Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати райради підняли проблему незаконного грального бізнесу


20 жовтня відбулося пленарне засідання 12-ї сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання.

На початку засідання керівники району вручили сільським громадам подяки за проявлену волонтерську ініціативу, забезпечення Української армії необхідними матеріально-технічними засобами для якісного виконання бойових завдань в зоні АТО та за співпрацю з військовослужбовцями оперативно-маневреної групи військової частини А1225. Далі депутати проголосували за виділення 10-ти тисяч гривень на лікування пирятинки Оксани Степанухи.
Першим на сесії депутати розглянули питання про затвердження списку присяжних Пирятинського районного суду. З питання про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території району у першому півріччі 2016 року доповідав начальник Пирятинського відділення поліції Олексій Возний. Він повідомив, що за 6 місяців цього року до відділення поліції надійшло 1919 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зареєстровано кримінальних проваджень, без урахування знятих та минулих років, – 250. Зареєстровано 57 тяжких та особливо тяжких злочинів, за якими 17 особам оголошено про підозру, одне навмисне вбивство та один розбій. Вбивство розкрито. За 6 місяців 2016 року зареєстровано 5 кримінальних проваджень, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України). По даних кримінальних провадженнях особи встановлені, справи направлені до суду з обвинувальним актом.
Під час розгляду цього питання депутат районної ради Віталій Бабак підняв питання функціонування у Пирятині незаконного грального бізнесу. За його словами, на території міста працює п’ять ігрових закладів. Також В. Бабак запропонував депутатському корпусу з цього приводу написати відповідне звернення на ім’я начальника обласного відділення поліції та депутатів Пирятинської міської ради з проханням вплинути на ситуацію. На це начальник Пирятинського відділення поліції О. Возний відповів, що по всіх об’єктах відкрито кримінальні провадження, але у зв’язку з недосконалою законодавчою базою важко довести, що це саме ігровий бізнес. Голова районної ради Сергій Пазюк зауважив, що цю проблему не можна так залишати: «Коли в сім’ї є людина, яка виносить з хати останнє, – це велике горе для всієї родини». Депутат Микола Купріян запропонував знайти вплив на ці заклади на місцевому рівні. У результаті обговорення депутати проголосували за пропозицію, яку вніс В. Бабак.
З питання про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури у І півріччі 2016 року присутніх інформував заступник керівника Лубенської місцевої прокуратури Олександр Пожаров. Він, зокрема, повідомив, що станом на 30 червня 2016 року на території району зареєстровано 370 кримінальних правопорушень. Серед облікованих протягом 6-ти місяців цього року злочинів найбільше кримінальних правопорушень проти власності. Зокрема, 154 крадіжки, 12 шахрайств, 8 привласнень чи розтрати майна, проти життя та здоров’я громадян - 25, у сфері незаконного обігу наркотиків - 4, проти безпеки руху та експлуатації транспорту - 10.
Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року доповідала начальник фінансового відділу РДА Людмила Безушко. Вона зазначила, що за цей період до районного бюджету надійшло 10 419,5 тис. грн. Перевиконання становить 1, 751 тис. грнь. З них: розподілено – 988,175 тис. грн., залишок – 780 тис. грн.
Рішенням сесії затверджено декілька районних програм та внесено зміни до діючих, зокрема, ухвалено Програму часткового відшкодування кредитів, взятих жителями району та ОСББ (ЖБК) на впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних альтернативних газовим котлів у 2016-2020 роках (виділено 20 тис. грн.); цільову Програму сприяння залученню інвестицій у Пирятинський район у 2016-2017 роках (4 тис. грн.); розвитку баскетболу в районі (10 тис. грн.), цільової Програми правопорядок, за якою передбачено облаштування спецпалати для злочинців у центральній районній лікарні (10 тис. грн.) та інші. Крім цього, виділено 75 тис. грн. на встановлення твердопаливного котла у приміщенні райвійськкомату.
Далі депутати ухвалили Угоду про співпрацю між Пирятинською районною радою та сільськими радами району, яка має на меті спонукати сільські ради до впровадження на теренах району Закону України «Про співробітництво територіальних громад», який дає можливість громадам обирати для себе найбільш необхідну форму співробітництва та розпочати її реальне втілення. Крім того, депутати затвердили в новій редакції Статут Пирятинського центру первинної медичної допомоги, внесли зміни до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання та надали дозвіл ЦРЛ на переобладнання приміщень для розміщення котельні на альтернативному паливі. Районна рада також вирішила продовжити термін дії контракту з директором Пирятинської школи естетичного виховання Володимиром Луценком терміном на 3 роки.
Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Олександр Гаркавенко, Андрій Сімонов та голова райдержадміністрації Олег Куча.
Світлана ДОВГЕНКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (27.10.2016) | Автор:

Переглядів: 141 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus