Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чую дзвін, та не знаю, де він


На початку місяця в соцмережах активісти поширили інформацію про проведені міською радою закупівлі оргтехніки на вражаючі суми. Зокрема, йшлося про придбання принтерів та ноутбуку на суму 136520,00 грн. та фотоапарату за 41400,00 грн.

Це резонансне повідомлення спричинило значний ажіотаж. Щоб припинити спекуляції на цю тему, міська рада провела брифінг для місцевих ЗМІ.
На питання журналістів відповідала начальник відділу фінансів та обліку міської ради Ірина Цюра. Вона підтвердила факт придбання міською радою техніки на вказані суми, але зазначила, що інформація, подана активістами, - неправдива. За її словами, print screen сайту Zakupki.prom.ua, розповсюджений активістами, не відображає повної інформації про закупівлі. Відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» всі договори з сумами понад 50 тис. грн., які укладає міська рада, реєструються на сайті Zakupki.prom.ua. Кожен громадянин може ознайомитися з цими даними. Але у випадку з розповсюдженою в соціальних мережах інформацією, ті активісти, які її поширювали, не звернули увагу, що список позицій – це кількість позицій державного класифікатора у даній закупівлі, а не кількість одиниць придбаних товарів. Іншими словами, вся комп’ютерна техніка, придбана на 136 520,00 грн., відноситься до однієї позиції класифікатора, а саме: машини обчислювальні, частини та приладдя до них, і в цей лот входять 13 комплектів комп’ютерної техніки (системний блок, монітор, клавіатура, мишка) і ноутбук. Така ж ситуація і з фотоапаратом: за класифікатором обрана одна позиція, а кількість техніки – 12 штук. Тобто люди, які поширили неправильно розтлумачену інформацію стосовно придбання міськрадою оргтехніки, просто не розуміються в особливостях заповнення форм закупівель.
Щоб такі прикрі випадки більше не траплялися, варто перевіряти інформацію на достовірність і звертатися за роз’ясненнями до компетентних осіб.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2017) | Автор:

Переглядів: 123 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus