Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Депутати внесли зміни до бюджетів 2016 та 2017 років


29 грудня відбулася 16-та позачергова сесія Пирятинської районної ради сьомого скликання.
Перед початком засідання всіх присутніх на сесії з Новорічними та Різдвяними святами привітала щедрувальна група районного Будинку культури.

Основною причиною зібрання стало питання внесення змін до бюджету на 2016-й рік. Зміни до показників районного бюджету викликані отриманням субвенції з Державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та водовідведення, квартирної плати в сумі 24356550 грн., які рішенням сесії були направлені головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню соціального захисту населення РДА.
Окрім цього, затверджено і рішення про районний бюджет на 2017 рік. Необхідність повторно розглянути це питання (нагадаємо, районний бюджет-2017 було прийнято на сесії 22 грудня) виникла у зв’язку з передачею міжбюджетних трансфертів від ОТГ: медичної субвенції, додаткової дотації та субвенції на утримання територіального центру.
В ході сесійного засідання депутати затвердили Порядок використання коштів бюджетів усіх рівнів, спрямованих на виконання заходів Програми розвитку аграрного комплексу Полтавщини  за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямком «Розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації» на території Пирятинського району, затвердили Календарні плани на 2017 рік та внесли доповнення до рішення 19-ї сесії районної ради шостого скликання від 27 грудня 2012 року «Про передачу майнового комплексу, розташованого за адресою: с. Каплинці, вул. Калініна, 7-а».
Голова районної ради Сергій Пазюк зачитав депутатам відповідь на звернення, яке було прийняте на одній із сесій райради наприкінці осені 2016 року, стосовно недопущення приєднання Пирятинського управління Пенсійного фонду до Гребінківського. Отримана відповідь не порадувала: Пирятинське управління таки ввійде до структури Гребінківського і зроблено це буде, як відзначено в листі, «з метою покращення якості надаваних послуг»…
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Олександр Гаркавенко, голова райдержадміністрації Олег Куча. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (11.01.2017) | Автор:

Переглядів: 58 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus