Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Діалог з громадою щодо результатів позачергової сесії та бюджетної децентралізації

На радість громаді двері міської школи №4 відкрилися 1 вересня і навчальний процес не був затриманий. Але винуватців того, що сталося, не виявилося. Як таке може бути, скажете ви? У нас може, тому що принципи управління залишилися без змін.
Депутатську групу «Трудовий порядок» можновладці звинувачували у зриві навчального процесу. Це найкращий спосіб відвести погляд від реальних винуватців, інформація розповсюджувалася серед вчителів та батьків. Громада повинна знати, що контроль за виконанням капітального ремонту даху школи №4 з боку міської ради був пущений на самотік. Голова міської ради знаходився у відпустці та займався виборами до Верховної Ради. З порушенням регламенту обов’язки виконував його заступник (а не секретар міської ради), який саме і підписував договір на виконання робіт, але відсторонився від організації контролю. Технічний нагляд зі сторони замовника (міської ради), робота якого - запобігти різного плану порушень та контроль за дотриманням термінів на всіх етапах будівництва, а також відповідність обсягів виконуваних робіт проектній документації, «коректно» усунувся від своїх обов’язків. В остаточному підсумку, технічний нагляд за будівельно-монтажними роботами дозволяє уникнути зайвих витрат, точно дотриматися термінів будівництва і здачі об’єкта, гарантує повну відповідальність будови з проектом. Звісно, тепер на місцевий бюджет буде додаткове навантаження щодо усунення недоліків, але хто в цьому разі повинен платити? Безконтрольні дії підрядника призвели до масштабних затікань архітектурної спадщини.
Ініційоване депутатською групою технічне обстеження, яке було виконано з порушенням сесійного рішення, а саме - без технічних засобів і зі значним запізненням. Все робилося для того, щоб завдяки часу наслідки були мінімальними. Затікання значно погіршили технічний стан будівлі, але позитив у тому, що завдяки технічним висновкам були усунені зони особливої небезпеки.
Міська рада позиціонує надзвичайну ситуацію як не значну, але ви, громада, робіть самі висновки! Депутатська група «Трудовий порядок» працює в напрямку максимальної прозорості дій на бездії міської ради.
Згідно отриманих копій експертизи проектно-кошторисних документів у нас ще достатньо запитань щодо робіт, які повинні були бути виконані, громада повинна знати, як використовуються сплачені ними податки до міського бюджету.
Крім того, виходячи із запитання тижня в минулому випуску газети «Пирятинські вісті» щодо забезпечення шкіл міста підручниками, доводимо до вашого відома, шановні пирятинці, що 29.03.2016 року на 8-й позачерговій сесії Пирятинської міської ради були виділені кошти для закупівлі шкільних підручників для учнів 4-х та 7-х класів у розмірі 113748 грн., але чому на 1 вересня 2016 року діти не в повній мірі забезпечені підручниками, - питання до міської ради.
Ми ставимо в «незручне» положення керівний склад міської ради, тому що висвітлюємо їх реальний стан роботи, громада повинна знати правду!
Депутатська група «Трудовий порядок»

Від редакції. Ми направили офіційний запит до міського відділу освіти з приводу порушеного у листі депутатської групи питання: чому до початку навчального року учні 4-х та 7-х класів не в повній мірі забезпечені підручниками, хоча кошти з міського бюджету були виділені ще у березні? Тож після отримання відповіді проінформуємо про це читачів.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.09.2016) | Автор:

Переглядів: 77 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus