Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати районної ради готуються до чергової сесії


18 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради. Депутатами обговорювалися питання, що були винесені на чергову сесію 20 жовтня.
На початку засідання голова районної ради Сергій Пазюк зачитав лист з проханням про виділення коштів на лікування пирятинки Оксани Степанухи, який надійшов від відділу культури, туризму та архіву РДА. На лікування жінки депутати виділити 10 тисяч гривень.
Далі голова райради зачитав присутнім низку листів з проханням про виділення коштів на нагальні проблеми. Зокрема, на навчання, оздоровлення та лікування трьох дітей, хворих на туберкульоз; придбання одягу для учасників ансамблю «Джерело» - 20 тисяч гривень; на отримання пільгового кредиту на придбання житла відповідно до районної цільової Програми кредитування індивідуального житлового будівництв на селі у Пирятинському районі «Власний дім» на 2012-2016 роки - 30 тисяч гривень; на дофінансування закладу Центру первинної медичної допомоги 100 тисяч гривень; відшкодування коштів за надання послуг центральної районної лікарні; ремонту Крячківського сільського клубу, тощо.
Під час обговорення питання щодо дофінансування центральної районної лікарні (200 тисяч гривень), яке на сьогодні здійснюється з бюджету районної ради, депутати запропонували провести спільне зібрання депутатських корпусів районної та міської рад з метою узгодження питань щодо утримання соціальних об’єктів.
Також депутати райради розглянули питання затвердження районних Програм та внесення змін до діючих, призначення директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району, затвердження списку присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області; погодили підписання Угоди про співпрацю між Пирятинською районною радою та сільськими радами району; затвердження Статуту Пирятинського центру первинної медичної допомоги в новій редакції; надання дозволу центральній районній лікарні на переобладнання приміщень для розміщення котельні на альтернативному паливі та ще ряд інших нагальних питань.
Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк. У засіданні також взяли участь заступник голови районної ради Олексій Гусак, голова райдержадміністрації Олег Куча та його заступник Ольга Яременко. 
Світлана ДОВГЕНКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (24.10.2016) | Автор:

Переглядів: 60 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus