Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати районної ради – про плани на 2017-й рік

Початок року – час, коли ми будуємо плани на рік, що попереду. Які плани своєї роботи мають депутати районної ради на наступний рік, - ми поцікавилися у народних обранців.
Іван ПИЦЯК:

- Оскільки я – голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, то питання, над вирішенням яких планую працювати наступного року, пов’язані з цими галузями. У 2017-му треба закінчити розпочату кілька років тому справу: ремонт сільських закладів охорони здоров’я. У сільських ФАПах проведено великий обсяг робіт по ремонту, але залишилися і деякі невирішені питання. Хотілося б, щоб до кінця наступного року було зроблено все необхідне для того, щоб створити умови для надання якісних медичних послуг населенню. Дуже хвилює мене і подальша доля територіального центру та людей, яких вони обслуговують. Спільними зусиллями нам вдалося зберегти колектив. Тепер же цьому колективу слід якомога активніше працювати, робити все для того, щоб послуги були доступні не лише міському, а й сільському населенню. Адже фактично, крім допомоги від соцпрацівників, яку отримують одинокі люди в селах, та одноразових виїздів працівників для надання послуг з масажу тощо, більше жодних послуг не отримують. Можна було б вирішувати якось питання і прання речей, і ремонту взуття. Наприклад, встановлювати контейнери, в яких їх збирати та після цього відвозити у Пирятин. Треба шукати якісь шляхи, щось змінювати. Так само необхідно покращувати і умови перебування одиноких непрацездатних людей, які проживають у стаціонарному відділенні терцентру у Вишневому. Для вирішення цих питань необхідно ретельно та активно працювати і депутатському корпусу, і керівництву райради.
Окрім цього, важливим напрямком роботи вважаю для себе цивілізовану боротьбу зі стихійними сміттєзвалищами на території району.

Ніна ХОЛОДКОВА:

- Хочу почати з того, що життя моє віддано селу Каплинці, де я живу, де пропрацювала довгі роки. Тому його проблеми, його біди мені – близькі та болючі. Хочеться, щоб у селі була робота, щоб його не покидала молодь, щоб воно розвивалося, а не занепадало. Не в моїх силах і не в силах моїх колег-депутатів райради збільшити пенсії для людей похилого віку, але ми можемо, повинні і будемо сприяти тому, щоб люди мали достойне медичне обслуговування, щоб доступними та якісними для них були послуги різних районних установ та організацій, щоб вони відчували тепло та турботу, щоб бачили, що потрібні. Не в моїх силах зводити будинки, розвивати інфраструктуру, але я можу і буду допомагати у вирішенні тих проблем, з якими до мене звертатимуться мої виборці.

Олександр ДЕМИДЕНКО:

- Своїми завданнями як депутата районної ради по округу, до складу якого входять села Вікторія та Архемівка, вважаю сприяння у продовженні початих цього року в селі добрих справ. Протягом 2016 року у Вікторії відновлено вуличне освітлення по центральній вулиці, ці роботи хотілося б продовжити наступного року на решті вулиць. Те ж саме стосується і проведення ямкового ремонту, який проведено на центральній вулиці села. Думаю, ці роботи буде продовжено й у 2017-му. Окрім цього, потребує вирішення питання відновлення вуличного освітлення і в Архемівці. Ще одним завданням і місцевої влади, і себе, як представника Вікторійської громади на рівні району, вважаю сприяння у продовженні ремонту сільського Будинку культури.
Ще одне завдання, вирішення якого вважаю одним з першочергових і для себе, і для решти колег-депутатів, - вирішення проблеми вивезення та утилізації твердих побутових відходів у селах району. Районна рада планує кардинально взятися за вирішення цього питання, придбати сміттєвоз та, можливо, й іншу техніку, яка буде використовуватися для вирішення проблеми боротьби зі сміттям.

Петро ГРЕЧКА:

- Мене як депутата районної ради хвилює питання подальшого співіснування Пирятинського району та об’єднаної територіальної громади. Хотілося б, щоб Пирятинщина була єдиною і неподільною, адже той процес розподілу, передачі нажитого усією громадою майна – закладів культури, охорони здоров’я є болючим і складним. Добре було б, щоб від цього не страждали люди, добробут яких і має бути основним результатом реформ.
Нам спільно потрібно вирішувати, як зробити так, щоб на теренах району з’явився експерт, який би видавав довідки про причину згорання електроприладів. Жителі не одного села протягом останніх років постраждали від того, що через «скачки» напруги в електромережі погоріли прилади, а подати до суду люди не можуть, бо нікому видати довідку. З цим треба щось робити, якось захистити інтереси людей в ситуації, від якої ніхто не застрахований.
Ще один важливий напрямок роботи – якомога активніше сприяння впровадженню на теренах району заходів по енергозбереженню та застосуванню альтернативних джерел енергії, що є дуже актуальним у час дорогих тарифів.

Едуард ОШОВСЬКИЙ:

- Завдання кожного депутата – створення умов для покращення життя людей, які віддали свої голоси за тебе. А що потрібно в першу чергу кожній людині: стабільний дохід, впевненість у завтрашньому дні. Це і повинно слугувати нам нашим завданням: створення нових робочих місць та сприятливих умов для залучення інвестицій у район, пошук інвесторів. Якщо нам вдасться досягти якихось результатів у цьому напрямку, – нам недарма довірили свої голоси наші виборці.

Володимир ГУДЗЬ:

- Я - депутат районної ради, делегований до цього органу самоврядування міськими жителями. Відстоюючи інтереси своїх виборців, вважаю за доцільне сприяти у вирішенні важливих питань, таких як облаштування дитячого майданчика в районі вулиць Острів, Замок тощо. По Замку також необхідно вирішувати питання ямкового ремонту асфальтового покриття вулиці. Ці питання порушуватиму відразу ж після того, як будуть сприятливі погодні умови для їх вирішення, тобто з настанням весни.

Олександра ГУЦАЛЕНКО:

- Актуальним та важливим для моїх виборців – жителів Березової Рудки є питання надання архітектурним та історичним пам’яткам нашого села статусу музею-заповідника. Це питання вже піднімалося на рівні району, зараз воно доопрацьовується таким чином, щоб прийняття рішення дозволило зберегти інтереси селян, не створювало перешкод для ведення їхньої господарської діяльності. Сподіваюся, що у 2017 році питання вдасться вирішити позитивно.
Ще одним важливим для сільської громади є питання якісної води у Березовій Рудці. На даний час ситуація стабільна і вода в оселі жителів села подається якісна. Але і далі його слід тримати на контролі.

Сергій ГІС:

- Створення у селах району нових робочих місць, відкриття нових, хай навіть невеликих фірм, - це той шлях, який може призвести до покращення ситуації у невеликих населених пунктах. Адже це сприятиме тому, що молодь не виїжджатиме з села, а отже, - працюватиме і для наповнення місцевих бюджетів. Робота в цьому напрямку є важливим завданням не лише моїм, а й кожного депутата.

Єгор КИРИЧЕВСЬКИЙ:

- Серед завдань, які я ставлю перед собою як перед депутатом, не лише на наступний рік, а й на всю каденцію, питання, які стосуються галузей освіти, культури, спорту. Підвищення якості освіти, на мою думку, можливе за рахунок оновлення, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, оснащення шкіл сучасною технікою. Ще одне завдання по цій галузі - впровадження енергозберігаючих технологій, проведення ремонтів у школах із застосуванням енергозберігаючих технологій. По галузі культури ми маємо працювати у напрямку відродження та збереження народної творчості, народних традицій, забезпечення доступності населення до всіх видів культурних послуг. Забезпечення доступу широких верств населення до занять фізкультурою та спортом з метою покращення їх здоров’я, - це також важливий напрямок роботи депутатського корпусу в цілому і кожного депутата. Ну і наостанок вважаю за доцільне працювати у напрямку представлення туристичної привабливості району на туристичних виставках, форумах, презентаціях.

Владислав БЛИЗНЮК:

- Наступного року плануємо втілити в життя глобальний проект - спільно із депутатами обласної ради, Дейманівської сільською радою будемо працювати над вирішенням глобальної проблеми – очистки гирла річки Удай в межах села. Буду ініціювати наступного року виділення коштів з районного бюджету на проведення футбольного турніру між шкільними командами району. Загалом же, завданням кожного депутата і себе в тому числі вважаю покращення якості життя населення, сприяння у вирішенні проблем жителів села.

Олег ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ:

- В районній раді я представляю інтереси жителів двох сіл нашого району: Нових Мартиновичів та Кротів. Вирішення їхніх проблем і вважаю першочерговим завданням для мене як для депутата. Аби чути про проблеми з перших вуст, планую і далі зустрічатися зі своїми виборцями. Одна з першочергових проблем для жителів Кротів - ремонт сільської дороги. Сільська рада цього року частково провела ямковий ремонт, але коштів було недостатньо на проведення всього обсягу необхідних робіт. Тому будемо працювати над тим, аби у 2017-му вирішити цю проблему.
Ще один напрямок роботи, в якому планую працювати і як депутат, і як керівник сільгосппідприємства, що працює на теренах Давидівської сільської ради, - встановлення нових автобусних зупинок в центрі Нових Мартиновичів та на під’їзді до села.
Більше нам всім спільно потрібно працювати над благоустроєм наших сіл. Планую вже навесні ініціювати роботи по розчищенню узбіччя дороги, яка веде від повороту на Нові Мартиновичі до Давидівки. Раніше, за часів колгоспів, такі роботи люди проводили власними силами. Думаю, це можна зробити і зараз, було б бажання. Адже узбіччя вже позаростали так, що на дорозі дві машини не можуть розминутися.
Ще один важливий напрямок спільної з сільською радою роботи – боротьба зі стихійними сміттєзвалищами.

В’ячеслав ЛУЩИК:

- У районній раді я представляю інтереси жителів Грабарівки, тому моє першочергове завдання – відстоювання саме їхніх інтересів. Великою проблемою для жителів нашого села, особливо молодих родин з дітьми, є відсутність у селі школи. Тому основним своїм завданням на наступний рік я вбачаю роботу по відновленню хоча б початкової школи у Грабарівці. У нашому селі – багато дітей, щоранку вони роз’їжджаються двома шкільними автобусами у школи сусідніх сіл. Тому цю проблему треба вирішувати.
Цього року ми активно ремонтували сільські дороги у Грабарівці, підприємство, яке я очолюю (ТОВ «Руда»), теж виділяло 100 тисяч гривень на співфінансування проекту по ремонту доріг. Думаю, що наступного року будемо продовжувати працювати в цьому напрямку і підтримувати у належному стані інші, не відремонтовані цього року дороги.
Ну і, звісно, я завжди цікавлюся проблемами своїх виборців, намагаюся допомагати у їх вирішенні. Цю роботу продовжуватиму і наступного року.

Микола КОВТУН:

- Як і цього року, в наступному буду продовжувати роботу в профільних комісіях районної ради, працюватиму зі своїми виборцями та захищатиму їхні інтереси та права.
Опитування провела
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (30.12.2016) | Автор:

Переглядів: 97 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus