Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати прийняли ряд змін до бюджету міської ОТГ

10 липня відбулося засідання 25-ї позачергової сесії міської ради сьомого скликання. Серед питань порядку денного - внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода» на 2017 рік, внесення змін до бюджету міської ОТГ та питання про перерахування коштів спеціального фонду на рахунок загального фонду бюджету міської ОТГ.
Депутати одноголосно погодили зміни та доповнення до Програми «Питна вода» на 2017 рік, а саме - включення до заходів Програми придбання глибинного насоса з фінансуванням 50 тис. грн.
Проголосували також за зміни до бюджету, зокрема, затвердили наступні видатки: 40 тис. грн. передали Центру первинної медичної допомоги на фінансування часткового або повного забезпечення пільговими рецептами пільгових груп населення та хворих окремих категорій; 110 тис. грн. – ЦРЛ на придбання препаратів інсуліну; 850 тис. грн. передали до районного бюджету на утримання терцентру; 40 тис. грн. – управлінню соцзахисту на виплату надбавки працівникам, які виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги; 200 тис. грн. – РС ГУ ДСНС на придбання запасних частин до пожежно-рятувальної техніки; 40 тис. грн. – НПП «Пирятинський» на придбання оксиметра, фотопастки, фотоапарата, GPS-приладів для проведення наукової роботи та фіксації червонокнижних видів фауни; 950 тис. грн. – на заходи з енергозбереження в освітніх закладах ОТГ, а саме - заміну вікон в Пирятинському ліцеї та ДНЗ «Сонечко». Затвердили й деякі інші видатки.
Під час засідання депутати включили до порядку денного та проголосували за зміни до Програми утримання служби благоустрою КП «Каштан», а саме - фінансування капітального ремонту бульдозера «Т-130» в сумі 250 тис. грн., і внесли відповідні зміни до бюджету.
В «різному» обговорювали декілька питань. Заступник міського голови Максим Варава доповів, що з обласного бюджету для будівництва полігону ТПВ на базі Пирятинського міського сміттєзвалища виділено 1 млн грн. Хоча, за попередньою домовленістю, реалізацію цього проекту вартістю 6,2 млн грн. повинні були фінансувати обласний бюджет та бюджет Пирятинської міської ОТГ в рівних частинах. Окрім того, Управління капітального будівництва міста Полтави, яке планує реалізовувати проект, просить укласти з ним договір суперфіції, тобто користування землею для будівництва. Але в проекті договору зазначена площа усього сміттєзвалища в 16,5 га, а не 6 га, які передбачені для полігону ТПВ. Тому і спеціалісти міськради, і депутати мають сумнів, що працівники КП «Каштан» зможуть використовувати сміттєзвалище під час будівництва і, що особливо важливо, контролювати, чи не вивозять туди нелегально сміття. Це питання вирішили детально дослідити і створити для цього робочу групу.
Заступник міського голови Ігор Шикеринець доповів про вивчення пропозиції депутата обласної ради Івана Близнюка встановити на території міста 5-ти антивандальних та workout спортивних майданчиків. І. Близнюк пропонує витратити з 1 млн грн., передбачених йому як депутату з Фонду розвитку місцевого самоврядування обласного бюджету, 587 тис. грн. на придбання та доставку устаткування та спортивного приладдя для майданчиків. Ще в більше ніж 400 тис. грн. обійдеться їх встановлення. Це вже, за пропозицією І. Близнюка, має фінансувати бюджет міської ОТГ. Міркуючи, звідки взяти кошти для співфінансування, яке, до слова, необов’язкове (депутати обласної ради можуть погодити використання 1 млн на розвиток території округу, від якого обиралися, без співфінансування з місцевого бюджету), депутати міськради вирішили запропонувати з 587 тис. грн. профінансувати обладнання нехай лише 3-х майданчиків, але і з придбанням, і з встановленням.
Знову обговорювали депутати і питання аварійності частини даху багатоповерхового будинку по вулиці Європейська, 66-А. З початку 2017 року місцеві бюджети не мають права фінансувати капітальні видатки на житловий фонд. Тому КП «Каштан» не має можливості замовити підряднику ремонтні роботи, а своїми силами необхідні об’єми робіт виконати не в змозі. Єдиний вихід зі складної ситуації депутати бачать у створенні ОСББ, адже в такому випадку КП «Каштан» при передачі будинку зі свого балансу на баланс ОСББ повинне буде усунути недоліки, тобто відремонтувати дах. А міська рада, у свою чергу, матиме законні підстави фінансувати такі видатки. Саме таку пропозицію і озвучили депутати жительці квартири, над якою протікає дах. І створювати ОСББ необхідно якомога швидше, щоб встигнути до настання холодної пори року.
У сесійній залі були присутні 17 депутатів міської ради. Вів засідання міський голова Олексій Рябоконь.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (10.08.2017) | Автор:

Переглядів: 180 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus