Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати міськради готуються до сесії


25 травня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.
Розпочали роботу з розгляду листа директора Пирятинського ліцею Віри Хропко. Вона повідомила, що ліцей цього року, беручи участь в Проекті «Go Camp Ukraine», став однією з п’яти шкіл в Полтавській області, яка отримала можливість організувати на базі свого навчального закладу літній англомовний табір. Такий пришкільний табір передбачає живе спілкування з носієм мови – волонтером Корпусу Миру, роботу в команді, використання різноманітних активних форм вивчення мови. Діти матимуть змогу і навчатися, і весело та цікаво проводити дозвілля. За умовами Проекту приймаюча сторона повинна забезпечити волонтера проживанням, харчуванням, а також всіма матеріалами, необхідними для роботи волонтера на 2 тижні (з 12 по 23 червня). На ці потреби необхідні кошти в сумі 12,430 тис. грн. Саме з проханням профінансувати організацію англомовного літнього табору і звернулася директор ліцею до міської ради. Депутати підтримали пропозицію та погодили винести питання фінансування на сесію міськради.
Також розглянули листа Пирятинської ЦРЛ щодо надання дозволу на розробку Програми забезпечення надання медичної допомоги Пирятинською ЦРЛ жителям міської ОТГ на 2017 рік. Аналогічну програму вже профінансувала районна рада. Адміністрація ЦРЛ подала на розгляд депутатів потреби вторинки на 2017 рік. В результаті обговорення до першочергових потреб віднесли придбання автомобіля для забезпечення надання ургентної допомоги, тобто забезпечення цілодобово можливості підвозу вузькопрофільних спеціалістів для надання необхідних консультацій хворим в приймальному відділенні та відділеннях стаціонару. Також погодили винести на сесію необхідність невідкладного фінансування придбання препаратів інсуліну, адже державних коштів, виділених на ці потреби, - недостатньо. Третім пунктом першочергових потреб визначили фінансування надання медичної допомоги учасникам АТО.
Далі депутати розглянули лист ЦПМД та погодили винести на розгляд сесії виділення коштів на оплату енергоносіїв Центру первинної медичної допомоги.
Серед питань порядку денного розглядали внесення змін та доповнень до програм міської ради. Зокрема, погодили винести на розгляд сесії зміни до Програми покращення матеріально-технічної бази ФАПу в с. Олександрівка у 2017 році з виділенням додатково 6,1 тис. грн. на придбання меблів. 10 тис. грн. погодили додати до фінансування Програми розвитку пріоритетних видів спорту на 2017 рік, а саме - для проведення навчально-тренувальних зборів з підготовки до участі в Чемпіонатах області та України, що відбудуться влітку в Одеській області.
В програмі Діяльності Пирятинської міської ради на 2017 рік погодили збільшити фінансування на виготовлення Генерального плану міста з 60 тис. грн. до 83,71 тис. грн.
Також члени комісії погодили винести на сесію затвердження Програми «Шкільна парта – 2017-2019» з фінансуванням у 2017 році в сумі 561,5 тис. грн., а також Програми «Облаштування місця відпочинку на річці Удай» з фінансуванням в сумі 27,3 тис. грн.
Крім того, депутати погодили винести на розгляд сесії зміни до штатного розпису виконкому міської ради, а саме - введення посади головного спеціаліста з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи виконкому міської ради. Спочатку пропонувалося утворити сектор з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи у складі двох штатних одиниць, але депутати вирішили, що з навантаженням, передбаченим для виконання повноважень міськради в сфері цивільного захисту та мобілізаційної роботи, впорається і один працівник.
Завершальним питанням порядку денного роботи комісії було обговорення внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади.
Чергове засідання сесії міської ради відбулося 31 травня. Про його результати читайте в наступному номері «Пирятинських вістей».
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 38 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus