Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дизель-потяги зупинятимуться на станції «Пирятин»


4 квітня Пирятин з робочим візитом відвідала начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Дяченко. Саме вона і повідомила журналістам «Пирятинських вістей» інформацію про те, що дизель-потяги будуть зупинятися на усіх станціях району, як і раніше.
Начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень прибула на зустріч з керівниками району та міста, щоб вирішити питання відшкодування пільгового перевезення пасажирів приміським залізничним транспортом, яке тиждень тому наробило чималого переполоху в районі. Нагадаємо, що з 2017 року Держбюджет не відшкодовує ПАТ «Укрзалізниця» витрат на гарантоване державою безкоштовне перевезення пасажирів пільгових категорій. Бюджетним законодавством такі видатки можуть здійснювати місцеві бюджети. Саме тому ПАТ «Укрзалізниця» очікує відшкодування з районного та міських бюджетів.
Після обговорення Ольга ДЯЧЕНКО зазначила:
- Приміські потяги будуть зупинятися на усіх станціях. І навіть, якби не вдалося домовитися з органами місцевого самоврядування щодо відшкодування пільгового перевезення, дизель-потяги все одно б зупинялися. Принаймні, до кінця Великодніх свят. Адже ми прекрасно розуміємо, що залізничний транспорт – без перебільшення є найпоширенішим та найдоступнішим. Щодня залізницею користується величезна кількість людей. Ще до сьогоднішньої зустрічі з керівництвом Пирятинського району було досягнуто консенсусу, район компенсує «Укрзалізниці» витрати на пільгове перевезення. Питань до голови районної ради немає. З міським головою сьогодні теж домовлено про відшкодування, поки що частини суми, яку ми облікували за минулий рік. Тому я офіційно заявляю, що приміські потяги зупинятися будуть. І якщо в подальшому питання виникатимуть, то про це обов’язково буде повідомлено ЗМІ. Але я сподіваюся, що проблем з компенсацією пільгового перевезення в майбутньому не буде. На сьогодні компенсують витрати всі райони області, в середньому 70-80%. А от в Кіровоградській області - до 100%. Тому є тенденція до налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування.
Голова районної ради Сергій ПАЗЮК так прокоментував зустріч:
- Ще до візиту Ольги Семенівни районна рада розглянула можливість дольової участі районного та сільських бюджетів у відшкодуванні коштів пільгового перевезення залізничним транспортом. Заплановано сесійно прийняти рішення внести зміни до районної Програми по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян з фінансуванням у розмірі 40 тис. грн. з районного бюджету та 95 тис. з бюджетів сільських рад (Грабарівської, Давидівської та Сасинівської).
Міський голова Олексій Рябоконь розповів про плани міської ради у вирішенні даної проблеми:
- На даний час представником ПАТ «Укрзалізниця» озвучено потребу на 2017 рік в сумі 283 тис. грн. Протягом 2-х тижнів розробимо програму відшкодування пільгового проїзду залізничним транспортом та винесемо на обговорення депутатів міської ради.
Ми не стали ставити Ользі Дяченко питання про доцільність відміни зупинок на станціях, заявлену в оголошеннях, що були розміщені на залізничній станції «Пирятин», з декількох причин. По-перше, оголошення не були підписані як офіційні повідомлення ПАТ «Укрзалізниця». По-друге, не хотілося нагнітати обстановку та затьмарювати досягнутих домовленостей. Хоч, на мій погляд, несправедливо лишати громадян можливості платного користуванням залізничним транспортом, з причини «незаключення договору про сплату коштів за пільговий контингент».
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.04.2017) | Автор:

Переглядів: 91 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus