Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дерево розбрату


До редакції зателефонувала пирятинка Валентина НОСКО. Вона розповіла, що працівники Пирятинської філії ПАТ «Полтаваобленерго» без відома господарів обрізали дерево у дворі по вул. Січових Стрільців, 37.
Жінка обурена, говорить, що таке вже трапляється не вперше.
«Обрізали горіх, який приносить дохід. Я заздалегідь домовилася, щоб спеціаліст обрізав дерево у лютому, аби не завдати шкоди рослині, - розповіла Валентина Миколаївна. - Але без мого дозволу працівники філії обпиляли його на свій розсуд!»
Жінка впевнена, що дії працівників обленерго незаконні.
За коментарями з цього приводу ми звернулися до начальника Пирятинської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Ольги МІНЕНКО. Вона розповіла, що історія з «незаконною обрізкою» триває вже кілька років. Ольга Миколаївна надала заяву від Аліни Брагінської, власниці ділянки за вказаною адресою, отриману ще у 2013 році, а також листи-відповіді на неї. В заяві зазначено: «Прошу Вас вирішити питання про винесення опор електромереж за межі моєї земельної ділянки, що знаходиться по вул. Жовтнева, 37 (нині – вул. Січових Стрільців – ред.). В січні 2011 та лютому 2013 року самовільно без попередження і повідомлення працівниками обленерго злочинно, по-хижацькому було пошкоджено вісім фруктових дерев. Спиляно верхівки, скелетні гілки, залишено 1/3 гілок на деяких деревах. Спиляні гілки залишено на деревах. Завдано моїй сім’ї моральних і матеріальних збитків».
У листі-відповіді начальник філії повідомляє, що власники зелених насаджень повинні виконувати підрізку гілок, не допускаючи їх до ліній електромереж ближче, ніж на 2 м, а також забороняється висаджувати дерева в охоронних зонах. «Враховуючи те, що роботи по утриманню та доглядом за зеленими насадженнями не були виконані власником присадибної ділянки, персонал Пирятинської філії виконав обрізку гілок для запобігання обриву проводів, що могло привести до нещасного випадку або відключення ПЛ», - зазначено у листі. Стосовно винесення опор ЛЕП за межі присадибної ділянки, то ще в одному листі – на цей раз від ПАТ «Полтаваобленерго» - вказано: чинними тарифами на передачу та постачання енергії на переміщення опор коштів не передбачено. «Зважаючи на це, пропонуємо Вам звернутися до Пирятинської філії товариства за отриманням технічних умов, замовленням виконання відповідної проектно-кошторисної документації та виконання монтажних робіт на платній основі», - повідомляється у відповіді.
«Гілки горіха, з приводу якого обурюється пані Носко, знаходилися в охоронній зоні, тож дії працівників, які обрізали їх, – цілком законні», - підсумувала О. Міненко.
Ольга ЛАСА.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (26.01.2018) | Автор:

Переглядів: 54 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus