Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати вирішили не поспішати з підвищенням премій працівникам міськради

6 квітня відбулося друге пленарне засідання 21-ї (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання. Обговорювали внесення змін до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Пирятинської міської ради.
Під час першого пленарного засідання 31 березня на голосування депутатам було подано проект рішення «Про внесення змін до рішення 2-ї сесії міської ради сьомого скликання від 11 грудня 2015 року №34 «Про внесення змін та доповнень до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Пирятинської міської ради», яким передбачалося затвердити щорічний перегляд розміру премій міського голови та його заступників. Міський голова Олексій Рябоконь тоді вніс пропозицію доповнити дане рішення змінами до Положення ще й в порядку нарахування премій працівникам міської ради. На даний час премія нараховується від посадового окладу, який становить 1723-1745 грн., тоді як оклади дерслужбовців нині вдвічі більші. Вирівняти ситуацію мав би Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», прийнятий Верховною Радою. Але Президент скористався правом вето і Закон не вступив у силу. Саме це, за словами міського голови, і стало каталізатором внесення пропозиції змінити порядок нараховувати премії не від посадового окладу, а від суми усіх нарахувань (окладу, виплат за ранг, вислугу років та інтенсивність). Такі зміни дадуть можливість збільшити рівень оплати праці в середньому на 1000-1500 грн. та заповнити вакантні місця кваліфікованими кадрами.
Під час другого пленарного засідання 6 квітня питання порядку нарахування премій та зміни періоду затвердження відсотку преміювання було подано депутатам одним проектом рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 16-ї сесії міської ради шостого скликання від 27 квітня 2012 року «Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Пирятинської міської ради». Це обумовлено тим, що зміни, прийняті рішенням №34 від 11.12.2015 року, корегували відсоток премій та періодичність їх перегляду, що затверджені в Положенні. Отже, вносити зміни до рішення №34 фактично означає вносити зміни в зміни. А пропозиція змінити порядок нарахування премій взагалі не стосується рішення №34 від 11.12.2015 року. Тому при підготовці до сесії ці два питання було об’єднано спільним проектом рішення, в якому Положення про преміювання викладено в новій редакції, що враховує обидві пропозиції: і переглядати премії міського голови та його заступників щорічно, і нараховувати премії працівникам міської ради від суми усіх нарахувань.
Частина депутатів не оцінили пропозицію таким чином спростити порядок денний сесії та вимагали розглядати ці питання окремо. Думки народних обранців розділилися: одні пропонували голосувати за проект рішення, що включає обидва питання, інші наполягали, що на голосування необхідно ставити два проекти рішень, по кожному з питань окремо. В результаті ні перші, ні другі не мали достатньої кількості голосів. Тому рішення не прийнято. А міському голові рекомендували до прийняття Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» винагороджувати працівників міської ради максимальними преміями.
Друге питання порядку денного про граничні суми витрат на придбання меблів, оргтехніки, іншого обладнання та устаткування для облаштування Центру надання адміністративних послуг було прийнято одноголосно.
В різному розглянули пропозицію міського голови звернутися до керівництва держави із закликом скасувати абонентську плату за газ, взявши за основу аналогічне звернення депутатів районної ради, прийняте 5 квітня.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (05.05.2017) | Автор:

Переглядів: 49 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus