Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати аналізували роботу відділу будівництва та архітектури міської ради


19 червня відбулося чергове планове засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та планування.
Депутати заслухали інформацію про стан реалізації проекту облаштування ЦНАПУ міської ОТГ, про результати підготовки проектно-кошторисної документації, запланованої до розробки у 2017 році, ознайомилися з календарним планом роботи відділу будівництва та архітектури міської ради на 3-й квартал цього року.
Про стан реалізації спільного проекту Пирятинської міської ради та компанії GIZ доповів заступник міського голови Максим Варава. За його словами, будівельні роботи вже завершено, наразі підрядна організація усуває виявлені незначні недоліки системи опалення та водовідведення. Загальна вартість проекту становить 1,7 млн. грн., з яких 841,3 тис. грн. – кошти міськради, 890,1 – кошти GIZ. Депутати цікавилися, чому проект реалізовувався довше, ніж попередньо планувалося? Заступник міського голови Ігор Шикеринець пояснив, що тривалий час відбувалося узгодження з архітекторською групою GIZ.
Також М. Варава доповідав і про виготовлення проектно-кошторисної документації у 2017 році. Наразі в процесі розробки перебуває 10 проектів, ще 7 - проходять державну експертизу. В результаті обговорення депутати рекомендували пришвидшити процес виготовлення проектно-кошторисних документацій та ставити в пріоритет проекти загальноосвітніх шкіл, адже їх реалізацію треба встигнути завершити до початку навчального року, а часу лишилося вже зовсім мало.
Під час засідання депутати розкритикували представлений до їх уваги календарний план роботи відділу будівництва та архітектури міської ради на 3-й квартал поточного року. За словами Раїси Андрейщук, для налагодження ефективної роботи необхідно позбутися «броунівського руху» і чітко виокремлювати завдання та етапи їх виконання. Це значно полегшить роботу спеціалістам відділу, а депутатам дасть можливість розуміти, які проекти і в якій послідовності реалізуються. В результаті співпраця вийде на якісно новий рівень. М. Вараві рекомендовано до засідання постійної комісії міськради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, що відбудеться 23 червня, подати оновлений план роботи відділу будівництва та архітектури міської ради.
Ще одне питання порядку денного на засіданні комісії представив начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Олександр Новіков. Воно стосувалося проекту міжмуніципального співробітництва „Підвищення якості водозабезпечення громад“. Міська рада спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад готує проектну заявку на конкурс Ради Європи в рамках програми „Децентралізація і територіальна консолідація в Україні“.  В разі перемоги Пирятинська ОТГ отримає грант на фінансування заміни ліній водопостачання в сільських населених пунктах, що оцінюється в декілька мільйонів гривень.
В «різному» члени комісії розглянули декілька пропозицій депутата районної ради Єгора Киричевського щодо покращення інфраструктури міста та населених пунктів ОТГ. Одна з пропозицій – вивчення досвіду Веселівської ОТГ Запорізької області, яка придбала асфальтний завод і зробила його своїм комунальним підприємством. За інформацією сайту Асоціації міст України, вартість міні-заводу склала близько 127 тис грн. Депутати підтримали пропозицію вивчити можливість перейняти досвід колег із Запорізької області.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (28.07.2017) | Автор:

Переглядів: 54 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus