Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати міської ради затвердили план соціально-економічного розвитку на 2017 рік


3 березня відбулося друге пленарне засідання 20-ї сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.
Почали роботу із розгляду та затвердження Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ на 2017 рік. В його основі – ґрунтовний аналіз виконання бюджету ОТГ в 2016 році та визначення основних пріоритетів діяльності міськради відповідно до Стратегії розвитку Пирятинської міської ОТГ на 2017-2020 роки. Депутати одноголосно підтримали План соціально-економічного розвитку. Отже, у 2017 році робота міської ради буде спрямована на реалізацію наступних цілей: створення позитивного іміджу Пирятинської громади, розвиток збалансованого підприємництва, розвиток туристичного бізнесу, створення системи збору та утилізації відходів, модернізація та розвиток інфраструктури громади, ремонт доріг та благоустрій, створення ощадливої системи енергопостачання громади, вдосконалення системи комунікації з громадою, забезпечення високої якості життя громадян. Серед конкретних заходів - розробка інвестиційного паспорта громади, документа, в якому будуть представлені всі інвестиційні пропозиції, утворення освітнього округу в межах ОТГ, будівництво полігону ТВП, третьої черги очисних споруд міста та багато іншого.
Протягом сесії обранці затвердили 32 цільові програми, деякі зі жвавими обговореннями та уточненнями. Зокрема, голова одного з новостворених ОСББ Людмила Тучіна запропонувала декілька змін до Програми сприяння створенню ОСББ на 2017-2018 роки, в тому числі – виключити норму про можливість участі ОСББ в програмі за умови погашення не менш як 55% заборгованості за комунальні послуги. Адже законодавством чітко визначено, що ОСББ не є правонаступником боргу жителів будинку за комунальні послуги і стягненням боргу можуть опікуватися лише підприємства-надавачі послуг. Але присутніх керівників комунальних підприємств міста обурила така позиція. На їх думку, ОСББ повинні брати активну участь в стимулюванні співвласників сплачувати комірне. Після обговорення програму затвердили з подальшим доопрацюванням.
Також внесли зміни до Програми соціального захисту населення на 2017 рік, а саме: доповнили заходами з відшкодування перевізникам компенсації за пільгове перевезення окремих категорій громадян у приміському та міському автотранспорті загального користування та надання матеріальної допомоги громадянам на відшкодування збитків внаслідок непередбачуваних обставин (пожежа, затоплення тощо).
Серед затверджених сесією програм на 2017 рік - Програма підтримки місцевих товаровиробників «Вироблено на Пирятинщині», яка передбачає проведення інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію місцевих товаровиробників, Програма організації рятування людей на водних об’єктах міста Пирятина у літній період, Програма «Питна вода», заходи якої передбачають буріння нової свердловини, придбання засобів обліку холодної води на свердловини, відновлення мережі водопостачання на суму 1,9 млн. грн., Програма «Стипендії міської ради обдарованим дітям», Програма забезпечення якісними медичними послугами жителів Пирятинської міської ОТГ, яка передбачає придбання двох автомобілів «Reno Duster» для покращення надання первинної медичної допомоги жителям громади, та інші програми, що стосуються розвитку соціальної сфери, інфраструктури, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини та комунального господарства.
Крім того, рішенням сесії створено методичну службу при відділі освіти Пирятинської міської ради, затверджено штатний розпис апарату міської ради та її виконавчих органів у складі 76 штатних одиниць.
Під час засідання депутати міської ради розподілили майже 18 млн. грн. вільного залишку на фінансування прийнятих програм та інших видатків, затверджених змінами до бюджету Пирятинської міської ОТГ на 2017 рік.
На засіданні сесії були присутні 18 депутатів міської ради. Вів засідання міський голова Олексій Рябоконь.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.03.2017) | Автор:

Переглядів: 77 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus