Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Делегація представників ОТГ Житомирщини відвідала Пирятин


23 червня Пирятинську міську ОТГ відвідала делегація представників 17-ти ОТГ Житомирської області. Візит мав на меті вивчення досвіду нашої громади у впровадженні реформи децентралізації, міжмуніципального співробітництва, освітньої, культурної та молодіжної політики.
В Центрі громадського діалогу гостей ознайомили з досягненнями ОТГ та викликами, які виникали на шляху реформування. Презентував Пирятинську об’єднану територіальну громаду міський голова Олексій Рябоконь. З цікавістю представники ОТГ Житомирщини слухали про функціонування старостатів, розробку інвестиційного паспорта району, участь громади у численних проектах. Виконуючий обов’язки начальника міського відділу освіти Микола Василенко детальніше ознайомив з розвитком галузі освіти в громаді, зокрема розповів про створення опорної школи на базі міської школи №6. Гості найбільше цікавилися організацією харчування в навчальних закладах та були відверто здивовані, що, передавши цей процес в руки адміністрацій навчальних закладів, вдалося значно здешевити середню вартість обіду.
Після ознайомлення з презентацією гості побували в Центрі надання адміністративних послуг, облаштування якого знаходиться на завершальному етапі, та в Пирятинському ліцеї, де оглянули кабінет англійської мови, басейн та центр позашкільної освіти і розвитку дитини „Долоньки“.
В рамках візиту до Пирятина представники ОТГ Житомирської області побували на найбільшому підприємстві міста – АТ «Пирятинський сирзавод».
Підсумовуючи результати візиту, голова Ушомирської ОТГ Людмила МАЛА зазначила:
- Як представникові молодої ОТГ (Ушомирська громада працює лише рік) мені було надзвичайно цікаво дізнатися про роботу виконавчого комітету вашої громади, які проекти реалізовуються, як працює освітня галузь. Представлена нам презентація докладно показала напрацювання, якими ми з вашого досвіду можемо скористатися. Зокрема, варта уваги організація харчування в закладах освіти, робота з обдарованою молоддю. Я зробила висновок, що необхідно провести аналіз роботи нашої громади в усіх сферах, і вже, виходячи з такого аналізу планувати участь у різноманітних грантових програмах для того, щоб мати змогу залучати додаткові кошти для реалізації різноманітних проектів.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (28.07.2017) | Автор:

Переглядів: 62 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus