Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чутки про страхітливу медичну реформу викликають паніку і низку запитань

Чи могли пирятинці ще кілька років тому уявити, що до всіх труднощів життя додадуться ще й проблеми з медициною. Чутки про страхітливу медичну реформу, яка передбачає закриття пологового будинку, гінекологічного відділення, скорочення місць в усій лікарні, поширюються районом і, якщо чесно, викликають паніку і низку запитань: як виживати людям в Пирятинському районі, якщо на всю лікарню буде 60 ліжко-місць?
У нашому місті та районі стало менше хворих? Судячи з черг на прийом до лікарів, - навряд. Що робити людям, які дійсно потребують медичної допомоги: покладатися на Бога, якщо наша медицина, судячи з усього, не зможе, як раніше, обслуговувати? Бо з такими темпами її в Пирятині скоро взагалі не буде. Серйозність цих, на жаль, негативних змін лякає можливими наслідками. Якщо, наприклад, поки породіллю «швидка» везтиме в Лубни чи Гребінку, то можна дорогою й народити, а в Пирятині тим часом комусь померти, бо наскільки відомо, район обслуговує дві карети «швидкої допомоги», і бути одночасно в кількох місцях - не вдасться, а кожна хвилина може стати вирішальною.
Що робити хворим, якщо їх буде більше, ніж передбачатиме кількість місць в лікарні? Їхати в інші райони? Наскільки це буде зручно літнім людям та й іншим, хто потребує медичної допомоги, і як це відобразиться на їхньому здоров’ї,- страшно навіть подумати. Складається враження, що людське життя втрачає свою цінність, коли йдеться про економію коштів, бюджети і реформи. Напевно, ті «вищі сили», які впроваджують такі нововведення, ніколи не відчують на собі безпорадності тих людей, яких вони позбавили найелементарнішого, але водночас найважливішого - права на нормальне лікування. До яких наслідків приведе ця ситуація, - поки не відомо. Але, дай Боже, щоб у випадку з Пирятинською центральною районною лікарнею вони ще не стали й плачевними.
Л. ПРАВДІНА

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (27.01.2017) | Автор:

Переглядів: 90 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus