту керується Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг і палива (на опалення), затверджене Постановою Кабінету Міністрів України №848. Згідно з Положенням опалювальний сезон закінчується 30 квітня, якщо інший термін не визначено розпорядженням органу виконавчої влади або місцевого самоврядування. А такі розпорядження прийняті і головою РДА і міським головою. Тому, згідно з цими розпорядженнями про закінчення опалювального сезону, для централізованого теплопостачання проведено перерахунок субсидій і пільг по 4 число включно, для індивідуального опалення – по 7 квітня включно.
Що стало підставою для закінчення в районі опалювального сезону з 8 квітня, пояснив т. в. о. завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА В`ячеслав Кобзєв:
- Розпорядження голови РДА від 3 квітня 2017 року №119 «Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років у районі» прийнято у зв’язку із підвищенням протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 С. Таку інформацію на запит райдержадміністрації надав Полтавський обласний центр гідрометеорології. Відповідно до чинного законодавства, це і було підставою для завершення опалювального сезону 2016-2017 років.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 25 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus