Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати райради долучаються до вирішення проблеми Великокручанського спортзалу


21 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму і з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я. У ході кількагодинного зібрання депутати розглянули ряд листів, що надійшли до районної ради, та обговорили питання, які виносяться на розгляд сесії районної ради, котра відбудеться 3 березня.
На початку зібрання депутати розглянули лист Великокручанської сільської ради щодо передачі будівлі спортзалу колишнього військового містечка у її комунальну власність для того, аби учні сільської школи мали місце для проведення уроків фізичної культури. Проблему на засіданні озвучила група активістів – сільські депутати та члени виконкому сільської ради. З наведених ними фактів зрозуміло, що питання – надзвичайно складне і, аби вирішити його у правовому полі, потрібно детально його вивчити. Тому голова районної ради Сергій Пазюк дав доручення фахівцям – провести відповідну роботу і вивчити можливі шляхи виходу зі складної ситуації.
Після розгляду вище зазначеного питання депутати заслухали та обговорили низку листів, які надійшли до районної ради. Частина з них – з проханнями про додаткове виділення коштів (на фінансування заробітної плати працівникам районного Будинку культури, на оплату енергоносіїв цього закладу, на відшкодування пільг визначеним категоріям населення, на дофінансування галузі вторинної медичної допомоги). Частина листів стосувалася передачі сільськими радами субвенцій районному бюджету на забезпечення безкоштовним харчуванням учнів початкової школи, на потреби сільських закладів охорони здоров`я тощо.
Сергій Пазюк також ознайомив членів депутатських комісій зі зверненнями депутата обласної ради Андрія Сімонова щодо необхідності покращення матеріально-технічної бази сільських ФАПів та встановлення антивандальних спортивних майданчиків на територіях сільських рад району.
Ретельно та виважено підійшли депутати до розгляду програм, які плануються до затвердження на сесії. Оскільки представлені програми за обсягом необхідних коштів потребують значних об’ємів фінансування, яке перевищує реальні можливості районного бюджету на даному етапі, то частину програм планується профінансувати частково з подальшим дофінансуванням протягом року.
Після детального обговорення члени депутатських комісій погодили винести на розгляд чергової сесії план роботи Пирятинської районної ради на поточний рік, зняття з контролю районних програм, затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік та переліку закладів культури тощо. Крім того, народні обранці обговорили питання структури Пирятинського центру первинної медичної допомоги, передачі будівлі газової котельні Смотриківської школи на баланс сільської ради, результати реалізації проектів районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Пирятинського району 2016 року та інше.
У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, голова райдержадміністрації Олег Куча та депутат обласної ради Олександр Гаркавенко.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (24.02.2017) | Автор:

Переглядів: 66 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus