Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чому в Пирятині ціни вищі, ніж в сусідніх містах?


До редакції зателефонувала мешканка м.Пирятин Галина Іванівна. Жінку цікавить, чому ціни на продукти та інші товари в нашому місті значно вищі, ніж у сусідніх Прилуках чи Гребінці.
Коментар з цього приводу надала головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Аліна Алечка:
- У 2017 році драйвером зростання цін стали м’ясні та молочні продукти, як для Пирятинського району, так і для країни в цілому. Ціни на соціальні продукти харчування – від молока до м’яса – зросли з початку липня 2017 року на 7-10 %. Через скасування державного регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках (постановою Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року №394) посилюється ріст цін і на м’ясні та молочні продукти. Зокрема, скасовано встановлення торгівельних надбавок не вище 15% до оптової ціни виробника на 15 груп товарів, у тому числі на м’ясну та молочну продукцію.
Серед інших причин зростання цін на молоко та м’ясо у Пирятинському районі можна назвати наступні: зростання собівартості їх виробництва, підвищення мінімальної заробітної плати в два рази, що змусило підприємства збільшити витрати на фонд оплати праці, а також подорожчання палива та послуг ЖКГ, яке автоматично збільшило витрати на перевезення і зберігання продукції.
Крім того, додатковим чинником впливу на ціну є також розташуання міста Пирятина поблизу автошляху Київ–Харків–Довжанський, завдяки чому на споживчому ринку високий рівень попиту з боку великої кількості немісцевих покупців, які проїжджають повз місто.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (06.12.2017) | Автор:

Переглядів: 36 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus